Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Кінаголад

Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Кіно, музыка і TV

Аўтар Паведамленне
Juan

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.10.2006
Паведамленні: 1527
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 11.02.07 23:04    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Крысьціна, Кустурыца канешне той яшчэ дзядзька.
Дарэчы ў яго ё музычны гурт, называецца "Белы гузік" па-мойму.

A pa-mojmu, “No smoking orkiestra”

…a “Stukajučysia ū niabiosy” sapraūdy cudoūny film!

Наста

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 29.07.2006
Паведамленні: 1716
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 11.02.07 23:08    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Juan, я ня ведаю дакладна бо ня слухала, толькі недзе чула. Калі ў Вас ёсьць запісы, буду ўдзячна за прапанову паслухаць Сьмешка

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail
Juan

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 11.02.07 23:15    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

буду ўдзячна за прапанову паслухаць

Jak pierasyłać?

Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 1:02    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

хіба "надрыў" і "брутал і бруд" - адно і тое ж?

Не. Хаця часам могуць і ў адной карціне быць.
Не ведаю, наколькі ілюстратыўнымі будуць прыклады (зрэшты "спадабалася-не спдабалася" кіно залежыць яшчэ і ад настроі і жыццёвага перыяду, на які прыпаў прагляд), дык вось мне не спадабаліся шматлікія Дазоры і Бумеры, не спадабалася "Ігла". Элітарнае расейскае кіно не кранае.
Але была пад уражаннем ад "Акупацыя. Містэрыі".

Выцемка:

Гм, Кустурыца і папса...

Гэта мне мае багемныя бізнэс-сяброўкі заявілі. Яны глядзяць (прынамся так сцвярджаюць) еўрапейскае кіно пра наркаманаў, сэксменшасці і войны на Усходзе, пераважна з трагічным фіналам і поўныя брутальных кадраў і вычварэнскіх ложкавых сцэн.
Выцемка:

Ягонае "Жыццё як цуд" я разы тры глядзела

І я!!! І кожны раз бачыла нешта новае, што з першым праглядам прапускалася ці недаацэньвалася.

Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 1:05    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Дарэчы ў яго ё музычны гурт

У нас ёсць дыск Emir Kusturica & frands "Oh, Danube, ma Danube!" прэзентаваны фанатамі Чорнай коткі і белага ката

Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 2:05    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Дарэчы, на тэму: Што паказваюць кінатэатры Мінску на гэтым тыдні http://www.belradio.fm/by/19/reports/985/

Mary

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 01.10.2006
Паведамленні: 451

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 2:36    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Kryscina пісаў(-ла):
дык вось мне не спадабаліся шматлікія Дазоры і Бумеры, не спадабалася "Ігла". Элітарнае расейскае кіно не кранае.

На Дазоры з Бумэрамі і падобнае я проста не хаджу: ад пачатку ведаю, што гэта не маё. Затое, як толькі ёсьць магчымасьць, бегаю на "Кінафармат" - там хутчэй знойдзецца тое, што мне спадабаецца.
"Акупацыя. Містэрыі." я таксама глядзела Супер!

Выцемка:
І я!!! І кожны раз бачыла нешта новае, што з першым праглядам прапускалася ці недаацэньвалася.

Сябры Сьмешка

З шырокага пракату за апошні час паглядзела "Парфумнік" (па раману Патрыка Зюскінда "Парфума", які я і ў арыгінале, і ў перакладзе чытала; экранізацыя, на мой погляд, удалая і многімі рэчамі цікавая) і "Прэстыж" (ня вельмі спадабалася: многа спэцэфэктаў, і напружаны сюжэт, і разьвязка нечаканая... але неяк не кранае Зьбянтэжаны )[/quote]

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 24.05.2006
Паведамленні: 912

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 8:50    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Kryscina, а хіба Акупацыя расейскі фільм? Я ў шоку!

Учора глядзелі дома фільм Вавілон. Складаецца з 3 (падзеі адбываюцца ў ЗША, Марока і Японіі) ліній, якія паміж сабою звязаны. Здымаюся Джордж Клуні. Была вельмі ўраджана фільмам. Раю паглядзець.

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 11:45    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Kryscina, а хіба Акупацыя расейскі фільм?

А хто такое казаў? Я ў шоку!

hormashyki

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 24.05.2006
Паведамленні: 912

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 15:49    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Kryscina пісаў(-ла):
...дык вось мне не спадабаліся шматлікія Дазоры і Бумеры, не спадабалася "Ігла". Элітарнае расейскае кіно не кранае.

ну можа па пастаноўцы сказаў неяк не так атрымалася ў цябе, але гэта выказванне выглядае як пералік расейскіх фільмаў якія не спадабаліся, і толькі адзін вось расейскі спадабаўся. Вось таму і спыталася. Сьмешка

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 18:10    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Вось што бывае, калі сказы пішаш з канца! Сп. Зялёная Усьмешка

Наста

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 22:06    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Juan пісаў(-ла):
Выцемка:

буду ўдзячна за прапанову паслухаць

Jak pierasyłać?

Ну вось калі раптам сустрэнемся на Элегант-паці а-ля блэк, там можна і дыск пазычыць, і на самой паці яго паслухаць Сьмешка

Угару
Наста

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 22:15    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Kryscina пісаў(-ла):
Выцемка:

Дарэчы ў яго ё музычны гурт

У нас ёсць дыск Emir Kusturica & frands "Oh, Danube, ma Danube!" прэзентаваны фанатамі Чорнай коткі і белага ката

Карацей трэ рабіць элегантную паці а-ля блэк Кустурыца Вельмі шчасьлівы
Будзем у чорных строях пад музыку Кустурыцы паціць Сьмешка

Угару
Наста

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 22:17    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

hormashyki пісаў(-ла):
Kryscina, а хіба Акупацыя расейскі фільм? Я ў шоку!

Учора глядзелі дома фільм Вавілон. Складаецца з 3 (падзеі адбываюцца ў ЗША, Марока і Японіі) ліній, якія паміж сабою звязаны. Здымаюся Джордж Клуні. Была вельмі ўраджана фільмам. Раю паглядзець.

Дзяк за падказку, якраз думала глядзець яго ці не. Сьмешка

Угару
Juan

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 13.02.07 23:18    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Ну вось калі раптам сустрэнемся на Элегант-паці а-ля блэк, там можна і дыск пазычыць, і на самой паці яго паслухаць

Ź vialikim zadavalnieńniem! U seńsie – sustrecca tam. Pasłuchać – mieniej. Bo Kusturyca da elehant-party niejk nia tarnujecca.

Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Кіно, музыка і TV Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  наступная »
Старонка 2 з 11.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы не можаце далучаць файлы
Вы не можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Прылеплена: Як тут што працуе? (FAQ) 107 julcik 141718 27.08.12 18:40
Kjara Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Беларуская тэлевізія: Што было добрага, што ёсьць? 28 наталька 55381 23.02.12 10:47
наталька Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў што наконт фітнэсу для цяжарных? 25 schtirliz 50289 3.03.11 19:46
LaVita Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Маю вельмі шмат вопраткі ў асноўным на дзяўчынку да 6 мес 0 MartaFreeBY 11760 12.08.10 13:00
MartaFreeBY Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Кажуць што калі сьніцца ... 13 andrei 23468 22.11.09 21:21
algunia Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map