Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
што наконт фітнэсу для цяжарных?

Пераход да іншай старонкі: 1, 2  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Цяжарнасць і роды

Аўтар Паведамленне
schtirliz

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 27.12.2006
Паведамленні: 201
Адкуль: Менск, Беларусь

ПаведамленнеДададзена: 24.01.07 14:36    Загаловак паведамлення: што наконт фітнэсу для цяжарных? Адказаць з выцемкаю

Чытала на нейкім расейскім сайце, што фітнэс пад час цяжАрнасці не толькі не шкодны, а нават карысны (КАНЕШНЕ КАЛІ ДАКТАРЫ ДАЗВОЛЯЦЬ), з чым безумоўна не спрачаюся. Але паўстае пытанне: ці ёсць у Менску такія фітнэсклюбы, якія б маглі прадставіць такую паслугу? Маю на ўвазе не проста "індывідуальны падыход да кожнага кліента", а сапраўднага прафесыйнага трэнера які падрыхтаваў бы комплекс спецыяльна для нас з малым?
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
julcik

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 24.01.07 16:01    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

schtirliz, на Заслаўскай ёсьць клюб Юліі Гусаковай (здаецца) - там шмат усяго ёсьць цікавага. І падыход, кажуць, добры. Я, праўда, не трапіла - далёка ад Серабранкі...
Праўда, гэта не танна.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
schtirliz

Актыўны ўдзельнік

ПаведамленнеДададзена: 24.01.07 16:11    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

і мне, значыць, ад Серабранкі далёка... Прабач а ёсць у ніх нейкі сайт ці нешта падобнае, каб па-больш інфармацыі знайсці і колькі гэта "ня танна" таксама б пацікавілася?

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.06.2006
Паведамленні: 1778
Адкуль: Гомель

ПаведамленнеДададзена: 25.01.07 2:53    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Вітаю-вітаю сваю амаль калегу! Вельмі шчасьлівы
Гімнастыка для цяжарных у Нардзіне. Хаця, можа, гэта будзе занадта проста для вас..
І любая гімнастыка - месяцаў да васьмі. Сьпяшайцеся! Сьмешка

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Наведаць сайт аўтара
matias

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 15.05.2006
Паведамленні: 617
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 25.01.07 10:57    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Яшчэ есць фітнэс на Крапоткіна. ТАм памяшканне маленькае, але трэнеры - добрыя. Нажель, няма блізка тут на працы телефона, але памятаю, што знайшла яго на kinder.by Але ад Серабранкі гэта і зноў-такі далека Сумнік
А яшчэ можна хадзіць ў бассэйн - вельмі карысна!

Актыўны ўдзельнік

ПаведамленнеДададзена: 25.01.07 18:34    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

to LaVita
У двухкосьсі
дзякуй за інфармацыю! а па коштах там нармалёва?

Актыўны ўдзельнік

ПаведамленнеДададзена: 25.01.07 18:41    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

to Matias
нешта я ўчора на гэты ж кіндэр заходзіла, а там толькі пра Гусакоўскую-Старавойтаву і пра "Калыбель" напісана. Я ўжо з безвыходнасці вырашыла было у "калыбель" ісці, а тут бачу ёсць яшчэ варыянты.
і вось яшчэ... Упс... мне б не толькі каб мышцы да суставы трэніраваць, хацелася б каб з гэтага нейкая карысць для кантролю над вагою была. Як вы думаеце, атрымаецца?

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.06.2006
Паведамленні: 1778
Адкуль: Гомель

ПаведамленнеДададзена: 25.01.07 19:05    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А я б ня стала вагу кантраляваць - пасьля родаў ўсё адно скінула 17 кг, а падчас цяжарнасьці затое не турбавалася з-за кіляграмаў. Дый які ж гэта фітнэс, што вагу памяншае? Гэта нешта жорсткае мусібыць.
А наконт коштаў ну зусім ня ведаю. Сама нікуды не хадзіла. Упс...

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Наведаць сайт аўтара
schtirliz

Актыўны ўдзельнік

ПаведамленнеДададзена: 25.01.07 19:16    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

ну чаму ж? Фітнес як раз і памяншае, але я не аб тым. Каб яна (вага)не тое што памяншалася, а хаця б не перавышала норму. Бо, нешта мяне так на чакаляд і салодкае пацягнула, што я ўжо на восьмым тыдні 2.5 кіло набрала Я ў шоку! , а што далей? Ня ведаю...

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 28.04.2006
Паведамленні: 1921

ПаведамленнеДададзена: 25.01.07 23:11    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

а што далей?

а далей не будзе цягнуць Вельмі шчасьлівы Я сапраўды мала ведаю жанчын, якім вельмі хацелася б есьці ўсю цяжарнасьць, а вось якраз першыя тыдні угу, адзін зь першых прызнакаў, дарэчы

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
Mary

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 01.10.2006
Паведамленні: 451

ПаведамленнеДададзена: 25.01.07 23:43    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Я хадзіла ў басэйн да канца 8-га месяца цяжарнасьці, праплывала штораз 900-1100 м і выдатна сябе адчувала: сьпіна не балела, хоць дзіця было вялікае (больш за 4 кг пры нараджэньні), пасьля плаваньня сон быў лепшы (актуальна на апошніх месяцах), і наогул плаваньне - гэта мяккі агульны масаж цела. Недзе чытала ці чула, што вельмі добра плаваньне ўплывае і на дзіця ў жывоціку - бо абодва ж плаваюць! Супер!

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 26.01.07 1:34    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

schtirliz,
вітаю суседзяў! Ружа на жаь, у Серабранцы нічога няма, наколькі я ведаю Ня ведаю...
а пра клюб Гусакоўскай распытай у Julker

Alina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 26.01.07 1:36    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

LaVita,
а я вось дагэтуль ня скінула ўсіх тых кіляграмаў, што набрала падчас цяжарнасьці. так што тут усё індывідуальна. Лепш, вядома, не набіраць Ружа

julker

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.05.2006
Паведамленні: 1384
Адкуль: Таронта

ПаведамленнеДададзена: 26.01.07 10:49    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Ага, я Юлі старавойтавай Гусакоўскай хадзіла. Ну добра там, толькі дарага для мяне. Там ёсьць і проста гімнастыка і поўны курс падрыхтоўкі да родаў і нават танцы жывата для цяжарных. Гэта канешне мне вельмі хацелася але грошаў не хапіла. Ва ўсіх трэнэраў свае дзеткі і яны нават з імі на заняткі ездзяць.
А першую палову абодвух цяжарнасьцяў я вагу толькі губляла. З Вацакам атрымалася -6 кіляў за 10 тыдняў. Потым лекарка напужала, што у шпаталь пад капельніцу ўпячэ, так я стала давіцца, але есьці. Падчас цяжарнасьці вагою лепей не пареймацца, а сачыць за тым каб добра было хадзіць бегаць і танцаваць Вельмі шчасьлівы А вось калі адкорміш, то можна і заняцца сабою сур'ёзна. Але не раней, бо звычайна худнееш і губляеш малако. Сапраўды там трэба і практыкаваньбні рабіць, і сачыць за ежаю, але з мэтаю добра сябе адчуваць, а не худнець. Дарэчы ў мяне ёсьць практыкаваньні пасля родаў, 3 розных комплекса. На мп4. Магу запісаць каму трэба. Худнець не худнею, але пачуваюся сапраўды лепей Вельмі шчасьлівы

Актыўны ўдзельнік

ПаведамленнеДададзена: 26.01.07 11:07    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

у мяне ФОК у двары, думала можа туды у басейн пахадзіць, але баюся за стан вады, суседзі! Хто-небудзь там быў? Што скажаце? Бо яшчэ ёсць у нардзіне, але нешта 140 тыс за 8 заняткаў аквааэробікі мне дарагавата падаецца. Раней была аквааэробіка ў Каліпсо, но, кажуць зачынілі. Злы

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Цяжарнасць і роды Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: 1, 2  наступная »
Старонка 1 з 2.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Гурток "Ветахі" 42 pink_by 81614 27.09.10 2:38
pink_by Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Купляйце "Світанак" 23 наталька 60908 3.02.09 0:18
Наста Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў мой муж не хоча займацца "бабскімі" справамі 17 Lida 45966 9.10.06 12:01
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў 2 квіткі на "Сымона-музыку" 15.09 3 Kryscina 26875 13.09.06 11:51
Няма новых паведамленняў Набуду "Дамініку" 15 Lida 47375 2.07.06 11:43

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map