Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Хочам пазнаёміцца

Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Давайце знаёміцца і сустракацца!

Аўтар Паведамленне
Alina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 15.05.06 0:44    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Наталька
прывітаньне!!! рада, што вы да форуму дабраліся!!!

Volha

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.04.2006
Паведамленні: 3956
Адкуль: Менск-Мінск

ПаведамленнеДададзена: 16.05.06 13:13    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Выцемка:

АХ, дарэчы, і дзіцячыя вершы піша .

А дзе яны? ) Хачу!!!
Мне падабаюцца ягоныя вершы, але дзіцячых я ніколі ня бачыла.

Хм, збянтэжыла... Пра адмыслова-дзіцячае сама не ведаю, але - з лімэрыкаў шмат што на малечы слых пакладзецца: караценькія ды ёмістыя. Альбо - "Вожык-патрыёт" Клічнік
http://community.livejournal.com/by_chadanovicz/2859.html
Ёсць яшчэ пераробленая "Песня пра зайцоў", з "Дыяментавай рукі". Але яна ўжо для "старэйшага школьнага" - бо _пра траву_. Гыгыгы
ЗЫ: помню, АХ "зажыгаў" у адным прасунутым летніку - на ягоных вечарынах і старэйшыя, і зусім маленькія падпявалі...
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
Alena K

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 12.05.2006
Паведамленні: 80
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 16.05.06 16:14    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Anonymous пісаў(-ла):
Прывітаньне!!! Вельмі шчасьлівы Мы жывем ў Чырвоным (ці Красным?!) Бары на вул. Скрыпнікава. Можа хто побач жыве? Пагулялі б разам!!!

прывітанне!! Мы жывем у Кунцаўшчыне (вул. Матусевіча). Амаль побач Міргаю , але Яну Дамініку 5месяцаў, і таму, напэўна, пакуль што хлопцам будзе не цікава разам. Можа нам будзе Вельмі шчасьлівы .
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail
damino

Зарэгістраваны: 17.05.2006
Паведамленні: 10

ПаведамленнеДададзена: 17.05.06 18:50    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Вітаньне ўсім!
Усё разважала, што гэтыя старонкі не для мяне,бо сваіх дзяцей ня маю. Сумнік
Але... праз месяцаў 5 у суседнім пакоі мусіць зьявіцца маленькі цуд Сп. Зялёная Усьмешка Сп. Зялёная Усьмешка Сп. Зялёная Усьмешка Сп. Зялёная Усьмешка Сп. Зялёная Усьмешка Сп. Зялёная Усьмешка Сп. Зялёная Усьмешка Сп. Зялёная Усьмешка Сп. Зялёная Усьмешка Сп. Зялёная Усьмешка Сп. Зялёная Усьмешка (невялічкай ЗБСаўскай тусай здымаем кватэру))). Да таго ж маю досьвед працы выхавацелькай у сямьі, і яшчэ па той самай спецыяльнасьці адукацыю...
Хацелася б што-нб прапанаваць. Далучыцца нейкім чынам да ўзгадаваньня нашай будучыні, бо беларусы сёньняшняга дня Упс... Пытальнік Плачу! Плачу! Зьбянтэжаны

Alina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 17.05.06 19:03    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

damino,
вэлкам, вэлкам!

damino

ПаведамленнеДададзена: 18.05.06 0:35    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Працягваю вандраваць па сайту. Натыкнулася на артыкул Юлі Зайцавай. Як можна на яе выйсьці? Вельмі хацелася б. І ўвогуле шукаю беларускамоўных псіхолагаў. Буду ўдзячна за любую інфу Міргаю

damino

ПаведамленнеДададзена: 18.05.06 0:40    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Alina,
Вельмі шчасьлівы

kropka

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 12.05.2006
Паведамленні: 1501
Адкуль: Чэхія

ПаведамленнеДададзена: 18.05.06 11:12    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Vos` pashansavala!! A menavita dze u Chehii? My zbiraemsia letam da nashaga siabra u Praze. U jago pakul niama dzetak, ale siam`ia belaruskamounaia

My zyvem za 30km. ad Prahi u kirunku Nimburk. Skada sto u vasaha siabry dzetak niama. Belaruskamounych daroslych davoli smat, a vos dzetak brakuje. Tak sto jak vas siabra zaviadze maleczu, budzem radyja paznajomicca.
Угару
малпік

Мінак

ПаведамленнеДададзена: 20.05.06 23:11    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

таксама шукам сяброў для дзьвюх дачок -- Юсткі і Гражунькі. Ім -- 2 гады і 8 месяцаў ды 9 месяцаў. Вельмі спадзяемся знайсьці сяброў ва Ўруччы. тэлефон хатні 2837382
Угару
Alenka

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 28.04.2006
Паведамленні: 2261

ПаведамленнеДададзена: 22.05.06 4:31    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Малпік, я Вам днямі патэлефаную!
Мы таксама шукаем сяброў ва Ўруччы! У нас хлопец Алесь, 1 год і 8 месяцаў. Жывем на вул. Нікіфарава, каля рынку "Уручча-3". Часта гуляем у пясочніцы ў лесе каля школы 45, любім хадзіць у Парк камянёў.
Угару
Тоня

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 26.05.2006
Паведамленні: 291
Адкуль: Гамбург, Нямеччына

ПаведамленнеДададзена: 26.05.06 15:32    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Прывітаньне!!!!
Вельмі шчасьлівы Гыгыгы
Мы штосьці далёка заехалі, але дзякуючы сайту спадзяемся быць побач.
На самой справе я Юля, майго сына клічуць Рома

Угару
matias

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 15.05.2006
Паведамленні: 617

ПаведамленнеДададзена: 26.05.06 21:00    Загаловак паведамлення: Давайце знаёміцца і сустракацца! Адказаць з выцемкаю

Прывітанне! Нас завуць Таня, Янка і Сяргей. Мы жывем у раёне Інстытута Культуры, на вул. Чыгуначнай і вельмі шукаем сяброў для баўлення часу з дзеткамі!!!
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Нумар ICQ
Мінак

ПаведамленнеДададзена: 26.05.06 23:26    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Мы жывем у раёне Інстытута Культуры, на вул. Чыгуначнай

Ведаю я адну Таню, Зміцера і Ружанку, якія жывуць у раёне Палаца чыгуначнікаў. Абавязкова нагадаю ім часцей наведваць наш сайт, думаю вы пасябруеце! Вельмі шчасьлівы
Угару
julker

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.05.2006
Паведамленні: 1384
Адкуль: Таронта

ПаведамленнеДададзена: 29.05.06 16:37    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Я Юля. Нас трое. Вацаку 6 і Радке 3. Жывем на пр. Пушкіна. І сабака ў нас ё. Такса Сьмешка

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 29.05.06 23:22    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

matias,

Выцемка:

Ведаю я адну Таню, Зміцера і Ружанку, якія жывуць у раёне Палаца чыгуначнікаў. Абавязкова нагадаю ім часцей наведваць наш сайт, думаю вы пасябруеце!

больш за тое, вашы дзеткі -- раўнагодкі Вельмі шчасьлівы Вельмі шчасьлівы Вельмі шчасьлівы (калі я пра тую Ружанку падумала Сьмешка )

Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Давайце знаёміцца і сустракацца! Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3, 4 ... 20, 21, 22  наступная »
Старонка 3 з 22.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Новы вершык Веры Бурлак (з яе ласкавага дазволу) 17 Булачка 35784 25.08.14 12:44
Джэці Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў я дрэнная мама? 38 Volja 39706 19.05.13 6:18
Black aspid Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Кітайская мама 13 Volja 14853 14.02.11 18:17
helin Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Сучасная мама - якая яна? 44 julcik 45974 20.04.10 16:31
Black aspid Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Маленькая кухня 20 Зося 27500 1.06.08 23:42
наталька Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map