Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Эротыка

Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3, 4  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Для і пра дарослых

Аўтар Паведамленне
Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 30.11.06 18:05    Загаловак паведамлення: Эротыка Адказаць з выцемкаю

Як вы ставіцеся да эротыкі? Ці можа яна мець нацыянальную прыналежнасьць альбо нацыянальныя адметнасьці?

Апошні раз рэдагавалася: Kryscina (1.12.06 1:00), усяго рэдагавалася 1 разоў
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger
Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054

ПаведамленнеДададзена: 30.11.06 18:05    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

АСАБЛІВАСЦІ ЭРОТЫКІ Ў НАЦЫЯНАЛЬНАЙ ТРАДЫЦЫІ - http://www.belradio.fm/news.php?readmore=606

Juan

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.10.2006
Паведамленні: 1527

ПаведамленнеДададзена: 30.11.06 23:44    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Як вы ставіцеся да эротыкі?

Cudoūna! Ja jejny žarsny amatar!
Mnie padabajecca žanočaja pryhažość. Nie kaniečna šablonnaja j hlancavaja.

наталька

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 14.05.2006
Паведамленні: 4353
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 1.12.06 13:26    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Ох, і мой муж -- аматар эротыкі. А я -- дзяўчына сарамлівая, а ён не шкадуе маёй сарамлівасьці і ладзіць мне фатасэсіі. Плачу! А потым злуецца, чаму ў мяне на фотках пыса цытрыновая. Evil or Very Mad

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Нумар ICQ
Mary

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 01.10.2006
Паведамленні: 451

ПаведамленнеДададзена: 2.12.06 0:14    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Цікава, як мы сабе супрацьлегласьці ў якасьці мужоў/жонак абіраем Вельмі шчасьлівы У мяне сытуацыя - дакладна наадварот Сумнік

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.05.2006
Паведамленні: 1384
Адкуль: Таронта

ПаведамленнеДададзена: 2.12.06 1:06    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

а ён не шкадуе маёй сарамлівасьці і ладзіць мне фатасэсіі. А потым злуецца, чаму ў мяне на фотках пыса цытрыновая.

Давай я зладжу табе фотасесію. Вопыт маю, і расьмяшыць магу, потым пыса не цытрынавая будзе а рагочушчая Гыгыгы

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 2.12.06 2:05    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Цікава, як мы сабе супрацьлегласьці ў якасьці мужоў/жонак абіраем У мяне сытуацыя - дакладна наадварот

Taksama zaūvažyū hetkuju tendencyju. Peūna los naūmysna złučaje saramliūcaū z “biezsaromnikami”. Анёл Evil or Very Mad A kali, naprykład, zyjšlisia b hetkija typusy, jak my z taboj, byū by vybuch! Бомба I nia ūžylisia b doūha… Не

Lida

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 26.05.2006
Паведамленні: 77
Адкуль: Baranavicy

ПаведамленнеДададзена: 2.12.06 16:20    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Як вы лічыце, чаму , дзля чаго ў многіх кватэрах менавіта ў прыбіральнях вісяць эратычныя плякаты? Сп. Зялёная Усьмешка

Мінак

ПаведамленнеДададзена: 2.12.06 16:38    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Lida пісаў(-ла):
Як вы лічыце, чаму , дзля чаго ў многіх кватэрах менавіта ў прыбіральнях вісяць эратычныя плякаты? Сп. Зялёная Усьмешка

Імі завешваюць плямы і дзюркі! Гыгыгы
Угару
Lida

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 26.05.2006
Паведамленні: 77
Адкуль: Baranavicy

ПаведамленнеДададзена: 2.12.06 16:58    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Як вы лічыце, чаму , дзля чаго ў многіх кватэрах менавіта ў прыбіральнях вісяць эратычныя плякаты?

Імі завешваюць плямы і дзюркі!

Адмыслова ідуць у краму і набываюць не мыючыя сродкі і будматэрыялы, а голых цётак?

Мінак

ПаведамленнеДададзена: 2.12.06 17:05    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Lida пісаў(-ла):
Выцемка:

Як вы лічыце, чаму , дзля чаго ў многіх кватэрах менавіта ў прыбіральнях вісяць эратычныя плякаты?

Імі завешваюць плямы і дзюркі!

Адмыслова ідуць у краму і набываюць не мыючыя сродкі і будматэрыялы, а голых цётак?

Плакаты пад рукой здараюцца і без крамы. Міргаю
Угару
Mary

Актыўны ўдзельнік

ПаведамленнеДададзена: 2.12.06 22:13    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Juan пісаў(-ла):

Taksama zaūvažyū hetkuju tendencyju. Peūna los naūmysna złučaje saramliūcaū z “biezsaromnikami”. A kali, naprykład, zyjšlisia b hetkija typusy, jak my z taboj, byū by vybuch! I nia ūžylisia b doūha…

Juan,
іншымі словамі, ты лічыш, што гэта закон захаваньня энэргіі: абодва тыпы ўраўнаважваюць і праз гэта захоўваюць адзін аднаго, зьберагаючы ад (сама)зьнішчэньня праз выбух? Міргаю Такім чынам, сустракацца нам непажадана? Небясьпечна? Я ў шоку! І яшчэ ты, відаць, хочаш сказаць, што мы вельмі падобныя? Міргаю Ці я ня так зразумела?

Актыўны ўдзельнік

ПаведамленнеДададзена: 2.12.06 22:19    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Lida пісаў(-ла):

Каб пасьля няўдалай спробы сэксуальнага кантакту было дзе схавацца і паціху скончыць справу праз "дапамажы сабе сам" Ржунімагу

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 4.12.06 2:28    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Juan,
іншымі словамі, ты лічыш, што гэта закон захаваньня энэргіі: абодва тыпы ўраўнаважваюць і праз гэта захоўваюць адзін аднаго, зьберагаючы ад (сама)зьнішчэньня праз выбух? Такім чынам, сустракацца нам непажадана? Небясьпечна? І яшчэ ты, відаць, хочаш сказаць, што мы вельмі падобныя? Ці я ня так зразумела?

Так

Juan

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 4.12.06 2:31    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Nikoli hetaha nia razumieū… Мая памылка, прабач
Mo j sapraūdy

Выцемка:

Каб пасьля няўдалай спробы сэксуальнага кантакту было дзе схавацца і паціху скончыць справу праз "дапамажы сабе сам"

Ale heta najaūnaść seksualnych prablemaū... Ня ведаю...

Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Для і пра дарослых Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3, 4  наступная »
Старонка 1 з 4.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Хто можа пазычыць аўтакрэсла? 2 nata 362 28.08.17 4:02
nata Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Клуб аратарскага майстэрства - хто можа дапамагчы? 6 Vera 14901 27.01.11 12:11
varjatka_aa Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў А вы ходзіце ў паліклініку? 73 julcik 69398 13.05.10 12:57
наталька Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Сучасная мама - якая яна? 44 julcik 40930 20.04.10 16:31
Black aspid Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў А можа хто добра малюе? 4 tasia 16352 22.05.08 8:29
julcik Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map