Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Калядуйма разам!

Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Давайце знаёміцца і сустракацца!

Аўтар Паведамленне
Паўліна

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 23.04.2006
Паведамленні: 345
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 12.12.13 10:45    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Palina007, мы, напэўна, таксама хочам, але на другую рэпетыцыю. Калядныя спевы і гульні ведаем Сьмешка

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
julcik

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 12.12.13 11:31    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Калі ратам нехта захоча калядаваць са мной, то я ўсё яшчэ запрашаю.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
Palina007

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 02.03.2007
Паведамленні: 2291

ПаведамленнеДададзена: 12.12.13 13:22    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:
Palina007, мне дастаткова непрыемна, што ты выкарыстала маю тэму, каб забраць у мяне свята. Не трэба аб мяне яшчэ і ногі выціраць. Дзякуй!

ТВАЮ тэму??? То бок я не мела права пісаць тут, трэба было ствараць асобную тэму, каб прапанаваць пакалядаваць??? Зрэшты, ты можаш аддзяліць тэму. А можаш увогуле выдаліць мае допісы, маеш магчымасць.
"Забраць у мяне свята" Rolling Eyes
"Ногі выціраць". Афігець-застрэліцца! Афігець-застрэліцца! Афігець-застрэліцца!
Ага, сайт жа таксама ты стварала. А я, гадаўка такая, выкарыстоўваю яго ў сваіх карыслівых мэтах. Каб ногі аб цябе павыціраць, вядома ж.
Юль, ну ты хоць сама асэнсуй, што ты напісала!
Зрэшты, чалавек, які ўвесь час шукае, на каго б пакрыўдзіцца, урэшце знойдзе. Я не першая і не апошняя.
Да пабачэння.

З.Ы. Дзяўчаты, з кім дамаўляліся - стэлефануемся, я дашлю нумар.

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 12.12.13 13:34    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Palina007, так, выкарыстанне гэтай тэмы было асабліва цынічна, хаця вядома ты можаш пісаць што хочаш і дзе хочаш. Я сказала, што мне ўжо дастаткова не прыемна і папрасіла спыніцца. Пасля тваіх апошніх словаў - мне яшчэ больш не прыемна. Але можаш працягваць, у мяне ў цэлым чорны сезон. Не прывыкаць.

Угару
julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 12.12.13 13:36    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Каб не было розначытанняў - пад спыніцца я не маю на ўвазе спыніцца пісаць сюды ці спыніцца калдаваць ці нешта такое. Я маю на ўвазе спыніцца рабіць выгляд, што вы рады мяне бачыць, ці што я магу кудысьці прыйсці раптам дзе ёсць пэўныя людзі.

Угару
Наста

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 29.07.2006
Паведамленні: 1716

ПаведамленнеДададзена: 12.12.13 15:43    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Дзіцячы садок. Апошнім часам не зазіраю на дзеткі, у тым ліку з-за такога. Юль, выбачай, гэта перабор.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail
julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 12.12.13 15:51    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Што перабор? Папрасіць спыніць здзекі з мяне?

Угару
Наста

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 12.12.13 16:51    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

julcik, якія здзекі? Паліна прапанавала калядаваць разам. Ты прапанавала асобна ад В., большасць не раздзяляе з табой нелюбоў да В. (вось з ёй дакладна перабор, ну колькі ўжо часу прайшло і ці была насамрэч прычына?), таму працягваюць кантактаваць з Палінай.
Усе павінны былі сказаць - Юля, мы цябе падтрымліваем і будзем калядаваць толькі бяз В.? Ну Юль, ты сур'ёзна?
Выбачай, што пішу тут, брыдка самой. Але гэтая тэма з В., высмактанная з пальцу, пра якую ведае малая колькасць людзей ня робіць табе гонару. Так нават да брыдкіх нелюдзяў не прынята ставіцца і так на паказ, а В. далёка не такая. Ну хопіць ужо.

Хаця справа насамрэч не мая. Проста мне, як сябру дзетак не прыемна, лепей проста ня буду чытаць і ўлазіць. Шчыра - не разумею цябе. А ўлічваючы не разуменне і іншых удзельнікаў суполкі ня бачу прычыны тут знаходзіцца.
Добрага дня.

Угару
julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 12.12.13 18:33    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Наста, я прашу выключна паважаць маё жаданне ніколі не бачыць Мазураву. Адпаведна не пісаць мне запрашэнняў на агульныя мерапрыемствы. Словы пра радыя бачыць я лічу здзекам, бо мне ад гэтага надзвычай непрыемна.

А тое, што тут ніхто мяне бачыць не рады, для мяне не навіна. Тут прынята мяне лічыць брыдкім нелюдзем, а не Мазураву, ты нешта паблытала. Але я прывыкла.

П.с. тое, што мой допіс адрэдагавалі - я таксама лічу прынамсі непавагай. У ім няма нецэнзурнай лексікі і абразаў. І бачыць я не хачу не нейкае абстрактнае М.

Апошні раз рэдагавалася: julcik (13.12.13 8:52), усяго рэдагавалася 1 разоў
Угару
Black aspid

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 05.04.2009
Паведамленні: 1246

ПаведамленнеДададзена: 13.12.13 8:06    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Дзяўчаты, брэйк! А то дагаворымся !!!!
Угару
Наста

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 13.12.13 10:19    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

julcik, у такім выпадку раю скласці спіс з таго, чаго яшчэ ня варта рабіць. Калі ты лічыш, што цябе ніхто ня хоча бачыць, пытанне мабыць не да ўсіх. Я ні цябе ні Вольгу не лічу нелюдзямі. З павагай стаўлюся да абеіх. Але такія допісы на форуме - што каму можна, што нельга - ня робяць карысці.

Black aspid, я дык ужо дагаварылася). Офф-лайн лепшы)).

Угару
ksysh_ka

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 26.07.2009
Паведамленні: 680
Адкуль: Mensk

ПаведамленнеДададзена: 15.12.14 17:32    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Спадарства, Каляды ўжо зусім блізка.
Ці ёсць жадаючыя сабрацца, паспяваць калядныя песні, пабачыцца, пагаманіць і проста добра правесці час?
Надзейка прапануе сустрэцца ў яе (у Серабранцы, хто не ведае), можна ў нас у Шабанах - месца больш, але далёка.
Спачатку сабрацца паспяваць, а ці будзем калядаваць - будзе бачна.
Ад сябе абяцаю спяваць, а таксама прынясу запісы бабулек, калі цікава.

Black aspid

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 05.04.2009
Паведамленні: 1246

ПаведамленнеДададзена: 18.12.14 7:18    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Дамы і ... дамы))) Я здала вас Нашай Ніве, якія хочуць сюжэт зняць з малымі дзеткамі, якія спяваюць калядныя песні (відэавіншаванне) ksysh_ka, не здзіўляйцеся, калі да вас прычэпяцца))) Хаця я яшчэ таго-сяго заклала, дык не здзіўляйцеся, калі і не прычэпяцца)))
Угару
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Давайце знаёміцца і сустракацца! Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Старонка 9 з 9.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы не можаце далучаць файлы
Вы не можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Нашае вясельле было незабыўным!!! 199 Kryscina 221009 20.07.13 23:40
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Шукаем робатаў, але не простых і не залатых 4 Птушкі-калібры 16782 6.09.12 1:02
Птушкі-калібры Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Беларуская тэлевізія: Што было добрага, што ёсьць? 28 наталька 60427 23.02.12 10:47
наталька Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Наваградак — ня Леніна, але Міндоўга! 0 Wojsza 19012 8.07.09 9:38
Wojsza Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Хто патрабуе больш часу - дзеткі, якім 2 тыдні альбо годзік? 26 LaVita 41846 1.06.07 15:11
Alina Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map