Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Як зрабіць гэты сайт лепей?

Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Стварэньне сайта

Ці падабаецца вам пачатковая версія сайта?
Так
83%
 83%  [ 20 ]
Не
0%
 0%  [ 0 ]
Для першапачатковай пойдзе
12%
 12%  [ 3 ]
Маглі бы зрабіць і лепей
0%
 0%  [ 0 ]
Якога сайта? :)
4%
 4%  [ 1 ]
Галасоў :24

Аўтар Паведамленне
julcik

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 16.03.06 23:36    Загаловак паведамлення: Як зрабіць гэты сайт лепей? Адказаць з выцемкаю

Вітаюцца любыя канструктыўныя прапановы!
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
rohach

Мінак

ПаведамленнеДададзена: 6.04.06 0:42    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

respect! dzetak nia maja, ale paslia sajta zahaceu navat Сьмешка))
Угару
Alina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 23.04.06 17:00    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Юль, я вось думаю, ці варта разьбіваць сайт па разьдзелах? ну, у сэнсе, зараз ужо ёсьць "дзіцячае здароўе" і "літаратура", у кожным разьдзеле па адной тэме... можа, лепей было б усе тэмы разам трымаць, тым больш, што іх яшчэ так няшмат. а то, баюся, можа апынуцца шмат мёртвых тэмаў і неабнаўляных разьдзелаў. што думаеш?
я б пакінула:
навіны,
стварэньне сайта,
давайце знаёміцца, і
усё астатняе разам у адным разьдзеле, які можна назваць як-небудзь, ня ведаю, "на дзіцячай пляцоўцы" (бо там звычайна зьбіраюцца бацькі, каб пагаманіць на розныя тэмы) альбо яшчэ як (гэта першае, што прыйшло мне ў галаву, калі прыдумаеш штосьці цікавейшае, буду толькі рада)
што ты наконт усяго гэтага думаеш???

julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 23.04.06 17:56    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

я думаю што варта, інакш будзе ўсё перамешана і нічога не знайсьці.
Гэта пакуль па адной тэме - я спадзяюся будзе болей.
А мёртвыя тэмы - гэта не страшна - гэта ж форум, а не чат. Тут не павінна кожная тэма аднаўляцца бясконца. Калі-небудзь гутарка заканчваецца, але ўсё напісанае захоўваецца, каб іншыя людзі маглі прыйсьці і пачытаць.
Угару
Алеся & Макс

Мінак

ПаведамленнеДададзена: 23.04.06 21:19    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Дзякуй за сайт! Радыя, што нехта змог адарваць ад сябе ладны кавалак часу і зрабіць такую суперовую працу Вельмі шчасьлівы Пакуль, на першы погляд, усё файна. Як пакорпаемся і знойдзем тое-сёе ня тое, то адпішам Міргаю
Угару
pink_by

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.04.2006
Паведамленні: 1336
Адкуль: Менск-Гомель

ПаведамленнеДададзена: 24.04.06 12:21    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Згодна. Мне спадабалася. Клічнік І вельмі добра, што рассылка стала не толькі рассылкай, але шчэ і сайтам. "Разом нас богато!" (с) (Не мая Сп. Зялёная Усьмешка )

skype pink_by
http://pink-by.livejournal.com/
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
pink_by

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.04.2006
Паведамленні: 1336
Адкуль: Менск-Гомель

ПаведамленнеДададзена: 24.04.06 16:39    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Клічнік Было б добра дадаць штуку каментары да артыкулаў

skype pink_by
http://pink-by.livejournal.com/
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
Alina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 24.04.06 17:55    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

pink_by,
а які артыкул хочаш пракамэнтаваць? можна адкрыць новую тэму, там паставіць спасылку на артыкул ды камэнтаваць сабе...
о, патлумачыла, зараз паспрабую, ці атрымаецца ў самой тое, што напісала...

Alina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 26.04.06 12:08    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

атрымалася. Гл. тэму "што ўзяць у радзільню"

Partyzan

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 05.04.2006
Паведамленні: 346

ПаведамленнеДададзена: 26.04.06 14:37    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Прапаную дадаць новы форум кшталту "Прадам\Набуду\Аддам задарма\Арэндую" (ці як гэта адным словам...) Ідэя!
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара
Andrus

Мінак

ПаведамленнеДададзена: 28.04.06 2:30    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

My majem davoli shmat gukavych failau u MP3 (Belaruskija kazki, viershy, kalychanki). Z zadaval'nien'niem by raz'mias'cili na getym sajcie dlia usieagul'naga karystan'nia. Tak shto dadavajcie razdziel Audyjo/Vidyjo.
Угару
julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 28.04.06 11:04    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

My majem davoli shmat gukavych failau u MP3 (Belaruskija kazki, viershy, kalychanki). Z zadaval'nien'niem by raz'mias'cili na getym sajcie dlia usieagul'naga karystan'nia. Tak shto dadavajcie razdziel Audyjo/Vidyjo.

Дамовіліся Сьмешка

Угару
stasia

Мінак

ПаведамленнеДададзена: 28.04.06 23:52    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Мне вельмі падабаецца! Шкада, што так доўга не магла далезці. Адзінае, што форум для мяне асабіста не вельмі зручны. А што, калі паспрабаваць як у 7ya.ru канферэнцыю зрабіць.
Угару
julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 29.04.06 0:33    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

stasia пісаў(-ла):
Мне вельмі падабаецца! Шкада, што так доўга не магла далезці. Адзінае, што форум для мяне асабіста не вельмі зручны. А што, калі паспрабаваць як у 7ya.ru канферэнцыю зрабіць.

а хто будзе спрабаваць?
Форум я не пісала, гэта гатовы бясплатны форум, да якога ёсьць шмат плагінаў, які правераны на секюрнасьць і ўсё такое. Тэарытычна магчыма стварыць любы форум, толькі хто будзе гэта рабіць?

Ну і асабіста мне не падабаюцца nested форумы (то бок калі адказ ідзе адразу за паведамленьнем). Там губляецца храналогія і цяжка чытаць. Каментары ў ЖЖ гэтак зроблены - проста жах: калі шмат панапісваюць цяжка знайсьці новае.

Але тэарытычна зрабіць можна, калі знайсьці хто зробіць.

Угару
Alina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 29.04.06 11:42    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

мне таксама падабаецца такі форум больш, чым на "сям'і" -- а гэтыя "галіны" мне таксама цяжка чытаць

Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Стварэньне сайта Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  наступная »
Старонка 1 з 10.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Хто пераклаў бы гэты вершык беларускай мовай? 5 Кот Максім 1284 17.09.17 11:05
Кот Максім Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Дзе зрабіць экспертызу вады? 4 Kryscina 6028 14.11.12 20:54
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Гэтая тэма зачыненая, вы не можаце адказваць і рэдагаваць паведамленні. [ Апытанка ] Беларускамоўныя садкі (групы і г.д.) 394 pink_by 255517 28.12.08 20:04
julcik Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў З чаго зрабіць падлогу? 25 julcik 35756 1.07.07 21:20
Alenka Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Якім вы бачыце гэты рэсурс? 5 julcik 17109 3.07.06 0:56
Ptyz Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map