Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Любімая кавярня

Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3, 4, 5, 6  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Давайце знаёміцца і сустракацца!

Часьцей за ўсё я хаджу ў кавярні для
сяброўскае сустрэчы
64%
 64%  [ 22 ]
ранішняй філіжанкі кавы
2%
 2%  [ 1 ]
адзначэньня важнай падзеі ў вялікай кампаніі
0%
 0%  [ 0 ]
танцаў і скокаў
0%
 0%  [ 0 ]
"назюзюкацца"
2%
 2%  [ 1 ]
рамантычнай вячэры
5%
 5%  [ 2 ]
сямейнага абеду
5%
 5%  [ 2 ]
проста паесьці
17%
 17%  [ 6 ]
Галасоў :34

Аўтар Паведамленне
soty

Зарэгістраваны: 31.05.2006
Паведамленні: 6
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 18.12.06 1:56    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Alena K пісаў(-ла):
Juan пісаў(-ла):
Выцемка:

Дарэчы, а ён там на беларускай мове скандалiў?

Sapraūdy cikava

Па-рюску Вельмі шчасьлівы

Можа гэта не Глёбус быў?
Ён не ўжывае алькаголь Сумнік

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.10.2006
Паведамленні: 1527
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 18.12.06 2:13    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Ён не ўжывае алькаголь

Adkul takaja peūnaść?
Hetkaja vyčvareńnie nat jamu zaduža…

Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054

ПаведамленнеДададзена: 18.12.06 18:39    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

http://www.hutorok.by/menu.html - кавярня Хутарок - беларускамоўнае меню. Можа нехта там быў? Як уражанні?
На Партызанскім 174 ёсць зала для непалёнцаў.

http://www.lido.by/menu.html - меню Лідо з коштамі

matias

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 15.05.2006
Паведамленні: 617

ПаведамленнеДададзена: 19.12.06 10:20    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Хутарок - добрае месца, але там дарагавата...вячера на дваіх пацягне 60-100 б.р.

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 24.09.2006
Паведамленні: 144

ПаведамленнеДададзена: 19.12.06 13:00    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Мон-кафе, напэўна, лепшае, што я бачыла ў Менску

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 29.07.2006
Паведамленні: 1716

ПаведамленнеДададзена: 20.12.06 1:10    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

tasia пісаў(-ла):
Мон-кафе, напэўна, лепшае, што я бачыла ў Менску

+1. Сьмешка Самы шчасьлівы ў сьвеце

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail
наталька

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 14.05.2006
Паведамленні: 4353

ПаведамленнеДададзена: 24.12.06 1:43    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Сёньня былі ў "Аль-Халіль", што на Казлова, на карпаратыўнай вечарныцы. ежа смачная, палестынская, шмат перцу і часныку. Залівалі віном, а хто гарэлкай, прынесеным з сабою, бо ў кавярні свайго алкаголю няма. Двойчы выходзіла дзяўчына, танчыла танец жывата. Муж пашкадаваў, што не ўзяў акуляры. Плачу! Была яшчэ дыскатэка 90=х. Такой старой музыкі, ды і наогул расейскай музыкі даўно не чула. Напрыканцы не вытрымала, папрасіла паставіць усходнюю музыку. Сам Халіль выйшаў паглядзець, як жа мы (3 дзеўкі) таньчым. Сп. Зялёная Усьмешка

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Нумар ICQ
Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 24.12.06 2:15    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

"Аль-Халіль", што на Казлова

Нашая ўлюбёная кавярня!.. І Халіль класны дзядзька! Калі самім нармальна ўсё замаўляць, то лепей не прыдумаеш!

наталька

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 14.05.2006
Паведамленні: 4353

ПаведамленнеДададзена: 1.02.07 16:07    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Учора знайшла новую цікавую кавярню. Называецца Тэрра і знаходзіцца ў падземным пераходзе на скрыжаваньні вул. Мельнікайтэ і пр. Машэрава. Дызайн вельмі крэатыўны. Я праўда ня ела, але там былі нейкія салаткі, гарачае, піва з кэгаў. Я ўзяла гарбатку і пірожнае. Гарбатку мне падалі ў імбрычку, так што атрымалася дзьве філіжанкі гарбаты. Усё беленькае, новенькае. Музыка старая. Будзеце праходзіць міма, абавязкова зайдзіце!!!

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Нумар ICQ
Prosta Lolik

Зарэгістраваны: 19.09.2006
Паведамленні: 35

ПаведамленнеДададзена: 1.02.07 16:33    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Добра кормяць у "Сямі пакоях" і "Сьпяваючыя фантаны" і "James", бывае, што і ў "Гурмане", на Багдановіча. Добрая кава ў кавярні News cafe насупраць Брыт. амбасады. А настрой файны ў "Тэатро", што каля опернага.
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail
LeLoo

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 23.04.2006
Паведамленні: 148

ПаведамленнеДададзена: 2.02.07 9:34    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

наталька пісаў(-ла):
Сёньня былі ў "Аль-Халіль", што на Казлова,

а дзе гэта на Казлова, які дом?

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.10.2006
Паведамленні: 1527

ПаведамленнеДададзена: 3.02.07 0:19    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

а дзе гэта на Казлова, які дом?

A roūna nasuprać mohiłak. Amal na rahu ź Bieraścianskaj.

Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 3.02.07 0:49    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Апошнія 2 месяцы маёй вымушана ўлюбёнай кавярняй стаўся Максі-біс у Гіпа, бо побач з працай, я там штодня абедаю. Перакаштавала ўжо ўсе стравы, цяпер вось маю прэтэнзію, што меню рэдка абнаўляецца.

Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 1.04.07 16:02    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Апошні месяц абедаю ў "Камяніцы" (на Першамайскай каля Цэнтральнага дзіцячага парку) -- проста фанацею ад гэтага месца! За гадзіну, адзведзеную мне на абед, паспяваю быццам перанесціся ў іншы свет: густоўны прыемны інтэр'ер, заўсёды нашая музыка, мілыя ветлівыя дзяўчаты і хлопцы з абслугоўваючага персаналу!..
з 12.00 да 15.00 абедзенае меню: на выбар 3 салаткі, 3 супчыкі, 3 гарніры і 3 мясныя стравы + кампот. Набор страваў у меню змяняецца прыблізна раз на 2-3 дні. Мне найбольш падабаецца боршч і дранікі з грыбамі -- як мне, дык гэтых дзвюх страваў хапае, каб наесціся, -- каштуе гэта разам каля 4 тыс. Зазвычай салаткі ад 1,5 да 3,5 тыс., суп прыблізна столькі ж, рыба-мяса ад 3 да 8.
Запрашаю працуючых паблізу часам сустракацца за абедам! Міргаю

julcik

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 3.04.07 0:02    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Kryscina, а мне здаецца, ў камяніцы ня смачна. Ці мне не шанцавала... Адзін раз я нават у кнігу скаргаў пісаць зьбіралася - проста есьці было немагчыма. Праўда тое больш за 2 гады таму было

А максі біс ў гіпа як раз нічога. Езьдзілі туды абедаць з вучобы. Там лепей, чым на Нямізе.

Маё любімае месца каб паесьці - гэта Лідо. Калі я іду менавіта есьці, то люблю бачыць ежу перад тым, як замаўляць (не люблю сюрпрызы).

А калі зь сябрамі - то шалоўнае каб піва было смачнае. І яшчэ пажадана каб НЕ было жывых музыкаў. Мяне гэтыя шоў для глухіх не забаўляюць.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Давайце знаёміцца і сустракацца! Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3, 4, 5, 6  наступная »
Старонка 4 з 6.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы не можаце далучаць файлы
Вы не можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Калі адпускаць на вуліцу аднаго? 48 Volja 67822 31.05.16 22:17
гануля-мамуля Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] Калі пры вас б'юць дзяцей 56 julcik 96355 29.11.10 18:38
mama Halja Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Гурток "Ветахі" 42 pink_by 93756 27.09.10 2:38
pink_by Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Калі аддаваць дзіця ў школу? 134 Тэлевіталь 188716 30.10.09 0:51
momto4 Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Калі чужыя выхоўваюць тваё дзіця? 7 stasia 37359 29.10.07 11:37
momto4 Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map