Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Паці!

Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Для і пра дарослых

Аўтар Паведамленне
Halina

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 23.06.2006
Паведамленні: 237
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 11.02.07 23:40    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Vysnova: Ładźma karparatyūnuju “elehant-party”?

Ага, напрыклад 23-га лютага, у пятніцу, ці 24-га ў суботу Міргаю. Акурат буду ў Беларусі на два дні - з задавальненьнем далучылася б.

"Нашае грамадзтва спрадвеку імкнецца зразумець сусьвет. Але чалавеку ў гэтай бязьмерна складанай справе найперш трэба зразумець сябе," - Васіль Быкаў
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail
Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 1:11    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Тады ўжо лепш black-party, бо не ўсе знойдуць час і грошы, каб аператыўна прыдбаць шыкоўныя строі, можам страціць добрых людзей.

Juan

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.10.2006
Паведамленні: 1527

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 2:00    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Aha, dyk sukni-smokinhi ūsiož pralatajuć!.. Сумнік
Chacia dziela Haliny ja hatovy j na švedar! Сьмешка

Наста

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 29.07.2006
Паведамленні: 1716

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 22:05    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Чорнае, чорнае... Што ў мяне ёсьць чорнае? Пайду шукаць Вельмі шчасьлівы

Угару
julker

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.05.2006
Паведамленні: 1384
Адкуль: Таронта

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 22:19    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А я? А мне можна? (абцасы ўсёроўна не апрану Гыгыгы )
А ўвогуле хутка можна будзе арабскія вечарыны для дзяўчат ладзіць Гыгыгы

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 29.07.2006
Паведамленні: 1716

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 23:20    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

julker пісаў(-ла):
А я? А мне можна? (абцасы ўсёроўна не апрану Гыгыгы )
А ўвогуле хутка можна будзе арабскія вечарыны для дзяўчат ладзіць Гыгыгы

Ну тут і Крысьціна зьбіралася не ў сукенцы прыходзіць, і Juan зьбіраўся свэтэр адзець, я думаю, што лепей зрабіць чорную вечарыну (без элегант). Сьмешка

Угару
julker

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.05.2006
Паведамленні: 1384
Адкуль: Таронта

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 23:36    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Тады Наталька будзе місіс Адамс Гыгыгы

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 23:55    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Чорнае паці? У мяне як раз няма чорных джынсаў Сьмешка)

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
stasia

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 28.04.2006
Паведамленні: 1568

ПаведамленнеДададзена: 13.02.07 11:41    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Затое ў мяне палова ўсяго чорнага. Магу і элегантную вечаровую сукню, а магу і джынсы -- як вырашым. А 23 гэта выходны?

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
Juan

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.10.2006
Паведамленні: 1527

ПаведамленнеДададзена: 13.02.07 23:23    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Ну тут і Крысьціна зьбіралася не ў сукенцы прыходзіць, і Juan зьбіраўся свэтэр адзець, я думаю, што лепей зрабіць чорную вечарыну (без элегант).

Tak I viedaū, što ad prapanovy zastaniecca adno “party”. Мая памылка, прабач Elehant zabałatujuć… Сумнік
Hech narod, biełaruski narod!.. Не

Mary

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 01.10.2006
Паведамленні: 451

ПаведамленнеДададзена: 14.02.07 0:50    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Шкада Сумнік Была б нагода "выгуляць" элегантны чорны строй Сумнік А калі джынсы зь вечаровымі сукенкамі мяшаць... мусіць, ня тое атрымаецца Зьбянтэжаны Тады ўжо - альбо джынсы і швэдры, альбо элегантныя строі...

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 23.06.2006
Паведамленні: 237

ПаведамленнеДададзена: 14.02.07 20:07    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Я таксама ўсё ж такі больш за "elegant party": у кожнага ж знойдзецца што-небудзь "на выхад". Калі рабіць сьвята - то ўжо сапраўднае Міргаю

23-га - гэта наступная пятніца, увечары, - падыдзе? Можна і ў суботу ўвечары (толькі я магу крыху спазьніцца - вясельле сяброў).

А што наконт месца? Можа хто ведае цікавую кавярню?

Магу на скрайні выпадак прапанаваць сваю хату: аднапакаёўка, але думаю месца хопіць - 45м, даезд добры - на прашпэкце (акадэмія Навук). Але калі ў кватэры - то кожны прыносіць нейкую страву (энтузіасты бел. кухні - добрая нагода папрактыкавацца Rolling Eyes ). Антураж я забяспечу Перамога

Фармат выносіцца на абмеркаваньне - калі ласка, любыя ідэі.

Мяне цікавіць больш сам факт: будзем рабіць party ці не? Хто прыйдзе?

За сябе магу сказаць, што калі гэта будзе 23-га ці 24-га - я з задавальненьнем буду!

"Нашае грамадзтва спрадвеку імкнецца зразумець сусьвет. Але чалавеку ў гэтай бязьмерна складанай справе найперш трэба зразумець сябе," - Васіль Быкаў
Угару
Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054

ПаведамленнеДададзена: 14.02.07 23:22    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

будзем рабіць party ці не? Хто прыйдзе?

Будзем! Будзем!
З кавярнямі ў Менску напруга (увечары нават будзёнага дня людзі стаяць у чэргах, каб патрапіць унутр, а там забеганая абслуга, тлум і ніякай атмасферы свята) - трэба загядзя замаўляць, ледзь не заўтра канчаткова. Калі мы хочам быць там адны ў выходны ці перадвыходны, то складзем канкурэнцыю вяселлям. Г.зн. мусім сабраць не менш за 30 чалавек і замовіць на кожнага не менш за 20 у.а. (алкаголь, як правіла, толькі мясцовы = з нацэнкамі).
Без алкаголю (са сваім Міргаю ) можна напрасіцца ў Аль-Халіль. Гэта цэнтр, смачна і не надта дорага. Але антураж не зусім (ці зусім не Зьехаў з глузду ) элегантны.
Калі ў пятніцу, то мая элегантнасць абмяжуецца штодзённая офіснасцю і прыходам пасля 19.00.

Alina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 15.02.07 0:56    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

на жаль, я, відаць, ня здолею.
ў суботу ў мяне важная паездка -- ці то буду рыхтавацца, ці то буду ўжо ў падарожжы.
Шкада Сумнік

matias

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 15.05.2006
Паведамленні: 617

ПаведамленнеДададзена: 15.02.07 10:17    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Ай-ай-ай!!! Я ледзьве не прапусціла самае цікавае!!! Вазьміце і мяне з сабой, калі ласка! Я як-раз магу Сьмешка)) Прапаную пайсці ў кафе "Добрыя мыслі" - магу замовіць, калі пашэнціць, на пятніцу, калі скажыце мне колькі будзе чалвек...

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Для і пра дарослых Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  наступная »
Старонка 1 з 7.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Правілы перавозу дзяцей (на экскурсіі, напрыклад) 5 Kryscina 5546 26.12.12 16:09
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Тарашкевіца і школьная наркамаўка 183 kolchyn 121583 10.01.12 22:15
Kjara Паглядзець апошняе паведамленне
Гэтая тэма зачыненая, вы не можаце адказваць і рэдагаваць паведамленні. сямейныя сяброўскія сустрэчы кожную другую суботу 0 Alina 2970 30.10.11 0:24
Alina Паглядзець апошняе паведамленне
Гэтая тэма зачыненая, вы не можаце адказваць і рэдагаваць паведамленні. Дзіцячыя дні народзінаў 3 Alona LonTre 3811 23.01.11 14:28
Volha Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Пазначайма дні народзінаў! 4 julcik 6137 18.07.06 15:18
julcik Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map