Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Дзіцячыя лекары ў Менску

Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Здароўе

Аўтар Паведамленне
Tanya

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 28.04.2006
Паведамленні: 1921
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 30.11.06 2:14    Загаловак паведамлення: Дзіцячыя лекары ў Менску Адказаць з выцемкаю

Калі шукала інфу для Стасі, захавала ўсё, што было пра менскіх педыятраў. Калі маеце што дадаць, ці падзяліцца ўражаньнямі, будзе вельмі цікава.
Шалькевич Л.А., отличный специалист, работает в 7-ке, никому не отказывает. Мы звонили и договаривались с ним напрямую, без блата. Тел. 233-55-22.
Замечательный специалист - завкафедрой неврологии на Орловской доктор Шалькевич Леонид Валентинович. тел. 754-09-54
Хороший невропатолог из Центра "Мать и дитя". Фамилию не знаю. Звать Борис Леонидович. Выезжает на дом. Телефон 6401987

Мазаник Олег Анатольевич - зав ЛОР отд. 3ей детской больницы.

Очень компетентный эндокринолог в 3ей дет б-це - Чеснов Дмитрий Михайлович.
Артапеды:
Крючок Владимир Григорьевич принимает в лечебно-реабилитационном комплексе на Одоевского, 10б, тел. 205 01 64. (+ «Сальфея» на Карастаянавай, маб. прафесара 627-22-10)
Щелокова Наталья Николаевна в «Лодэ»

Апошні раз рэдагавалася: Tanya (1.12.06 13:06), усяго рэдагавалася 1 разоў
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 30.11.06 13:53    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Tanya, ну ёсць, вядома, маса кантактаў. Але ж не варта адкрыта пра таксы пісаць Кул!

Alena K

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 12.05.2006
Паведамленні: 80

ПаведамленнеДададзена: 30.11.06 17:04    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Ой, варта, варта!!!
Спадзяюся, "адмысловыя людзи" не будуць чытаць гэты сайт, а сама я пытацца пра ГЭТА ня ўмею.
Да таго ж Таня аднекуль скачала, так?

Актыўны ўдзельнік

ПаведамленнеДададзена: 30.11.06 17:08    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Kryscina,
а ведаешь, сапраўды, гэта праблема - "як аддзячыць доктару?"
Андрэй - добры доктар, і вас, пэўна, полны дом шакаладу ці віскі.
А што яшчэ можна?(ці патрэбна)

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 30.11.06 17:15    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Alena K,
лепш за ўсё не саромецца і запытацца ў доктара, гледзячы яму ў вочы: колькі каштуюць вашыя паслугі. І ён адкажа. Усё проста: і ён будзе задаволены, і ты сябе будзеш адчуваць не абавязанай.

Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 30.11.06 17:45    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Існуюць негалосныя стаўкі: малады спецыяліст - 5, спец. з досведам і катэгорыяй - 10, спец. з першай, вышэйшай катэгорыяй - 15, 20. Кандыдаты навук - ад 25. Калі ён яшчэ і за горад выязджае, альбо тэрмінова едзе ўначы - як мінімум памножыць на 2. Для "сваіх" м.б. зніжкі.
Калі вы проста сярод іншых па чарзе прыйшлі на прыём да спецыяліста - якасць ягонай працы ад вашай падзякі залежаць не можа (калі ён нармальны спецыяліст, а кепскаму вы за грошы свае мазгі і рукі не прышыеце). Калі захочаце аддзячыць напрыканцы - яму будзе прыемна, але не забывайцеся пра татальнае змаганне з хабарамі, наўрадці хтосьці захоча рызыкаваць з-за нейкай драбязы. Нармальня спецыялісты ніколі перадаплаты не патрабуюць. І напрыканцы нічога не вымагаюць.
А шакаладкі дараць сёстрам Міргаю

Апошні раз рэдагавалася: Kryscina (1.12.06 15:54), усяго рэдагавалася 1 разоў
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger
Alena K

Актыўны ўдзельнік

ПаведамленнеДададзена: 30.11.06 18:10    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Alina пісаў(-ла):

лепш за ўсё не саромецца і запытацца ў доктара, гледзячы яму ў вочы: колькі каштуюць вашыя паслугі. І ён адкажа. Усё проста: і ён будзе задаволены, і ты сябе будзеш адчуваць не абавязанай.

Ты, як быццам бы, зазірнула ў мае думкі - менавіта так, я сабе і кажу кожны раз, і зрэдчас некалькі разоў паўтараю, перад размовай з доктарам, але ...
Сьмешка

Актыўны ўдзельнік

ПаведамленнеДададзена: 30.11.06 18:13    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Kryscina,
і ўсё ж ты не адказала...
(дарэчы, была сведкай, як адна дохтарка прывяла свойго дзіцёнка да другой дохтаркі, і тут раптам з кішені першай выпала ШАКАЛАДКА - такі быў канфуз Вельмі шчасьлівы )

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 30.11.06 18:22    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

што яшчэ можна?(ці патрэбна)

Выцемка:

і ўсё ж ты не адказала...

На гэтае пытанне? Так, лекарам прынята дарыць добры алкаголь (своеасаблівая валюта). Каб прэзентоўваць нешта іншае, трэба больш-менш добра ведаць чалавека і ягоныя густы і патрэбы на дадзены момант. Альбо наадварот - зацікавіць сваімі. Я ў час цяжарнасці кансультавалася ў многіх лекараў, сярод прэзентаў ім (проста як класным людзям, яны б ад ганарару адмовіліся) былі кнігі Быкава, дыскі з класнай музыкай, сувенірнае выданне "Паўлінкі", "Крамбамбуля" (напой) ды інш.

Tanya

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 28.04.2006
Паведамленні: 1921

ПаведамленнеДададзена: 1.12.06 13:10    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Kryscina, інфа сапраўды спампаваная, акрамя маіх допісаў Пасьля таго, як ты ўсё падрабязна распісала, пра таксу выдаліла Сьмешка

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
julcik

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 1.12.06 13:55    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Alina, я ня ўмею так. Проста не магу празь сябе пераступіць. Усю цяжарнасьць па такіх дактарах з мамай хадзіла - яна дамаўлялася.

Вось чаму я люблю мед цэнтры. Там ты загадзя ведаеш кошт, можаш параўноўваць, абіраць.
А то ж па тэлефоне кошт ніхто ня скажа, а калі ўжо глядзіш чалавеку ў вочы - то і на надта дарагі згадзішся - усёроўна прыехала ўжо. Ды і неяк гледзячы ў вочы сысьці ўжо непрыемна.

Kryscina, ага, толькі ты забываешся дадаць, што без "абаненцкай платы" зараз мала хто працуе, а зь ёй вельмі дорага, прычым плоціш незалежна ад таго, хварэе дзіця ці не. + усе аналізы і візіты да іншых спецыялістаў, якіх "твой" доктар раіць - таксама платныя. Менш за 2 штукі за год гэта не выходзіць.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
julcik

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 1.12.06 14:03    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Гэта я напісала каб людзі, прачытаўшы недарагія кошты не падумалі, што можна проста так "за танна" бегаць з кожным чыхам да добрага спецыяліста. (на той выпадак, калі мяне хто-небудзь няправільна зразумее Сьмешка)

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
Alina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 1.12.06 14:53    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

julcik,
я таксама люблю мэдцэнтры. Але калі ўжо рашаешся запрасіць доктара дахаты -- і пасьля мучаешся пытаньнем, што і як яму даць, дык лепш спытаць адразу і наўпрост. Я вось наўпрост пытаць не баюся -- калі чалавек адмыслова да мяне прыехаў -- якая можа быць размова? а вось гэтыя шакаладкі.бутэлькі.падарункі -- гэта так "мучыцельна"

Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 1.12.06 15:56    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

плоціш незалежна ад таго, хварэе дзіця ці не. + усе аналізы і візіты да іншых спецыялістаў, якіх "твой" доктар раіць - таксама платныя. Менш за 2 штукі за год гэта не выходзіць.

Танней звяртацца дзеля прафілактыкі!

Alina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 1.12.06 16:03    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

танней не хварэць! чаго ўсім і жадаю!

Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Здароўе Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3  наступная »
Старонка 1 з 3.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Калі адпускаць на вуліцу аднаго? 48 Volja 51974 31.05.16 22:17
гануля-мамуля Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] Калі пры вас б'юць дзяцей 56 julcik 82202 29.11.10 18:38
mama Halja Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Гурток "Ветахі" 42 pink_by 81095 27.09.10 2:38
pink_by Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Калі аддаваць дзіця ў школу? 134 Тэлевіталь 159816 30.10.09 0:51
momto4 Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Калі чужыя выхоўваюць тваё дзіця? 7 stasia 32826 29.10.07 11:37
momto4 Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map