Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
8 сакавіка - якога колеру?

Пераход да іншай старонкі: 1, 2  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Для і пра дарослых

8 сакавіка - гэта
міжнародны дзень жанчын. Трэба іх усіх з гэтым віншаваць.
5%
 5%  [ 1 ]
не самае благое з савецкіх сьвятаў. Хай будзе. Сьвяткуем.
5%
 5%  [ 1 ]
сімвал пачатку вясны. Нагода набыць/атрымаць першацветы
22%
 22%  [ 4 ]
выходны дзень. Нічога больш. Ігнарую.
66%
 66%  [ 12 ]
Галасоў :18

Аўтар Паведамленне
Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 26.02.07 0:05    Загаловак паведамлення: 8 сакавіка - якога колеру? Адказаць з выцемкаю

Ці чырвоны для вас гэты дзень календара? Што вы ведаеце пра гісторыю даты? Ці сьвяткуеце-адзначаеце? Як? Чаму?
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger
julker

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.05.2006
Паведамленні: 1384
Адкуль: Таронта

ПаведамленнеДададзена: 26.02.07 8:16    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

да самога сьвята стаўлюся разнадушна. Але, як "каварная жэншчына" страсаю са знаёмых хлапцоў кветкі Вельмі шчасьлівы

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 26.02.07 12:33    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Само сьвята па полавым прызнаку мне ня вельмі падабаецца. Але я люблю выходныя, люблю падставу схыдзіць угосьці і смачна паесьці. Падарункаў не чакаю і сама дарую толькі бабулям, бо для іх гэта сьвята.
Першацьветы не люблю.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
наталька

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 14.05.2006
Паведамленні: 4353
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 26.02.07 19:00    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Мы таксама не сьвяткуем. Але маму і свякроўку я віншую і рыхтую падарункі.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Нумар ICQ
Mary

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 01.10.2006
Паведамленні: 451

ПаведамленнеДададзена: 26.02.07 19:18    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Раней быў сьвятам, а цяпер... хіба што адзін з двух (на працягу аднаго каляндарнага году Сп. Зялёная Усьмешка ) атрымаць ад мужа кветкі, бо ў астатні час даводзіцца дарыць іх сабе самой Сумнік (бо вельмі люблю ўсякія, акрамя сарваных пралесак Evil or Very Mad ) Аднак падарункі маці, сястры і - раней - сьвякрові ды віншаванкі бабулям рыхтую: проста нагода зрабіць прыемнае да падараваць патрэбнае блізкім людзям. Дома хіба адмыслова смачнае што зраблю, іншага сьвяткаваньня, бадай, ня будзе Сумнік

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 29.07.2006
Паведамленні: 1716

ПаведамленнеДададзена: 27.02.07 0:10    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Канешне прыемна атрымліваць падарункі і кветкі, але, як кажа мой муж - лепей павіншаваць адзін аднаго з нагоды першага дня вясны, добрага настрою, каханьня і яшчэ шмат з якіх нагод. Сьмешка
Маму, сястру віншую.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail
Juan

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.10.2006
Паведамленні: 1527

ПаведамленнеДададзена: 2.03.07 23:58    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Žudaść! Афігець-застрэліцца!
Treba ž vinšavać, a to… Плачу!

Palina007

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 02.03.2007
Паведамленні: 2291

ПаведамленнеДададзена: 3.03.07 2:31    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Галасую за "сімвал пачатку вясны"! І нічога болей. Але віншаваць і атрымліваць віншаванні прыемна... А вясна для мяне пачынаецца 14 лютага Анёл

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 4.03.07 0:03    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А я патаемна мару дарвацца да магчымасці адмяніць гэтае "свята". Страшна напружвае мітусня з няшчырымі віншаваннямі калегаў на працы (замінае працы, якую потым даводзіцца рабіць дома). Злуюць зрання п'яныя мужыкі на вуліцах. Псуюць настрой кадравыя жэншчыны, якія распавядаюць пра свой "гераізм". Не віншую нікога.

Vola

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 17.05.2006
Паведамленні: 1686

ПаведамленнеДададзена: 4.03.07 15:38    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Kryscina, стаўлюся да яго з такім жа імпэтам. Не люблю. А для пачаткаў вясны мне нейкіх адметных датаў ня трэба.

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 4.03.07 16:03    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Больш-менш сапраўдным пачаткам вясны хутчэй 25 сакавіка з'яўляецца: кветкі, сонейка, людзі на вуліцах! Міргаю

Lida

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 26.05.2006
Паведамленні: 77
Адкуль: Baranavicy

ПаведамленнеДададзена: 8.03.07 1:17    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Цікава назіраць, як жанчынкі рыхтуюцця да гэтае даты, каб уразіць сваёй прыгажосьцю калегаў на працы, каб ад іх кветкі атрымаць ды на банкет патрапіць... А муж - муж прэзентую дзяжурную мімозу, чмокне ў шчаку - і да тэлевізара. А яшчэ бедныя дзеці ў садках і школах рыхтуюць нікому не патрэбныя ранішнікі, з няшчырымі інтанацыямі распавядаюць вершы і здаюць грошы на падарункі настаўніцам, якія потым на класнай гадзіне цікавяцца, якія падарункі рабілі таты мамам і робяць нейкія пазнакі ў сваім сшытачку...

julcik

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 8.03.07 2:02    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

а я пайду да бабулі смачна есьці. І ніякіх мімозаў. Сп. Зялёная Усьмешка
(калі змагу заўтра прачнуцца... па колькасьці працы, заплянаванай на гэтую ноч, 8 сакавіка можа скончыцца непачаўшыся Сьмешка) )

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 8.03.07 18:40    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Мяне сёння павіншавалі столькі даўна забытых хлопцаў, што я задумалася: мяне і мой нумар памятаюць, а стаўленне да гэтага свята - не. Што ім адказваць, акрамя "і табе таго ж"? Міргаю

Vola

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 17.05.2006
Паведамленні: 1686

ПаведамленнеДададзена: 8.03.07 20:46    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Пытаньне назасыпку: чаму ў гэты жаночы дзень так шмат мужчынаў пьюць выключна ў мужчынскіх кампаніях?

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Для і пра дарослых Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: 1, 2  наступная »
Старонка 1 з 2.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы не можаце далучаць файлы
Вы не можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Кніжкі для самых маленькіх 460 julcik 471876 4.12.18 14:41
drakosha2000 Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Хто пераклаў бы гэты вершык беларускай мовай? 5 Кот Максім 4316 17.09.17 11:05
Кот Максім Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Сядушка для ровара 61 Volha 99729 24.03.15 10:28
AndreyUK Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] Як зрабіць гэты сайт лепей? 144 julcik 192052 11.10.11 8:27
julcik Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Якім вы бачыце гэты рэсурс? 5 julcik 19285 3.07.06 0:56
Ptyz Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map