Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Калядуйма разам!

Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Давайце знаёміцца і сустракацца!

Аўтар Паведамленне
Паўліна

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 23.04.2006
Паведамленні: 345
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 12.12.13 10:45    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Palina007, мы, напэўна, таксама хочам, але на другую рэпетыцыю. Калядныя спевы і гульні ведаем Сьмешка

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
julcik

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 12.12.13 11:31    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Калі ратам нехта захоча калядаваць са мной, то я ўсё яшчэ запрашаю.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
Palina007

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 02.03.2007
Паведамленні: 2291

ПаведамленнеДададзена: 12.12.13 13:22    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:
Palina007, мне дастаткова непрыемна, што ты выкарыстала маю тэму, каб забраць у мяне свята. Не трэба аб мяне яшчэ і ногі выціраць. Дзякуй!

ТВАЮ тэму??? То бок я не мела права пісаць тут, трэба было ствараць асобную тэму, каб прапанаваць пакалядаваць??? Зрэшты, ты можаш аддзяліць тэму. А можаш увогуле выдаліць мае допісы, маеш магчымасць.
"Забраць у мяне свята" Rolling Eyes
"Ногі выціраць". Афігець-застрэліцца! Афігець-застрэліцца! Афігець-застрэліцца!
Ага, сайт жа таксама ты стварала. А я, гадаўка такая, выкарыстоўваю яго ў сваіх карыслівых мэтах. Каб ногі аб цябе павыціраць, вядома ж.
Юль, ну ты хоць сама асэнсуй, што ты напісала!
Зрэшты, чалавек, які ўвесь час шукае, на каго б пакрыўдзіцца, урэшце знойдзе. Я не першая і не апошняя.
Да пабачэння.

З.Ы. Дзяўчаты, з кім дамаўляліся - стэлефануемся, я дашлю нумар.

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 12.12.13 13:34    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Palina007, так, выкарыстанне гэтай тэмы было асабліва цынічна, хаця вядома ты можаш пісаць што хочаш і дзе хочаш. Я сказала, што мне ўжо дастаткова не прыемна і папрасіла спыніцца. Пасля тваіх апошніх словаў - мне яшчэ больш не прыемна. Але можаш працягваць, у мяне ў цэлым чорны сезон. Не прывыкаць.

Угару
julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 12.12.13 13:36    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Каб не было розначытанняў - пад спыніцца я не маю на ўвазе спыніцца пісаць сюды ці спыніцца калдаваць ці нешта такое. Я маю на ўвазе спыніцца рабіць выгляд, што вы рады мяне бачыць, ці што я магу кудысьці прыйсці раптам дзе ёсць пэўныя людзі.

Угару
Наста

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 29.07.2006
Паведамленні: 1716

ПаведамленнеДададзена: 12.12.13 15:43    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Дзіцячы садок. Апошнім часам не зазіраю на дзеткі, у тым ліку з-за такога. Юль, выбачай, гэта перабор.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail
julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 12.12.13 15:51    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Што перабор? Папрасіць спыніць здзекі з мяне?

Угару
Наста

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 12.12.13 16:51    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

julcik, якія здзекі? Паліна прапанавала калядаваць разам. Ты прапанавала асобна ад В., большасць не раздзяляе з табой нелюбоў да В. (вось з ёй дакладна перабор, ну колькі ўжо часу прайшло і ці была насамрэч прычына?), таму працягваюць кантактаваць з Палінай.
Усе павінны былі сказаць - Юля, мы цябе падтрымліваем і будзем калядаваць толькі бяз В.? Ну Юль, ты сур'ёзна?
Выбачай, што пішу тут, брыдка самой. Але гэтая тэма з В., высмактанная з пальцу, пра якую ведае малая колькасць людзей ня робіць табе гонару. Так нават да брыдкіх нелюдзяў не прынята ставіцца і так на паказ, а В. далёка не такая. Ну хопіць ужо.

Хаця справа насамрэч не мая. Проста мне, як сябру дзетак не прыемна, лепей проста ня буду чытаць і ўлазіць. Шчыра - не разумею цябе. А ўлічваючы не разуменне і іншых удзельнікаў суполкі ня бачу прычыны тут знаходзіцца.
Добрага дня.

Угару
julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 12.12.13 18:33    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Наста, я прашу выключна паважаць маё жаданне ніколі не бачыць Мазураву. Адпаведна не пісаць мне запрашэнняў на агульныя мерапрыемствы. Словы пра радыя бачыць я лічу здзекам, бо мне ад гэтага надзвычай непрыемна.

А тое, што тут ніхто мяне бачыць не рады, для мяне не навіна. Тут прынята мяне лічыць брыдкім нелюдзем, а не Мазураву, ты нешта паблытала. Але я прывыкла.

П.с. тое, што мой допіс адрэдагавалі - я таксама лічу прынамсі непавагай. У ім няма нецэнзурнай лексікі і абразаў. І бачыць я не хачу не нейкае абстрактнае М.

Апошні раз рэдагавалася: julcik (13.12.13 8:52), усяго рэдагавалася 1 разоў
Угару
Black aspid

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 05.04.2009
Паведамленні: 1237

ПаведамленнеДададзена: 13.12.13 8:06    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Дзяўчаты, брэйк! А то дагаворымся !!!!
Угару
Наста

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 13.12.13 10:19    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

julcik, у такім выпадку раю скласці спіс з таго, чаго яшчэ ня варта рабіць. Калі ты лічыш, што цябе ніхто ня хоча бачыць, пытанне мабыць не да ўсіх. Я ні цябе ні Вольгу не лічу нелюдзямі. З павагай стаўлюся да абеіх. Але такія допісы на форуме - што каму можна, што нельга - ня робяць карысці.

Black aspid, я дык ужо дагаварылася). Офф-лайн лепшы)).

Угару
ksysh_ka

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 26.07.2009
Паведамленні: 680
Адкуль: Mensk

ПаведамленнеДададзена: 15.12.14 17:32    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Спадарства, Каляды ўжо зусім блізка.
Ці ёсць жадаючыя сабрацца, паспяваць калядныя песні, пабачыцца, пагаманіць і проста добра правесці час?
Надзейка прапануе сустрэцца ў яе (у Серабранцы, хто не ведае), можна ў нас у Шабанах - месца больш, але далёка.
Спачатку сабрацца паспяваць, а ці будзем калядаваць - будзе бачна.
Ад сябе абяцаю спяваць, а таксама прынясу запісы бабулек, калі цікава.

Black aspid

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 05.04.2009
Паведамленні: 1237

ПаведамленнеДададзена: 18.12.14 7:18    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Дамы і ... дамы))) Я здала вас Нашай Ніве, якія хочуць сюжэт зняць з малымі дзеткамі, якія спяваюць калядныя песні (відэавіншаванне) ksysh_ka, не здзіўляйцеся, калі да вас прычэпяцца))) Хаця я яшчэ таго-сяго заклала, дык не здзіўляйцеся, калі і не прычэпяцца)))
Угару
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Давайце знаёміцца і сустракацца! Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Старонка 9 з 9.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Нашае вясельле было незабыўным!!! 199 Kryscina 206746 20.07.13 23:40
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Шукаем робатаў, але не простых і не залатых 4 Птушкі-калібры 15115 6.09.12 1:02
Птушкі-калібры Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Беларуская тэлевізія: Што было добрага, што ёсьць? 28 наталька 57032 23.02.12 10:47
наталька Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Наваградак — ня Леніна, але Міндоўга! 0 Wojsza 17792 8.07.09 9:38
Wojsza Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Хто патрабуе больш часу - дзеткі, якім 2 тыдні альбо годзік? 26 LaVita 39145 1.06.07 15:11
Alina Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map