Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Белсат

Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Кіно, музыка і TV

Аўтар Паведамленне
SOWA

Зарэгістраваны: 11.02.2007
Паведамленні: 27
Адкуль: Віцебск

ПаведамленнеДададзена: 14.01.09 10:32    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Кул! Спадарства, заходзьце калі ласка сюды й тут задавайце свае пытаньні на конт прыёму БелСАТ: http://www.belsat.eu/antena/index.php

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Нумар ICQ
Ptyz

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 02.07.2006
Паведамленні: 266
Адкуль: МенскЗялёныЛуг

ПаведамленнеДададзена: 14.01.09 16:12    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:
Нам рэкамендуюць вось гэтую кантору: http://www.satavto.by/satellite/vnimanie_aktsija.html . Ці хтосьці ўжо супрацоўнічаў з імі? Якія водгукі?
Супрацоўнічалі, на двух розных кватэрах. Звычайная кантора (чорны нал, ставяць без праектаў-дазволаў), але ўсё працуе. Цалкам карыстабельна. Рэкамендую.
Выцемка:
Якія ёсць альтэрнатывы?
Газэта "З рук у ногі", у раёне старонак №47-48, разьдзел "Тэле-відэа-аўдыё", процьма іпэшнікаў і гд.
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 15.01.09 1:28    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Ptyz, дзякуй!

Kasieczka

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 17.09.2006
Паведамленні: 352
Адкуль: Менск, Зялёны Луг

ПаведамленнеДададзена: 19.01.09 20:17    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Tanya, давайце я вам лепш запішу.... У нас яшчэ ёсьць здаецца досыць шмат чаго: мы бывае запісваем для хатняй калекцыі. З таго што памятаю "Астэрыкс", "Эфэкты матыля" (2 часткі), "Сваты", мульт "Чырвоны капялюшык", фільмы для сямейнага прагляду "Яміны" й "Вадаспады грызьлі". Сэыял "Афіцэр" дзесьці быў і "Панна ніхто". Яшчэ штосьці было, я проста ўжо зь цяжкасьцю адсочваю абнаўленьні Сьмешка Дый праз торэнты можна знайсьці шмат што ды сьцягнуць Міргаю
Угару
booxter

Зарэгістраваны: 23.02.2008
Паведамленні: 29

ПаведамленнеДададзена: 19.01.09 20:27    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Там бальшыня замежных фільмаў узятыя з torrent.by (там пару чалавек белсатаўскую прадукцыю выкідваюць). Відаць, яны проста бяруць гэтыя файлы і запісваюць іх на балванкі.

Белсат робіць шмат фільмавай паўнаметражнай перакладной прадукцыі, не кажу ўжо нават пра серыялы (апошніх вельмі шмат).

На пытанне, дзе ўзяць белсатаўскіх фільмаў, відаць, адказ вельмі просты: на канале Белсат Міргаю
Угару
booxter

Зарэгістраваны: 23.02.2008
Паведамленні: 29

ПаведамленнеДададзена: 19.01.09 20:35    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Satavto: Ставілі год таму. Былі сякія-такія праблемы, але паставілі пад Новы Год + калі ставіць праз іх, тады яны потым дапамагаюць тэхнічна, калі штосьці яшчэ трэба (напр., перакруціць галоўку на іншы спадарожнік). Сервіс не найлепшы, але відаць лепшага няма ў нас.
Угару
Alina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 20.01.09 0:17    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

booxter,
можа, вы ведаеце: як часта на Белсаце можна пабачыць беларускія мультфільмы?

kropka

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 12.05.2006
Паведамленні: 1501
Адкуль: Чэхія

ПаведамленнеДададзена: 20.01.09 15:01    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Alina, я за паў гады бачыла толькі 1 раз Я ў шоку!

Угару
mama Halja

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.01.2007
Паведамленні: 1718
Адкуль: USA (а раней Менск)

ПаведамленнеДададзена: 20.01.09 17:23    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

мой згрузіў некаторыя белсатаўскія фільмы. пераклад вельмі добры ў сэснсе, што лексічна словы сапраўды беларускія за рэдкімі выключэньнямі. Але мяне зьдзіўляе, што ўстаўляюць маты Я ў шоку! Я ў шоку! Я ў шоку! Яны што, думаюць, што маты - гэта прыкмета цывілізаванасьці???? Няўжо нельга знайсьці прыстойную лексіку - ёлуп, дурань, каб цябе пярун пабіў.... І яшчэ пераклад часам перакручвае сэнс у брыдкі і непрыстойны бок. Напрыклад дзяўчына кажа 'мы зь ім сустракаліся' - белсат перакладае 'мы зь ім спалі' Rolling Eyes Мне дрэнна

Ведаю, booxter, я мушу гэта давесьці Белсату. Абяцаю, зраблю ! Сьмешка

Sow a thought reap an action. Sow an action reap a habit.
Sow a habit reap a character. Sow a character reap a destiny
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара
Kasieczka

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 17.09.2006
Паведамленні: 352
Адкуль: Менск, Зялёны Луг

ПаведамленнеДададзена: 21.01.09 17:01    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Pakul szto na bielsacie iszou adzin mult, chutka musiac pakazac jaszcze adzin. Nu i planujucca, planujucca Сьмешка
Угару
Hali

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 24.09.2008
Паведамленні: 174

ПаведамленнеДададзена: 1.03.10 4:16    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Актыўны ўдзельнік

ПаведамленнеДададзена: 1.03.10 4:23    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

mama Halja, a jakim 4ynam mozna padklju4ycca na Belsat tehni4na, jak vy geta zrabili?

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 29.07.2006
Паведамленні: 1716
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 10.03.10 22:48    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Мне таксама падабаецца пераклад. Матам праўда і я ня рада. Але прыемна тое, што фільмы розныя - і камедыі і сур'ёзныя. Праўда што для дзетак малавата.
Маем вялікую калекцыю дакументальных і мастацкіх фільмаў з Белсату ў запісе. Калі каго цікавіць, налятай.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail
наталька

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 14.05.2006
Паведамленні: 4353
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 11.03.10 10:52    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Наста, а якія фільмы? Можаш назваць?

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Нумар ICQ
Hali

Актыўны ўдзельнік

ПаведамленнеДададзена: 20.08.10 4:40    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Праграма "Моўнік". Глядзелі?

http://www.belsat.eu/generator.php?lista_wezlow=1,10,853,6463,7130&show=tak

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Кіно, музыка і TV Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3  наступная »
Старонка 2 з 3.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы не можаце далучаць файлы
Вы не можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Прылеплена: Як тут што працуе? (FAQ) 107 julcik 149559 27.08.12 18:40
Kjara Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Нашае вясельле было незабыўным!!! 199 Kryscina 211763 20.07.13 23:40
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Шукаем робатаў, але не простых і не залатых 4 Птушкі-калібры 15465 6.09.12 1:02
Птушкі-калібры Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Беларуская тэлевізія: Што было добрага, што ёсьць? 28 наталька 57884 23.02.12 10:47
наталька Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Наваградак — ня Леніна, але Міндоўга! 0 Wojsza 18040 8.07.09 9:38
Wojsza Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map