Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
А дзе бАцькі ?

Пераход да іншай старонкі: 1, 2  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Давайце знаёміцца і сустракацца!

Аўтар Паведамленне
Mann Kurt

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 05.01.2007
Паведамленні: 537
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 13:59    Загаловак паведамлення: А дзе бАцькі ? Адказаць з выцемкаю

Цікава, а чаму на Дзетках так мала бАцькаў ? у мяне склалася ўражанне (спадзяюся, памылковае), што Бацькам большасці тутэйшых дзетак ёсьцека Juan. Дзе яны, мушшчыны шчырабеларускія ?

Banadys'

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 18.01.2007
Паведамленні: 59

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 14:32    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Ці ёсьць сэнс пачынаць гаворку з абразы?

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 14:33    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Banadys', +1

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
Vola

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 17.05.2006
Паведамленні: 1686

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 14:53    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Mann Kurt, трымайце сябе ў рукох.

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 15:04    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Па-першае, большасць наведвальніц сайту - шчаслівыя жонкі, з мужамі жывуць у ладзе і згодзе, інфармацыяй дзеляцца і думкі збольшага выказваюць супольна-сямейныя.
Па-другое, не ўсе мужчынскія прафесіі прадугледжваюць сядзенне ля манітору. А папрацаваўшы поўны рабочы дзень таты займаюцца дзецьмі і жонкай, у выніку чаго не маюць часу чапляцца да каго-небудзь. Яны людзі справы, трындзець і гундосіць ім не ўласціва.

Mann Kurt

Вельмі актыўны ўдзельнік

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 16:53    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Нейкае патрыярхальна-шавіністычнае размеркаванне роляў Сумнік Здаецца, ўвесь свет рухаецца да выраўнівання, а мы што ж? Ізноў, беларусы нічога не маюць...

julcik

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 17:08    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Mann Kurt, дзе вы гэта ўбачылі ў папярэдніх пастах, цікава. Наадварот, займацца дзецьмі неўласьціва для "патрыярхальна-шавіністычнага размеркавання роляў", роўна як і мець супольна-сямейныя думкі.

Вы, спадар, прабачце, дробны правакатар.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 17:35    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Mann Kurt, у той час, як вы тут фантазіруеце пра асабістае жыццё наведвальнікаў, Вашая жонка пэўна шкарпэткі цыруе, падлогу мяце ды боршч з салам для вас гатуе. Вы яе хаця б кампутар уключаць навучылі?

Mann Kurt

Вельмі актыўны ўдзельнік

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 19:08    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Дык жа сп-ня Крысціна сама празналася, што любіць правакаваць. То калі толькі трэйцясэктарнае начальства не выдала ёй эксклюзіўнае права на правакацыі на тэр. РБ, дык можна дапусціць, што і іншым наведвальнікам правакаваць дазваляецца.

Але калі ад правакацый абстрагавацца, дык насамрэч, супольна-сямейныя думкі - вынік дынамічнага, а не статычнага кампрамісу. Праўда, з гадамі многія рэчы сапраўды пачынаюць успрымацца аднолькава,

Але абсалютна нармальна (і нават так мусіць быць), што падыход бацькі і маці да выхавання розныя. Проста таму, што яны за розныя аспекты адказваюць. Таму, шаноўныя спадарыні, калі Вам раптам удалося дамагчыся поўнай аднастайнасці думак з малжонкамі на гэты конт - лічыце свае перамогі пір(р)авымі Сьмешка

mama Halja

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.01.2007
Паведамленні: 1718
Адкуль: USA (а раней Менск)

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 19:24    Загаловак паведамлення: Re: А дзе бАцькі ? Адказаць з выцемкаю

Mann Kurt пісаў(-ла):
Цікава, а чаму на Дзетках так мала бАцькаў ? у мяне склалася ўражанне (спадзяюся, памылковае), што Бацькам большасці тутэйшых дзетак ёсьцека Juan. Дзе яны, мушшчыны шчырабеларускія ?

Mann Kurt калі Вы ўжо так любіце спасылкі на Біблію, то Яна ладна паказвае, што Бог стварыў людзей 'мужчынам і жанчанай' і з самага пачатку даў ім розныя прызначэньне. Не тое каб адзін горшы, другі лепшы, але яны розныя, розныя ў іх прызначэньні, розныя характары, рохныя эмоцыі... Не магу сабе ўявіць, каб шчыры хрысьціянін мог гэта абвяргаць. Дык вось, жанчыны больш уцягнуты і пакліканы да прысьвячэньня сябе дзецям, да таго ж жанчыны знаходзяцца ў дэкрэтных адпачынках ці працуюць непоўны працоўны дзень і маюць больш часу. Мой муж - вельмі разумны чалавек, ён шмат часу праводзіць зь дзецьмі. Але гэты сайт лепш адказвае маім цікавасьцям і патрэбам, чым ягоным.
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара
kolchyn

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 15.05.2006
Паведамленні: 97

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 19:55    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

На пытаньне "дзе бАцькі" адказваю: мне, напрыклад, стала нецікава удзельнічаць у жаночым форуме. Да таго ж некаторыя удзельнікі/цы маюць манэру весьці "гаворку" ў форме, якая не садзейнічае жаданьню яе падтрымліваць. Так што зазіраю зьрэдзьчас, каб даведацца жаночую думку. Ніякі

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 20:00    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

kolchyn,
а дзе ж нам даведацца мужчынскую думку?

Mann Kurt

Вельмі актыўны ўдзельнік

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 20:08    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

дык насамрэч, і я пра тое ж, пра што mama Halja і kolchyn. Проста хочацца высветліць, наколькі муж. пол тут welcome. Мне ж таксама не хочацца быць у двухсэнсоўным становішчы. Усё спрэс жанчыны, дон Juan мышкуе сабе сярод іх паціху, а мой побыт бадай крыху нелагічны, бо мэты мае ўсё ж істотна ад uan'а адрозніваюцца.

А хорма правакацыйная часта дазваляе хутка-смачна даведацца пра сутнасць.

Калі гэта такі гінэкей, дык хай тав. Juan тутака пасецца, бо ён добра асвоіўся, - вызначцеся, шаноўныя дамы, самі. Я бадай тады толькі кулінарнай часткай і абмяжуюся, бо маю вялікую патрэбу ў кухарах-валанцёрах.

Але калі ёсць жаданне бачыць тут больш розных Mann'аў, дык насамрэч, давядзецца вам нешта змяняць. Up to you Сьмешка

julker

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.05.2006
Паведамленні: 1384
Адкуль: Таронта

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 20:10    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Але калі ёсць жаданне бачыць тут больш розных Mann'аў,

ААААА!!!!!!!!!!! Я ў шоку! Я ў шоку! Я ў шоку!

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.04.2006
Паведамленні: 1336
Адкуль: Менск-Гомель

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 20:54    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Сьмешка традыцыйна склалася, што семейныя форумы з большага жаночыя. Чаму так мне прыватна не вядома. Можа быць у гэтай тэме ёсць сэнс спытаць у бацькАЎ, якія тэмы іх цікавяць і чаму яны маўчаць?

skype pink_by
http://pink-by.livejournal.com/
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Давайце знаёміцца і сустракацца! Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: 1, 2  наступная »
Старонка 1 з 2.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Музыка для дзетак 63 julcik 109234 3.05.13 22:13
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Колькі дзетак вы хочаце? 48 Alina 68096 14.12.12 0:16
Natulka Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Карысныя гульні для нашых дзетак 26 pink_by 54536 28.03.12 13:28
CheGirl Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Набуду двухпавярховы ложак для дзетак 17 Alena K 35151 5.11.08 23:01
julcik Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Праграма для дзетак з ДЦП (царабральны параліч) 1 neo_zubr 14181 24.10.07 13:22
NaT Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map