Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Новы сэрвіс пошуку сяброў

Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Навіны

Аўтар Паведамленне
Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 2.09.10 13:24    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Alina, вакол садка, школы, хаты бабулі, працы мамы і таты мы, як ні круці, бываем і гуляем з зайздроснай рэгулярнасцю. Там ёсць верагоднасць сустрэць нас выпадкова і лягчэй дамовіцца на сустрэчу. Вакол хаты - уначы альбо ў перыяд адпачынку, які скончыўся. І асабістыя прыхільнасці тут не могуць нічога змяніць, на жаль.
Вядома, людзі на машыне могуць куды заўгодна пад'ехаць.
Ад мноства раёнаў нічога не мяняецца. Калі людзі хочуць сустракацца, яны і сябе пазначаць, і іншых будуць шукаць дзеля атрымання выніку. Толькі, паўтаруся, хацелася б раёны чалавека неяк у ягоным пашпарце бачыць, ці што - каб зразумець, хто дзе ўсё ж такі.

Alina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 2.09.10 14:53    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Kryscina,
а сэнсу ад таго, што Мірон часам гуляе вакол тваёй працы? Дарэчы, як часта? Раз на тыдзень? І, відаць, гэта Андрэй Мірона забірае і цябе чакаюць. Значыцца. гуляюць роўненька ў тыя дні, калі ты затрымліваешся, і роўненька да таго часу. пакуль ты з працы не выбяжыш. Каб я жыла ў суседнім доме -- нашто мне такая інфа? шторазу званіць і высвятляць, ці не зарымліваешся ты на працы?
Больш за тое, Мірон ужо вялікі і ў яго 46 дзяцей у паралелі для камунікацыі. А суседзяў часта шукаюць маладыя мамкі, якім хацелася б разам з вазкамі соўгацца ды ў пясочні сядзець, імга. Менавіта яны і іх дзеці адчуваюць дэфіцыт штодзённай камунікацыі. А так ясна, што да лепшай сяброўкі і ў Малінаўку на гарбатку сто вёрст ня крук -- але сэнсу?

rasiczka

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 23.02.2008
Паведамленні: 280
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 2.09.10 16:57    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Alina, наконт пашпарта маеце рацыю, трэба напісаць.

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 2.09.10 22:47    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Alina, дык я ў прынцыпе не прыхільніца хаджэнняў на гарбатку і раптоўных завітванняў у госці. І мы ўвогуле пра абсалютна розны лад жыцця гаворым. Штодня ад няма чаго рабіць я не буду шукаць сабе камунікацыі ў пясочніцу. А вось ведаць, што ў раёнах, дзе мы рэгулярна бываем, з кімсьці можна перасекчыся (па розных справах: нешта перадаць, дамовіцца на супольную гульню на пляцоўцы ці паход у бліжэйшае кіно альбо на гурток) - каштоўная была б інфармацыя.
Нешта мне падказвае, што не ўсе ў нас мамкі цяжарныя ці кормячыя, ёсць і працуючыя ў розных раёнах гораду, з добрым уяўленнем таго, што я маю на ўвазе.
Альбо сэрвіс трэба пераназваць тады: "Дзе я гуляю з вазочкам", - будзе дакладна кружок вакол дому. Сьмешка

ksysh_ka

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 26.07.2009
Паведамленні: 680
Адкуль: Mensk

ПаведамленнеДададзена: 2.09.10 23:53    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

rasiczka, сапраўды шкада, што лета так рапроўна скончылася, нам да заапарку зручна дабірацца, таму ма можам так гуляць. Але ж мы малыя для вас.

Alina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 3.09.10 0:11    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Kryscina,
з тым. з кім трэба перасекчыся, перасякаюцца незалежна ад раёну, дзе бываеш Сьмешка набіраеш гэтак сем лічбачкаў на мабільніку, і ўсе кропкі Менску -- твае.
калі я прапаноўвала ідэю гэтага сэрвісу, мела на ўвазе нешта іншае -- магчымасць знайсці новых сяброў і знаёмых па тэрытарыяльным прынцыпе.

Ptyz

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 02.07.2006
Паведамленні: 266
Адкуль: МенскЗялёныЛуг

ПаведамленнеДададзена: 3.09.10 1:09    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Калі даваць магчымасьць абіраць некалькі раёнаў, тады адзін, асноўны раён трэба неяк выдзяляць. Гэта раён, дзе карыстальнік ёсьць амаль заўсёды (=дзе жытло, альбо раён, дзе праводзіш больш за ўсё часу). Няхай ён будзе іншым колерам, ці тлустымі літарамі, ці дамок які малюецца побач з нікам. Для пачатку гэтага хапіла б, каб сэрвіс набыў сэнс, як для звышмабільных асобаў, так і для асобаў, якім ня трэба хадзіць на працу. Адзначаць месцы, дзе бываеш раз на месяц, ці ў выпадковы час (пад што трапляе ўсё апрача хаты і працы), сапраўды няма сэнсу.

Дзякуй стваральніцам за гэты новы сэрвіс!

rasiczka, заапарк нам ня побач, на жаль.

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.04.2006
Паведамленні: 3956
Адкуль: Менск-Мінск

ПаведамленнеДададзена: 3.09.10 8:29    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Ptyz,
сэнсоўна. Так

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 3.09.10 16:32    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Заўвагі зразумелыя. Бяру паўзу на дапрацоўку.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
rasiczka

Актыўны ўдзельнік

ПаведамленнеДададзена: 3.09.10 20:09    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Аксана, да наступнай вясны вы як раз падрасцеце Сьмешка

Вельмі актыўны ўдзельнік

ПаведамленнеДададзена: 4.09.10 1:33    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

rasiczka, дамовіліся) хаця мы досыць мабільныя, таму ёсць шанс сустрэцца раней. Галоўнае жаданне!

rasiczka

Актыўны ўдзельнік

ПаведамленнеДададзена: 4.09.10 17:59    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Аксана, трэба абдумаць гэтую магчымасць Сьмешка

Вельмі актыўны ўдзельнік

ПаведамленнеДададзена: 4.09.10 19:35    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

rasiczka, калі надумаеце -- тэлефануйце, будзем рады

Natallia

Зарэгістраваны: 06.05.2010
Паведамленні: 17
Адкуль: Гродна

ПаведамленнеДададзена: 8.04.11 12:17    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Дзяўчаткі, дапамажыце мне, калі ласка, разабрацца з гэтым рэсурсам. Планую з сынам прыехаць у Менск, вельмі хочацца пазнаёміцца з беларускімі мамамі і дзеткамі.

Значыцца, у гэтым рэсурсе выбіраю 3 месцы, мне выдаецца спіс з 10 чалавек. А хто адкуль?!
Тады пачынаю адзначаць толькі па аднаму месцу, выдаецца спіс з некалькіх чалавек. А што далей? Кожнаму дасылаць цыдулку з прапановай сустрэцца?! Ну, так і пачну... Сьмешка

Мой рукадзельны блог
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Наведаць сайт аўтара
julcik

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 8.04.11 12:52    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Natallia, вам найлепей было бы стварыць тэму

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Навіны Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3  наступная »
Старонка 2 з 3.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Беларускамоўны сайт папаўнення Skype 1 Skype Народу 4637 18.02.13 14:03
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] Як зрабіць гэты сайт лепей? 144 julcik 183988 11.10.11 8:27
julcik Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Гурток "Ветахі" 42 pink_by 87446 27.09.10 2:38
pink_by Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Купляйце "Світанак" 23 наталька 64945 3.02.09 0:18
Наста Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Дзякуй шчырым людзям за такі файны сайт!!! 21 Ліцьвін 35829 17.02.07 20:56
Алена Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map