Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Тэлесерыялы

Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Для і пра дарослых

Аўтар Паведамленне
julcik

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 20.08.07 3:03    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Alenka, у мяне ў цёці ёсьць нейкія ДВДшкі, дзе ўвесь (!) серыял. Яны неяк за 2 ці 3 дні паглядзелі. але ж так не цікава.
А ты, паглядзеўшы апошнія серыі, усроўна глядзіш зараз?

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
Vola

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 17.05.2006
Паведамленні: 1686
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 20.08.07 5:32    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Не, пра Кацю я ня буду глядзець насуперак усім. А вось дакументальны які серыяльчык я б паглядзела.

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 28.04.2006
Паведамленні: 2261

ПаведамленнеДададзена: 20.08.07 17:37    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

А ты, паглядзеўшы апошнія серыі, усё роўна глядзіш зараз?

Па праўдзе, пачынаючы зь ліпеня гляджу рэдка. Так, адну сэрыю за два тыдні. Часам такі эмацыянальна насычаны дзень атрымліваецца, што хочацца проста расслабіцца, тупа седзячы ў фатэлі і гледзячы тупы сэрыял.
Для большасьці сэрыялаў характэрная прадказальнасьць і зацягнутасьць, таму тое, якую сэрыю глядзіш, вялікага значэньня ня мае.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
Palina007

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 02.03.2007
Паведамленні: 2291

ПаведамленнеДададзена: 21.08.07 16:04    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Alenka пісаў(-ла):

Для большасьці сэрыялаў характэрная прадказальнасьць і зацягнутасьць, таму тое, якую сэрыю глядзіш, вялікага значэньня ня мае.

Так! Нават калі паглядзець якую-небудзь 45-ю серыю, лёгка зразумееш увесь сюжэт. А калі следам убачыш 46-ю серыю - з вялікай доляй верагоднасці можна прадказаць канец Вельмі шчасьлівы

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 21.08.07 16:21    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Часам пасля сесіі на філфаку, калі трэба было выканаць пяцігодку за тры дні (у сэнсе - тэрмінова прачытаць вагон самай рознай літаратуры), я 2 тыдні запар глядзела толькі тупыя серыялы і чытала выключна анекдоты Упс... Так што гэта я толькі зараз так здзекуюся, а насамрэч серыялы нясуць пазітыў! У прыватнасці, падчас напружанай працы дапамагаюць утрымліваць дах на месцы Razz

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 21.08.07 17:48    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Калі я была цяжарная, то плакала нават над лёсамі мульцяшных герояў. Таму павольныя пазітыўныя серыялы былі як раз для мяне. Але ішлі ў асноўным баевікі. Таму глядзела Холмарк і вязала вопратку будучаму дзіцяці.
Люблю 2 перакладныя серыялы пра суд і пра пра следства, але гляджу іх толькі калі выпадкова натраплю, таму нават назваў не ведаю, з задавальненнем гляджу "Салдаты" часам.
А, я яшчэ "Сэкс у вялікім горадзе" глядзела, калі ішоў паўторна.

Nadzeyka

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 20.02.2007
Паведамленні: 1379
Адкуль: Менск, Серабранка

ПаведамленнеДададзена: 21.08.07 18:08    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

а я вось на "Lost" падсела Confused і як цяжарная была і зараз. Страшна - а адарвацца не магу Афігець-застрэліцца! чакаю новых серый Вельмі шчасьлівы

Palina007

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 22.08.07 0:37    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Nadzeyka, аналагічна.
Nadzeyka пісаў(-ла):
Страшна - а адарвацца не магу Афігець-застрэліцца! чакаю новых серый Вельмі шчасьлівы

Калі ўжо зусім жах - то... гэта... вочы заплюшчваю... Упс... Так калісьці глядзела "X-files". Тады, здаецца, яшчэ ў школе вучылася, але звычка засталася... Razz

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 22.08.07 22:32    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Пачытала чым пра кацю заканчваецца. Фігня - мне не спадабалася. Больш глядець ня буду.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
hormashyki

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 24.05.2006
Паведамленні: 912

ПаведамленнеДададзена: 3.09.07 0:46    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Я гляджу серыялы, і яны мне падабаюцца. Толькі гэта не расейскія, а з большасці амерыканскія серыялы якія выходзілі не так даўно (2000я гады). Глядзім з мужам па кампутару, калі дзеці спяць і можна спакойна папіць гарбату і адпачыць 40 хвілін. Ну калі падсажваемся, то і болей хвілін зойме. Упс... Чаму гляджу, таму што там ёсць рытмічнасць развіцця і цікавая ідэя. Так праглядзелі серыял Іерыхон (2007) пра нібыта ядзернуювайну ў ЗША, 4400 (2004-...) пра фантастычныя здольнасці людзей якімі іх надзялілі ў будучыні, ну і гд.

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 14.05.2006
Паведамленні: 4353

ПаведамленнеДададзена: 4.10.07 10:13    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Калі была ў Крыме, паглядзела адну сэрыю расейскага сэрыялу "Сувораўцы" (здаецца). Была такая раззлаваная! Evil or Very Mad Вучань кажа настаўніку гісторыі (таксама вайскоўцу), што вы ад мяне хочаце, вунь Гогаль гісторыі ня ведаў. У яго Тарас Бульба трубку паліць. А табак у Расію завёз жа Пётар І!!! Настаўнік яму нічога на гэта не сказаў, а пайшоў да настаўніка літаратуры (па абліччы- цывільнаму чалавеку) і разпавёў гісторыю! Той кажа, так, Гогаль, канешне, вялікі пісьменьнік, але тут ён сьхібіў!

Ну і што гэта такое?!!! Evil or Very Mad Элементарная непісьменнасьць сцэнарыстаў альбо наўмысная фальшыўка!!! Бедны Гогаль, пэўна, у труне ад зьнявагі перавярнуўся!

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Нумар ICQ
LaVita

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.06.2006
Паведамленні: 1778
Адкуль: Гомель

ПаведамленнеДададзена: 5.10.07 11:30    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

наталька, дык што з тытунем, хто яго калі завёз, патлумач непісьменным?
Я дык і ў Караткевіча хібы знаходзіла.. Упс...

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Наведаць сайт аўтара
LaVita

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.06.2006
Паведамленні: 1778
Адкуль: Гомель

ПаведамленнеДададзена: 5.10.07 11:37    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Nadzeyka пісаў(-ла):
а я вось на "Lost" падсела

О, я зараз дзівідзішку набыла і таксама адарвацца не магу. Ух! Сьмешка

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Наведаць сайт аўтара
наталька

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 5.10.07 14:15    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

наталька, дык што з тытунем, хто яго калі завёз, патлумач непісьменным?

У Расію яго, канешне, завёз Пётар І. Але Тарас Бульба жыў (калі можна так сказаць) не ў Расіі, а на Ўкраіне у дзяржаве Рэч Паспалітая. Калі дакладна тытунь трапіў у Рэч Паспалітую я не скажу, але значна раней, чым у Расію. Таму Тарас Бульба мог паліць тытунь!!! А Гогаль быў з Маларосіі і ведаў сваю гісторыю ў адрозненьне ад сувораўцаў-маскалёў!!! Evil or Very Mad

Угару
наталька

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 5.10.07 14:19    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Я дык і ў Караткевіча хібы знаходзіла..

Якія, напрыклад?

Угару
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Для і пра дарослых Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3  наступная »
Старонка 2 з 3.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы не можаце далучаць файлы
Вы не можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Нашае вясельле было незабыўным!!! 199 Kryscina 215313 20.07.13 23:40
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Шукаем робатаў, але не простых і не залатых 4 Птушкі-калібры 15809 6.09.12 1:02
Птушкі-калібры Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Беларуская тэлевізія: Што было добрага, што ёсьць? 28 наталька 58572 23.02.12 10:47
наталька Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Наваградак — ня Леніна, але Міндоўга! 0 Wojsza 18292 8.07.09 9:38
Wojsza Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Ці ёсьць у вашай дзеткі фотааальбом? 37 Tanya 55647 18.03.09 16:56
Nadzeyka Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map