Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Ці адчуваеце Вы свой узрост?

Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3, 4, 5, 6  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Для і пра дарослых

Ці супадае Вашае ўнутранае самаадчуванне з пашпартным векам?
Так
20%
 20%  [ 5 ]
Не, я куды больш сталая і мудрая істота, чым звонку падаецца!
25%
 25%  [ 6 ]
Маладосць - мая неад'емная рыса!
45%
 45%  [ 11 ]
А ў мяне яшчэ нават пашпарту няма!
8%
 8%  [ 2 ]
Галасоў :24

Аўтар Паведамленне
julcik

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 27.06.07 23:29    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Алена, запушчаны выпадак. Трэба прыняць поўны комплекс працэдураў. Салён прыгажосьці, гідрамасаж і ўсё такое Сьмешка

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
Алена

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 01.01.2007
Паведамленні: 311
Адкуль: г. Менск

ПаведамленнеДададзена: 27.06.07 23:44    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Сьмешка Мне сяброўка сказала, што гэта старасьць. Сьмешка І дарэчы я яшчэ нашу вельмі кароткія шорты. Гадоў 7 таму я з сяброўкамі бачыла такую жанчыну, усе сказалі "Фі". Адна я падтрымала яе. Цяпер я ў гэтым становішчы. На Усходзе я абавязкова каму-небудзь спадабалася бы.
А зараз троху аб іншым. Што цікавага я заўважыла, што мяне цікавяць мужчыны толькі маёй узроставай катэгорыі. Іншыя, быццам , не існуюць. Яны існуюць, я з імі размаўляю, але не разглядаюцца, як аб’екты для маёй увагі. А як ў вас?

Угару
LaVita

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.06.2006
Паведамленні: 1778
Адкуль: Гомель

ПаведамленнеДададзена: 27.06.07 23:53    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Алена пісаў(-ла):
праблема ў тым, што 2,5 тыдня я амаль нічога не ела

Жэсьць.
Алена пісаў(-ла):
Ну, схаджу ў цырульню - буду стрыжаная КАРОВА.

Божа ж мой, не кажы на сябе так. Хуценька мяняцца. І есьці нармальна. І знайсьці іншыя дамінанты ў жыцьці. І падняць руку ўгору, а потым апусьціць рэзка: "Ды ну яго!"

А што такое мангольд? Сьмешка

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Наведаць сайт аўтара
LaVita

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.06.2006
Паведамленні: 1778
Адкуль: Гомель

ПаведамленнеДададзена: 27.06.07 23:57    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Алена пісаў(-ла):
Што цікавага я заўважыла, што мяне цікавяць мужчыны толькі маёй узроставай катэгорыі. Іншыя, быццам , не існуюць. Яны існуюць, я з імі размаўляю, але не разглядаюцца, як аб’екты для маёй увагі. А як ў вас?

Ну правільна, маладзейшыя за мяне мужчыны яшчэ ў школу ходзяць. Гыгыгы А старэйшыя падаюцца ну такімі старымі! Што на іх глядзець? Вельмі шчасьлівы

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Наведаць сайт аўтара
Alina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 28.06.07 0:32    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

а я стала заўважаць, што мне _сталі_ падабацца мужчыны адной са мной узроставай катэгорыі. Ну і старэйшыя, па-ранейшаму. Відаць, раней раўналеткі не дацягвалі, ці што. Былі гэткімі хлопчыкамі, і зьнешне, і ўвогуле. а зараз гляджу -- клясныя мужыкі зь іх атрымаліся. а хто бы мог падумаць! Сп. Зялёная Усьмешка Кул!

Juan

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.10.2006
Паведамленні: 1527
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 28.06.07 6:24    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Juan, так усё дрэнна?

Što drenna?

Алена

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 01.01.2007
Паведамленні: 311
Адкуль: г. Менск

ПаведамленнеДададзена: 29.06.07 16:25    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Яшчэ цікавая заўвага: свой узрост (што я старая) стала заўважаць пасля таго, як ня стала бацькоў.адчуваньне таго, што ты самая старэйшая вельмі засмучае. За табой ужо нікога няма, наступная – ты. І самае непрыемнае тое, што проста так цябе ўжо ніхто ня любіць, усім нешта ад цябе трэба, і ніхто не пашкадуе.

Угару
наталька

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 14.05.2006
Паведамленні: 4353
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 29.06.07 20:06    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Алена, гляджу я на ўзрост Вашых дзетак і думаю, нешта рана Вы сабраліся паміраць!

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Нумар ICQ
Volha

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.04.2006
Паведамленні: 3954
Адкуль: Менск-Мінск

ПаведамленнеДададзена: 29.06.07 23:01    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А ў мяне - ровар. Міргаю Пачуваюся шчаслівым бесклапотным дзяўчом. І ніякіх дрэс-кодаў! Вельмі шчасьлівы

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 29.06.07 23:06    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Я вельмі хачу ровар. А яшчэ канькі. але гэта тыя непатрэбныя рэчы, на якія заўжды нехапае грошай. Канькоў у мяне напэўна ўжо ніколі ня будзе. Ровар можа яшчэ набуду

Угару
Volha

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 29.06.07 23:09    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Juan пісаў(-ла):
Выцемка:

чым глыбей веды і больш практыка, тым

mieniej cikavaha... Сумнік

Лічыце, у сэксе вы ідэальны? Чакайце крызісу
Вось. Раз незадаволены - усё не так кепска. ))
ЗЫ: там яшчэ Хрысціна каментуе. )))

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 29.06.07 23:15    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

julcik,
у нашай пешаходнай сям'і ровар - рэч неабходная. Для кожнага. Каб тонус не губляць. Сьмешка І экалогія, ага!

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 29.06.07 23:34    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Volha, па горадзе шкодна на ровары езьдзіць (як і бегаць, ды і ўвогуле дыхаць у горадзе шкодна). Ніякай экалогіі - адна атрута.
Але ровар усёадно хачу. Для загарадных прагулак.

Вяртаючыся да тэмы.
Па начох я, як і шмат год таму, сяджу за кампом. Кампы мяняюцца, а я застаюся. яны старэюць хутчэй, і гэта ня можа ня радаваць Сьмешка)
У Інтэрнэце няма ўзросту. Пра ўзрост большасьці суразмоўцаў я магу толькі здагавацца. Затое нічога не перашкаджае камунікаваньню - ніякія надуманія сацыяльныя правілы, кшталту дарослы разумны, ці стары не разумее.

Угару
Volha

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 29.06.07 23:37    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

julcik,
экалогія ДЛЯ горада. Прынамсі, буду ведаць, што сваёй атруты яму не дадаю. Спрыяе добраму самаадчуванню. )))
Вяртаючыся да тэмы: а якія канькі для сябе маладой хочаш - класічныя ці ролікі?

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 29.06.07 23:45    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Volha, у прынцыпе і тыя і тыя, але ад ролікаў мяне яшчэ бацькі адгаварылі (г.зн. да замужжа было) - асфальтавае пракрыцьце не спрыяе. Цяпер хачу звычайныя, зімовыя. Катацца ня ўмею, але вельмі люблю. А ў пракаце канькі заўжды мокрыя нейкія, фу! А бываюць яшчэ і на бок заламаныя - зусім немагчыма.

Угару
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Для і пра дарослых Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3, 4, 5, 6  наступная »
Старонка 4 з 6.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Чаму так важна купляць беларускае? 105 Несцерка 80210 29.11.11 1:07
Weranika Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Усё не так проста... 41 Alionka 56020 21.04.11 21:52
LaVita Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Чаму дзеці так падаюць? 9 Vola 12002 30.07.09 21:34
julker Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Чаму званіць у Беларусь так дорага???? 7 mama Halja 14448 13.02.09 10:08
mama Halja Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Каляровыя кніжкі - не так складана, як здавалася 26 julcik 36453 13.02.08 1:10
Tanya Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map