Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Дзіцячыя лекары ў Менску

Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Здароўе

Аўтар Паведамленне
Tanya

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 28.04.2006
Паведамленні: 1921
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 30.11.06 2:14    Загаловак паведамлення: Дзіцячыя лекары ў Менску Адказаць з выцемкаю

Калі шукала інфу для Стасі, захавала ўсё, што было пра менскіх педыятраў. Калі маеце што дадаць, ці падзяліцца ўражаньнямі, будзе вельмі цікава.
Шалькевич Л.А., отличный специалист, работает в 7-ке, никому не отказывает. Мы звонили и договаривались с ним напрямую, без блата. Тел. 233-55-22.
Замечательный специалист - завкафедрой неврологии на Орловской доктор Шалькевич Леонид Валентинович. тел. 754-09-54
Хороший невропатолог из Центра "Мать и дитя". Фамилию не знаю. Звать Борис Леонидович. Выезжает на дом. Телефон 6401987

Мазаник Олег Анатольевич - зав ЛОР отд. 3ей детской больницы.

Очень компетентный эндокринолог в 3ей дет б-це - Чеснов Дмитрий Михайлович.
Артапеды:
Крючок Владимир Григорьевич принимает в лечебно-реабилитационном комплексе на Одоевского, 10б, тел. 205 01 64. (+ «Сальфея» на Карастаянавай, маб. прафесара 627-22-10)
Щелокова Наталья Николаевна в «Лодэ»

Апошні раз рэдагавалася: Tanya (1.12.06 13:06), усяго рэдагавалася 1 разоў
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 30.11.06 13:53    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Tanya, ну ёсць, вядома, маса кантактаў. Але ж не варта адкрыта пра таксы пісаць Кул!

Alena K

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 12.05.2006
Паведамленні: 80

ПаведамленнеДададзена: 30.11.06 17:04    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Ой, варта, варта!!!
Спадзяюся, "адмысловыя людзи" не будуць чытаць гэты сайт, а сама я пытацца пра ГЭТА ня ўмею.
Да таго ж Таня аднекуль скачала, так?

Актыўны ўдзельнік

ПаведамленнеДададзена: 30.11.06 17:08    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Kryscina,
а ведаешь, сапраўды, гэта праблема - "як аддзячыць доктару?"
Андрэй - добры доктар, і вас, пэўна, полны дом шакаладу ці віскі.
А што яшчэ можна?(ці патрэбна)

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 30.11.06 17:15    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Alena K,
лепш за ўсё не саромецца і запытацца ў доктара, гледзячы яму ў вочы: колькі каштуюць вашыя паслугі. І ён адкажа. Усё проста: і ён будзе задаволены, і ты сябе будзеш адчуваць не абавязанай.

Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 30.11.06 17:45    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Існуюць негалосныя стаўкі: малады спецыяліст - 5, спец. з досведам і катэгорыяй - 10, спец. з першай, вышэйшай катэгорыяй - 15, 20. Кандыдаты навук - ад 25. Калі ён яшчэ і за горад выязджае, альбо тэрмінова едзе ўначы - як мінімум памножыць на 2. Для "сваіх" м.б. зніжкі.
Калі вы проста сярод іншых па чарзе прыйшлі на прыём да спецыяліста - якасць ягонай працы ад вашай падзякі залежаць не можа (калі ён нармальны спецыяліст, а кепскаму вы за грошы свае мазгі і рукі не прышыеце). Калі захочаце аддзячыць напрыканцы - яму будзе прыемна, але не забывайцеся пра татальнае змаганне з хабарамі, наўрадці хтосьці захоча рызыкаваць з-за нейкай драбязы. Нармальня спецыялісты ніколі перадаплаты не патрабуюць. І напрыканцы нічога не вымагаюць.
А шакаладкі дараць сёстрам Міргаю

Апошні раз рэдагавалася: Kryscina (1.12.06 15:54), усяго рэдагавалася 1 разоў
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger
Alena K

Актыўны ўдзельнік

ПаведамленнеДададзена: 30.11.06 18:10    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Alina пісаў(-ла):

лепш за ўсё не саромецца і запытацца ў доктара, гледзячы яму ў вочы: колькі каштуюць вашыя паслугі. І ён адкажа. Усё проста: і ён будзе задаволены, і ты сябе будзеш адчуваць не абавязанай.

Ты, як быццам бы, зазірнула ў мае думкі - менавіта так, я сабе і кажу кожны раз, і зрэдчас некалькі разоў паўтараю, перад размовай з доктарам, але ...
Сьмешка

Актыўны ўдзельнік

ПаведамленнеДададзена: 30.11.06 18:13    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Kryscina,
і ўсё ж ты не адказала...
(дарэчы, была сведкай, як адна дохтарка прывяла свойго дзіцёнка да другой дохтаркі, і тут раптам з кішені першай выпала ШАКАЛАДКА - такі быў канфуз Вельмі шчасьлівы )

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 30.11.06 18:22    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

што яшчэ можна?(ці патрэбна)

Выцемка:

і ўсё ж ты не адказала...

На гэтае пытанне? Так, лекарам прынята дарыць добры алкаголь (своеасаблівая валюта). Каб прэзентоўваць нешта іншае, трэба больш-менш добра ведаць чалавека і ягоныя густы і патрэбы на дадзены момант. Альбо наадварот - зацікавіць сваімі. Я ў час цяжарнасці кансультавалася ў многіх лекараў, сярод прэзентаў ім (проста як класным людзям, яны б ад ганарару адмовіліся) былі кнігі Быкава, дыскі з класнай музыкай, сувенірнае выданне "Паўлінкі", "Крамбамбуля" (напой) ды інш.

Tanya

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 28.04.2006
Паведамленні: 1921

ПаведамленнеДададзена: 1.12.06 13:10    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Kryscina, інфа сапраўды спампаваная, акрамя маіх допісаў Пасьля таго, як ты ўсё падрабязна распісала, пра таксу выдаліла Сьмешка

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
julcik

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 1.12.06 13:55    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Alina, я ня ўмею так. Проста не магу празь сябе пераступіць. Усю цяжарнасьць па такіх дактарах з мамай хадзіла - яна дамаўлялася.

Вось чаму я люблю мед цэнтры. Там ты загадзя ведаеш кошт, можаш параўноўваць, абіраць.
А то ж па тэлефоне кошт ніхто ня скажа, а калі ўжо глядзіш чалавеку ў вочы - то і на надта дарагі згадзішся - усёроўна прыехала ўжо. Ды і неяк гледзячы ў вочы сысьці ўжо непрыемна.

Kryscina, ага, толькі ты забываешся дадаць, што без "абаненцкай платы" зараз мала хто працуе, а зь ёй вельмі дорага, прычым плоціш незалежна ад таго, хварэе дзіця ці не. + усе аналізы і візіты да іншых спецыялістаў, якіх "твой" доктар раіць - таксама платныя. Менш за 2 штукі за год гэта не выходзіць.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
julcik

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 1.12.06 14:03    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Гэта я напісала каб людзі, прачытаўшы недарагія кошты не падумалі, што можна проста так "за танна" бегаць з кожным чыхам да добрага спецыяліста. (на той выпадак, калі мяне хто-небудзь няправільна зразумее Сьмешка)

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
Alina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 1.12.06 14:53    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

julcik,
я таксама люблю мэдцэнтры. Але калі ўжо рашаешся запрасіць доктара дахаты -- і пасьля мучаешся пытаньнем, што і як яму даць, дык лепш спытаць адразу і наўпрост. Я вось наўпрост пытаць не баюся -- калі чалавек адмыслова да мяне прыехаў -- якая можа быць размова? а вось гэтыя шакаладкі.бутэлькі.падарункі -- гэта так "мучыцельна"

Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 1.12.06 15:56    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

плоціш незалежна ад таго, хварэе дзіця ці не. + усе аналізы і візіты да іншых спецыялістаў, якіх "твой" доктар раіць - таксама платныя. Менш за 2 штукі за год гэта не выходзіць.

Танней звяртацца дзеля прафілактыкі!

Alina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 1.12.06 16:03    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

танней не хварэць! чаго ўсім і жадаю!

Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Здароўе Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3  наступная »
Старонка 1 з 3.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы не можаце далучаць файлы
Вы не можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Калі адпускаць на вуліцу аднаго? 48 Volja 62388 31.05.16 22:17
гануля-мамуля Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] Калі пры вас б'юць дзяцей 56 julcik 91387 29.11.10 18:38
mama Halja Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Гурток "Ветахі" 42 pink_by 89018 27.09.10 2:38
pink_by Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Калі аддаваць дзіця ў школу? 134 Тэлевіталь 179011 30.10.09 0:51
momto4 Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Калі чужыя выхоўваюць тваё дзіця? 7 stasia 35522 29.10.07 11:37
momto4 Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map