Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Нашыя і не нашыя універсітэты

Пераход да іншай старонкі: 1, 2  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Выхаванне і Адукацыя

Аўтар Паведамленне
julcik

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 23.11.07 16:30    Загаловак паведамлення: Нашыя і не нашыя універсітэты Адказаць з выцемкаю

Каб стаць журналістам, мытнікам ці юрыстам, будзе патрэбны дазвол выканкаму
Еўрарадыё даведалася падрабязнасці прапанаваных змяненняў у правілы прыёму ў ВНУ. Абітурыент, які не атрымаў рэкамендацыі ад чыноўнікаў, не зможа падаваць дакументы ў абраную ім ВНУ, нават калі ўсе тэсты здадзеныя на 100 балаў. Атрымаць такі дазвол школьнікам трэба будзе да 30 красавіка.

http://news.tut.by/society/98522.html
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
hormashyki

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 24.05.2006
Паведамленні: 912

ПаведамленнеДададзена: 23.11.07 16:42    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Даволі дурацкая сістэма атрымоўваецца. Затое ніхто "не патрэбны і не варты" не прасочыцца.

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 28.04.2006
Паведамленні: 2261
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 23.11.07 17:11    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Вяртаемся да рэкамэндацыяў ад чыноўнікаў, кампартыі і камсамолу (то бок БРСМ). Далей што? Пошук дзяцей "ворагаў народу", якія наагул нікуды ня змогуць паступаць?

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
stasia

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 28.04.2006
Паведамленні: 1568

ПаведамленнеДададзена: 23.11.07 23:48    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

КАПЕЦ!!!
Іншых слоў няма.

Угару
helin

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 30.09.2006
Паведамленні: 873
Адкуль: Случчына-Менск

ПаведамленнеДададзена: 24.11.07 2:34    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Застаецца адное выйсце-мімікрыраваць пад"сьвядомых",але рабіць гэта трэба 11 год .Ня кожны зможа Мне дрэнна

Угару
Vola

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 17.05.2006
Паведамленні: 1686

ПаведамленнеДададзена: 24.11.07 6:33    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Ну што вы так нэрвуецеся: вяртаемся да амаль старажытнага досьведу навучаньня ў лепшых эўрапейскіх краінах. Сьмешка Слухайце, але як гэта народ трывае? Размаўляла нядаўна са студэнткай Акадэміі пры прэзыдэнце. Крыху пакпіла зь ідэалёгіі (я), а яна жарту не зразумела. Ціпа, усё нармальна. І гэта масава. Што людзі фільмаў галівудзкіх не глядзяць? Не разумею.

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 01.01.2007
Паведамленні: 311
Адкуль: г. Менск

ПаведамленнеДададзена: 24.11.07 19:19    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Крыху пакпіла зь ідэалёгіі (я), а яна жарту не зразумела. Ціпа, усё нармальна. І гэта масава.
Сапраўды, шмат такіх.

Угару
fasolinka

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 18.08.2007
Паведамленні: 141

ПаведамленнеДададзена: 28.11.07 1:35    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

не магу гэтага сабе ўявіць... мне здаецца, што гэта ці жарт, ці памылка якая-небудзь Я ў шоку!

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 19.01.08 14:09    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:
У новыя правілы паступлення ў ВНУ Міністэрства адукацыі прапануе ўвесці норму аб паданні рэкамендацыі абітурыентамі, якія паступаюць на вызначаныя спецыяльнасці. Рэкамендацыі будуць грунтавацца на школьнай характарыстыцы. Пры гэтым А.Радьков падкрэсліў, што канчатковага рашэння па дадзеным пытанні пакуль не прынята. Тым не менш абітурыент пры паступленні на такія спецыяльнасці, па словах міністра, павінен быць падрыхтаваны не толькі па прадметах, але і мець досвед лідэра, «напрыклад быць актывістам БРСМ». «У такім разе абітурыент больш падыходзіць, пры ўмове наяўнасці неабходных ведаў, для такой працы, як дыпламат, кіраўнік», — сказаў міністр.

http://naviny.by/rubrics/society/2008/01/11/ic_news_116_283697/

julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 20.02.08 12:05    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:
Регистрация абитуриентов для прохождения собеседования при поступлении на некоторые специальности будет проводиться в марте

http://news.tut.by/society/103667.html

Угару
julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 28.08.08 14:05    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Минздрав предлагает увеличить обязательный срок работы молодых медиков по распределению

Выцемка:
О том, сколько лет будут обязаны отработать по распределению молодые медики, пять или более, говорить еще рано, отметил Василий Жарко...

Угару
pink_by

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.04.2006
Паведамленні: 1336
Адкуль: Менск-Гомель

ПаведамленнеДададзена: 28.08.08 20:57    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Сп. Зялёная Усьмешка угу. чытала. але з такімі тэрмінамі прасцей адразу ў рабства прадаць.
а калі сур'ёзна - дачакаюцца, што зараз няма каму працаваць у чарнобыльскай зоне, а так проста будуць меней паступаць на ўрачоў. Там жа платнікаў няма пэўна...

skype pink_by
http://pink-by.livejournal.com/
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
Palina007

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 02.03.2007
Паведамленні: 2291

ПаведамленнеДададзена: 28.08.08 21:39    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Я пра такое размеркаванне чула адносна ўсіх выпускнікоў, не толькі медыкаў.
Вялося нават пра размеркаванне платнікаў.

pink_by пісаў(-ла):
з такімі тэрмінамі прасцей адразу ў рабства прадаць

Цяпер, атрымліваючы вышэйшую адукацыю, ты ўжо прадаешся дзяржаве ў рабства Афігець-застрэліцца!

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 17.05.2006
Паведамленні: 1686

ПаведамленнеДададзена: 28.08.08 21:48    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Сёлета набор на платныя спецыяльнасьці і недабор на бяплатныя. Я б таксама пайшла на платную. Бомба

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 30.05.2007
Паведамленні: 388
Адкуль: Крупіца, Менскі раён

ПаведамленнеДададзена: 29.08.08 23:48    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

У мяне знаёмай брацік паступіў у Палітэхнічны на бясплатнае, а потым прыйшоў з мамай і перапісалі заяву на платнае Ржунімагу бо хто ведае, што яшчэ прыдумаюць з гэтым размеркаваннем. Прасцей адразу заплаціць Афігець-застрэліцца! дык у камісіі там ьакія вочы былі Я ў шоку!

жж - lizzytaki.livejournal.com
мой блог доулы і кансультанта па гв - nursing-lizzy.livejournal.com
Угару
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Выхаванне і Адукацыя Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: 1, 2  наступная »
Старонка 1 з 2.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Гэтая тэма зачыненая, вы не можаце адказваць і рэдагаваць паведамленні. [ Апытанка ] Беларускамоўныя садкі (групы і г.д.) 394 pink_by 287982 28.12.08 20:04
julcik Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Прадайце крэсла для кармлення, каму ня трэба 0 mamav 7648 2.11.08 12:06
mamav Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] Ці трэба вучыцца бацькоўству? 16 Kryscina 22543 27.08.08 22:10
Vola Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Віня Пых: хто жадае набыць? 52 stasia 51015 18.01.08 22:19
Vola Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў чаго трэба імкнуцца пазбегнуць пры родах 35 schtirliz 44655 6.08.07 22:31
mama Halja Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map