Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Паці!

Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Для і пра дарослых

Аўтар Паведамленне
Наста

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 29.07.2006
Паведамленні: 1716
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 24.02.07 19:15    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Я тэлефанавала ў Добрыя Мысьлі.
Зьбіраемся А ПЯТАЙ ГАДЗІНЕ. Мінімальнага заказу там няма, але сказалі, што калі толькі чай папіць - гэта не сур'ёзна. Пра алкаголь не спытала (выбачайце, сама ня пью, і пра другіх забылася Ня ведаю... ). Добра, што прадаплату не сказалі зараз весьці. Вельмі шчасьлівы Я заверыла, што мы будзем, а яны заверылі, што бедуць вольныя столікі.

Так што:
Заўтра ўсе ахвотныя сустракаюцца ў кавярне Добрыя Мысьлі а 17:00.

Да сустрэчы, Спадары і Спадарыні!!

Дарэчы, і праўда - дзе кавярня знаходзіцца? Ніякі

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail
Наста

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 29.07.2006
Паведамленні: 1716

ПаведамленнеДададзена: 24.02.07 19:18    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

І яшчэ, яны прасілі папярэдне сказаць, што мы есьці будзем, але я сказала, што мы вырашылі каб кожны сам сабе заказаў. Яна згадзілася, але толькі прасіла не крыўдаваць, калі нас 16 прыйдзе і будзем доўга чакаць пакуль яны нам прыгатуюць кожнаму сваё.
Я сказала, што мы крыўдаваць ня будзем і з задавальненьнем правядзем чаканьне ў прыемнай гутарцы. Міргаю
Так што паешце перад прыходам Вельмі шчасьлівы

Угару
Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 24.02.07 21:50    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Кавярня знаходзіцца каля ўневерсаму "Магілёўскі" (з правага боку) адпаведна на вуліцы Магілёўскай. Ст.м. Інстытут культуры.
--------------
На рок-каранацыю хочацца... Прабач Плачу!

Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 24.02.07 21:52    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Ці ведае хто, які ў "Добрых мысьлях" выбар він?

Улетку выбар быў досыць добры. Спадзяюся, сітуацыя толькі паляпшаецца! Сьмешка

julcik

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 24.02.07 22:15    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Эх, і мне хочацца, але мабыць не атрымаецца Сумнік

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
наталька

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 14.05.2006
Паведамленні: 4353

ПаведамленнеДададзена: 25.02.07 11:34    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А мы захварэлі, не на грып, так, прастуда, але малапрыемна. Плачу!

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Нумар ICQ
julker

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.05.2006
Паведамленні: 1384
Адкуль: Таронта

ПаведамленнеДададзена: 25.02.07 12:56    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

і мяне нябудзе. Радка захварэла.

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 07.11.2006
Паведамленні: 103

ПаведамленнеДададзена: 25.02.07 14:20    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Напішыце лепш -- хто дакладна пойдзе. А то мы з Мужам дамовіліся дзетак бацькам падкінуць, а атрымліваецца, што ніхто ня йдзе.

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 17.05.2006
Паведамленні: 1686

ПаведамленнеДададзена: 25.02.07 14:29    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Мы крыху прыхварэлі, але бабуля пагадзілася з малым пасядзець. На ўскрайні выпадак буду бяз мужа.

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 25.02.07 23:00    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А мы думалі, што захварэлі толькі мы... Сумнік
Сумная традыцыя ў Мірці атрымліваецца - хварэць на дзень народзінаў Ніякі
Як пасядзелі? Хто дабраўся? Пытальнік

Mary

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 01.10.2006
Паведамленні: 451

ПаведамленнеДададзена: 26.02.07 1:21    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Kryscina пісаў(-ла):
Сумная традыцыя ў Мірці атрымліваецца - хварэць на дзень народзінаў Ніякі

Мірона - з днём народзінаў!!! Сьмешка Няхай у "новым годзе" гэта будзе ягоная першая і апошняя хвароба!

Выцемка:
Як пасядзелі? Хто дабраўся? Пытальнік

Дабраліся Vola і matias з мужамі, Tanya (на жаль, сышла ў хуткім часе)Halina зь Сержам і Касяй, Наста і я Сьмешка Вечар быў прыемны, за агульнай размовай, асабіста мне прыемна было пабачыцца ў рэале і пагаманіць Міргаю Рада "рэальнаму" знаёмству з усімі! Самы шчасьлівы ў сьвеце
А вось меню кафэ і вінная карта мяне ня ўразілі Ніякі Можа, нам не пашанцавала, але многага з таго, што мы спрабавалі замовіць, не было. У залі халаднавата, і персанал мне ня вельмі спадабаўся. Магчыма, яны былі расчараваныя нашай малалікасьцю, ба замаўлялі чалавек на 20 мінімум Міргаю Шкада, што многія не дайшлі Сумнік Усім захварэлым дзеткам і бацькам - паправіцца як найхутчэй! Сьмешка

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 28.04.2006
Паведамленні: 1921

ПаведамленнеДададзена: 26.02.07 11:13    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Mary з торцікам прыйшла, але я не дачакалася Плачу!
Раскажыце хоць, што гэта такое было Сьмешка
Натальцы дзякуй за ідэю сустрэчы.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
Halina

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 23.06.2006
Паведамленні: 237

ПаведамленнеДададзена: 26.02.07 13:46    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Mary з торцікам прыйшла, але я не дачакалася
Раскажыце хоць, што гэта такое было

Торцік быў абалдзенны - з грушамі, шакаладным бісквітам і вяршкова-жалейным крэмам з чырвоным віном! Я з'ела 2 кавалкі і ў цягніку яшчэ шкадавала, што не з'ела 3. Mary, яшчэ раз вялізны дзякуй, што пастаралася для нас Супер!

Таксама спадабалася журавінавая наліўка, якую кемліва і вельмі дарэчы прынеслі Matias-мама и Matias-тата. Пасьля яе праход без шапкі да вакзала вельмі лёгка перанёсься Танчу!

Паміж словаў, канешне ў каторы раз высьветлілася, што сьвет вельмі малы, і што аднакласьніца Matias вучыцца ў адной групе з Настай, а я ведала раней мужа Voli.

Увогуле, вельмі прыемна было падзяліцца эмоцыямі, адчуць энергэтыку іншых і проста пабыць ў мілай атмасфэры блізкіх па духу людзей пад гукі "Я нарадзіўся тут" і рухі Рыкі Марціна на тэлеку Вельмі шчасьлівы .
Мне, канешне, спатканьні і зносіны з жывымі людзьмі нашмат бліжэй за перапіску зь нікамі. Сябры Дзякуй усім, хто быў, за цудоўны вечар!!!

"Нашае грамадзтва спрадвеку імкнецца зразумець сусьвет. Але чалавеку ў гэтай бязьмерна складанай справе найперш трэба зразумець сябе," - Васіль Быкаў
Угару
Mary

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 01.10.2006
Паведамленні: 451

ПаведамленнеДададзена: 26.02.07 15:30    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Tanya пісаў(-ла):
Mary з торцікам прыйшла, але я не дачакалася

Торцік быў такі Сьмешка
http://dzietki.org/forum/album_showpage.php?pic_id=712

Выцемка:
Натальцы дзякуй за ідэю сустрэчы.

Так

Tanya,
прабач, неяк я не дадумалася прапанаваць табе кавалачак Сумнік [/quote]

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 14.05.2006
Паведамленні: 4353

ПаведамленнеДададзена: 26.02.07 18:57    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Натальцы дзякуй за ідэю сустрэчы

Ды я наогул і не прычым. Мне няма куды было сукенку выгуляць. А элегант-паці прапанаваў нехта іншы.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Нумар ICQ
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Для і пра дарослых Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  наступная »
Старонка 6 з 7.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Правілы перавозу дзяцей (на экскурсіі, напрыклад) 5 Kryscina 5547 26.12.12 16:09
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Тарашкевіца і школьная наркамаўка 183 kolchyn 121630 10.01.12 22:15
Kjara Паглядзець апошняе паведамленне
Гэтая тэма зачыненая, вы не можаце адказваць і рэдагаваць паведамленні. сямейныя сяброўскія сустрэчы кожную другую суботу 0 Alina 2972 30.10.11 0:24
Alina Паглядзець апошняе паведамленне
Гэтая тэма зачыненая, вы не можаце адказваць і рэдагаваць паведамленні. Дзіцячыя дні народзінаў 3 Alona LonTre 3815 23.01.11 14:28
Volha Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Пазначайма дні народзінаў! 4 julcik 6140 18.07.06 15:18
julcik Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map