Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Фільм "Плошча"

Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3, 4  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Кіно, музыка і TV

Аўтар Паведамленне
Наста

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 29.07.2006
Паведамленні: 1716
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 10.02.07 12:02    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Lida пісаў(-ла):
Выцемка:

Вось цырк та быў

Не глядзела!!! Я ў шоку! А што было цікавага?

Цікава было паслухаць, як Жырыноўскі, нядаўна цалаваўшыся з АГЛ, цяпер казаў, што той (цытую) прастытутка.
А ўвогуле пазіцыя Праханава такая, што трэ каб было дзьве краіны, два прэзідэнта, але няма мяжы і адзіная валюта (не наш і ня іх рубель, а нейкая новая агульная валюта). Карацей усё так як і зарас акрамя валюты, таму яго ніхто ня мог зразумець, што ён хоча та?
А пазіцыя Жырыноўскага наступная: калі разам, то адна краіна і Менск - восьмы округ Расеі, і АГЛ "уполномоченный презідента Путіна в этом округе". Альбо ніяк альбо так. Шмат казаў што Беларусь замуж абяцала выйсьці, таму Расея яе і карміла, а тут раптам (!) адвярнулася.

Але ж галоўнае як гэта было ўсё сказана - канешне акторскаму майстэрству і аратарству ў Жырыноўскага можна павучыцца. Вельмі шчасьлівы

Апошні раз рэдагавалася: Наста (12.02.07 22:22), усяго рэдагавалася 1 разоў
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail
наталька

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 14.05.2006
Паведамленні: 4353

ПаведамленнеДададзена: 11.02.07 0:17    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Я глядзела таксама. Цырк на дроце! Як Жырыноўскі можа выкручвацца! Гыгыгы

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Нумар ICQ
stasia

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 28.04.2006
Паведамленні: 1568

ПаведамленнеДададзена: 11.02.07 22:11    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Слухайце, як у вас хапае часу тэлевізар глядзець? Я не працую, але ў мяне не хапае. Гляджу толькі калі прасую бялізну.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
Наста

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 11.02.07 22:45    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

stasia пісаў(-ла):
Слухайце, як у вас хапае часу тэлевізар глядзець? Я не працую, але ў мяне не хапае. Гляджу толькі калі прасую бялізну.

Ну ў мяне няма пакуль дзетак. А ўвогуле, у мяне ідзе толькі шэсьць каналаў і ўсе з' іх беларускія (НТВ Беларусь, Расея Беларусь, ОНТ, Лад, СТВ, Першы). Таму там глядзець няма чаго. Штотыдзень гляджу толькі Салаўёва (чацьвер вечар), Салаўёва нядзельны вечар, раз на месяц Жванецкага, Кватэрнае пытаньне па суботах, ды "Як гэта робіцца?" таксама па нядзелях. Вось і пасьпяваю паглядзець Сьмешка усяго пяць перадачак.

Угару
Juan

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.10.2006
Паведамленні: 1527
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 11.02.07 23:35    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

што прыгожага ў гэтым пачвары ??

Voś takija vy, biełaruskija žančyny: łasyja na haūno Мая памылка, прабач

Juan

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 11.02.07 23:37    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

беларусь

Hańba! Evil or Very Mad

Juan

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 11.02.07 23:39    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Niabohaja papiałuška!.. Плачу!

Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9042

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 1:15    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Voś takija vy, biełaruskija žančyny: łasyja na haūno

Асцярожней: ты ж (сам пісаў) замуж адну беларуску ўзяў - на што ж яна паквапілася? У двухкосьсі

Juan

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 1:46    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

на што ж яна паквапілася?

Anehdot na temu:
Stajić biehiemot u svajim staūku dy ūzhadvaje [dalej parasiejsku, bo niapierakładna]:
- Хочу ли я?.. (не не то)
- Могу ли я?.. (опять нет)
- Говно ли я? (хм)
- А! МАГНОЛИЯ!

Juan

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 1:48    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Chacia, viadoma, spadziajusia, što maje śmiełyja j tearetyčnyja prypuščeńni nichto da siabie nia prymieryū… Мая памылка, прабач

mama Halja

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.01.2007
Паведамленні: 1718
Адкуль: USA (а раней Менск)

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 16:37    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Juan пісаў(-ла):

Voś takija vy, biełaruskija žančyny: łasyja na haūno Мая памылка, прабач

Хаця паміж тым, як ж-ны і м-ны ўспрымаюць сьвет ёсьць розніца, я думаю, што за Л-ку галасавала столькі адсоткаў ж-н сколькі і м-н. Напрыклад муж той настаўніцы таксама.....
Сп. Зялёная Усьмешка

Дарэчы, вы толькі падцьвердзілі мае словы, што славяне занадта шмат надзяляюць увагі таму, як што выглядае, а не сутнасьці. Вы заўважылі typo (памылку друкаваньня Наста) - дробязь; а яе цыдулка мела цікавы пункцік.. А вы адразу 'ганьба'...
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара
Наста

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 22:23    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Juan пісаў(-ла):
Выцемка:

беларусь

Hańba! Evil or Very Mad

Я ў шоку! Я ў шоку! Я ў шоку!
Ну ачапятка тое была...

Угару
stasia

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 28.04.2006
Паведамленні: 1568

ПаведамленнеДададзена: 13.02.07 11:35    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Niabohaja papiałuška!..

А вы ў мятай ходзіце? Я ў шоку!

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
Juan

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 13.02.07 22:55    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Хаця паміж тым, як ж-ны і м-ны ўспрымаюць сьвет ёсьць розніца, я думаю, што за Л-ку галасавала столькі адсоткаў ж-н сколькі і м-н. Напрыклад муж той настаўніцы таксама.....

Дарэчы, вы толькі падцьвердзілі мае словы, што славяне занадта шмат надзяляюць увагі таму, як што выглядае, а не сутнасьці. Вы заўважылі typo (памылку друкаваньня Наста) - дробязь; а яе цыдулка мела цікавы пункцік..

Nie. Ž-n hałasavała ūsiož bolej za m-n.
Ūsie cikavyja punkciki zaūvažyū taksama, nia sumnivajsia. A “pamyłki druku” całkam vypadkovymi nia byvajuć – pracuje padśviadomaść…
P.S. I što heta za abahulnieńni hetkija: jak što – adrazu “Słavianie”! Mo adrazu – indaeūrapiejcy?
Biełarusy, prykładam, nahetulkiž słavianie, jak i maskali.

Juan

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 13.02.07 23:00    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

А вы ў мятай ходзіце?

Voś vybar! Davodzicca, peūna, mytuju bializnu źbirać z usiaho domu – kab televizara pahladzieć…
Što dziela mianie: kab hetaki vybar – biaz vahańniaū chadziū ba ū miataj.

Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Кіно, музыка і TV Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3, 4  наступная »
Старонка 3 з 4.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы не можаце далучаць файлы
Вы не можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Хто пераклаў бы гэты вершык беларускай мовай? 1 Кот Максім 659 19.08.17 16:30
Black aspid Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] Як зрабіць гэты сайт лепей? 144 julcik 161757 11.10.11 8:27
julcik Паглядзець апошняе паведамленне
Гэтая тэма зачыненая, вы не можаце адказваць і рэдагаваць паведамленні. [ Апытанка ] Беларускамоўныя садкі (групы і г.д.) 394 pink_by 250288 28.12.08 20:04
julcik Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў З чаго зрабіць падлогу? 25 julcik 35044 1.07.07 21:20
Alenka Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Якім вы бачыце гэты рэсурс? 5 julcik 16818 3.07.06 0:56
Ptyz Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map