Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Любімая кавярня

Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3, 4, 5, 6  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Давайце знаёміцца і сустракацца!

Часьцей за ўсё я хаджу ў кавярні для
сяброўскае сустрэчы
64%
 64%  [ 22 ]
ранішняй філіжанкі кавы
2%
 2%  [ 1 ]
адзначэньня важнай падзеі ў вялікай кампаніі
0%
 0%  [ 0 ]
танцаў і скокаў
0%
 0%  [ 0 ]
"назюзюкацца"
2%
 2%  [ 1 ]
рамантычнай вячэры
5%
 5%  [ 2 ]
сямейнага абеду
5%
 5%  [ 2 ]
проста паесьці
17%
 17%  [ 6 ]
Галасоў :34

Аўтар Паведамленне
Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 14.11.06 16:47    Загаловак паведамлення: Любімая кавярня Адказаць з выцемкаю

Народнае апытаньне: якая кавярня вам найбольш падабаецца для
- сяброўскае сустрэчы,
- ранішняй філіжанкі кавы,
- адзначэньня важнай падзеі ў вялікай кампаніі,
- арганізацыі невялічкага канцэрціку,
- танцаў і скокаў,
- "назюзюкацца",
- рамантычнай вячэры,
- сямейнага абеду,
- проста паесьці,
- інш.
Калі ласка з адрасамі і іншымі падрабязнасьцямі! Сьмешка

Мінак

ПаведамленнеДададзена: 14.11.06 19:00    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

сяброўскае сустрэчы
арганізацыі невялічкага канцэрціку
Угару
Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 14.11.06 19:41    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Я, напрыклад, люблю "Добрыя мыслі" на Дабрамысленскай з мэтай паслухаць музыку ў кампаніі, "Санкафэ" каля Камароўкі і "Лондан" на праспекце - каб выпіць кавы з сябрамі. Піва піць люблю паўсюль, дзе ёсць Бівер Вельмі шчасьлівы

Alena K

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 12.05.2006
Паведамленні: 80
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 14.11.06 21:32    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Лондан-на праспекце- каб выпіць кавы, з дзіценкам, на другім паверсе, бо ў дзень там амаль, што няма людзей.
Дамініку ёсць дзе развярнуцца, і ягоныя забавы нікому не замінаюць. Рукі вольныя для торціка. Сьмешка

Стары Менск-на праспекце-каб выпіць кавы.

Тэмпа-піццэрыя - на Карла-Марла- каб з'есці піццу, з дзіценкам, бо некаторыя сталы там стаяць каля вялікіх вокнаў з шырокімі падваконнямі,
і паміж сталом і акном атрымоўваецца штосьці на кшталт манежыка.
Калі туды пасадзіць хлопца і даць яму цацак - то, ён глядзіць на вуліцу, гуляецца з цацкамі ці спрабуе што-небудзь ухапіць з талеркі са стала.
Рукі вольныя для ...

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 15.05.2006
Паведамленні: 617

ПаведамленнеДададзена: 14.11.06 22:50    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А я ввельмі часта хаджу міма "Добрых мыслей" і ні разу не атымалася зайсці, а ле вельмі хочацца Сьмешка

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 14.11.06 23:30    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А я амаль нікуды не хаджу без патрэбы, бо паўсюль паляць Twisted Evil

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
наталька

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 14.05.2006
Паведамленні: 4353

ПаведамленнеДададзена: 15.11.06 0:05    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Для ранішняй філіжанкі чакаляды прапаную Лідо каля ЦУМу, смаката!!! Але да чакаляды больш нічога не браць!!! Затлуста!!! І паесьці там смачна. І ня вельмі дорага. Але ў абед шмат народу!!!

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Нумар ICQ
pink_by

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.04.2006
Паведамленні: 1336
Адкуль: Менск-Гомель

ПаведамленнеДададзена: 15.11.06 3:34    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Гыгыгы слухайце, кавярняў тых так шмат... я не здолею ўсіх пералічыць ды і нафіга? Сп. Зялёная Усьмешка вось мне шкада вегатыр'янскай крышнаідскай кавярні, якая зачынілася ў Гомелі гады 2 таму, і куды я так і не трапіла - вось яе трэ было рэклямаваць. А астатнія і без мяне нармальна зарабляюць Ржунімагу (асабліва ўсцешваюць мяне трымальнікі Талакі, Лідо і інш установаў Адміністрацыя прэзідэнта... Сп. Зялёная Усьмешка)

skype pink_by
http://pink-by.livejournal.com/
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 15.11.06 10:23    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Лідо і інш установаў Адміністрацыя прэзідэнта...

Уладальнік Лідо сапраўды неяк у публічным інтэрвью распавядаў што з адмінпрэз дзеліцца. Таму скхадзіла адзін раз паглядзець, спадабалася - зразумела, як бы выглядала нашае грамадскае харчаванне, каб яму не заміналі і далі крыху пачатковых інвестыцыяў.

А навошта патрэбны такі пералік - для розных мэтаў. Па-першае, я люблю хадзіць у кавярні (асабліва ў добрай кампаніі, калі там не паляць), па-другое - хутка святы (Каляды, Новы год, потым куча асабістых). Часу, каб даследаваць усе самастойна - не хапае, ды і грошай шкада на эксперыменты з загадзя адмоўным вынікам.
Думаю, я такая не адна. Рэкамендацыі абавязкова каму-небудзь спатрэбяцца. І не толькі менскіх кавярняў. Я вось перыядычна бываю ў Горадні і нічога акрамя пяльменнай там не ведаю.

julcik

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 15.11.06 12:16    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Па-першае, я люблю хадзіць у кавярні (асабліва ў добрай кампаніі, калі там не паляць),

Вось і я люблю, толькі нешта зараз я ня ведаю аніводнай такой кавярні. Ува ўсіх утульненькіх кавярнях паляць, здаецца Сумнік Толькі і застаюцца розныя Лідо і Крыніцы - хуткае харчаваньне...

Ці я не там хаджу?

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
Alina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 15.11.06 12:40    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

а я ня супраць, калі паляць Сьмешка (вядома, калі мы без малога)

наталька

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 14.05.2006
Паведамленні: 4353

ПаведамленнеДададзена: 15.11.06 12:43    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Свае аошнія нарадзіны ладзіла ў Камяніцы. Прыгожы лыцарскі інтэр'ер, жывая музыка ўвечары бяз сьпеваў. Кніжка для меню прыгожа аформлена, па-беларуску. Але само меню напісана па-руску і размаўляюць там па-руску. Салаты былі смачныя. Гарачае перасалілі. Плачу! Піва шмат рознага.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Нумар ICQ
Мінак

ПаведамленнеДададзена: 15.11.06 12:52    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

У "Эль-Памідора" на Кірава каля вакзалу прыгожа, смачна і не паляць, кошты прымальныя, ёсць дзіцячае меню, абедзенае, закускі, піцы, салодкае. Піва не шукала, таму не ведаю
Угару
julker

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.05.2006
Паведамленні: 1384
Адкуль: Таронта

ПаведамленнеДададзена: 15.11.06 15:04    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Мы з мужам летам у Ліда сьнедалі, бо так рана толькі яно здаецца і адчыненае (ну яшчэ МД, але ён не лічыцца за ежу Вельмі шчасьлівы )

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 12.05.2006
Паведамленні: 80

ПаведамленнеДададзена: 15.11.06 22:18    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

[quote="julcik"]
Выцемка:

Ува ўсіх утульненькіх кавярнях паляць, здаецца Сумнік Толькі і застаюцца розныя Лідо і Крыніцы - хуткае харчаваньне...

У Старым Менску забаронена паліць, але там так мала месца Сумнік ... з дзіцём, калі толькі з раніцы.

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Давайце знаёміцца і сустракацца! Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3, 4, 5, 6  наступная »
Старонка 1 з 6.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Калі адпускаць на вуліцу аднаго? 48 Volja 61337 31.05.16 22:17
гануля-мамуля Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] Калі пры вас б'юць дзяцей 56 julcik 90536 29.11.10 18:38
mama Halja Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Гурток "Ветахі" 42 pink_by 88155 27.09.10 2:38
pink_by Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Калі аддаваць дзіця ў школу? 134 Тэлевіталь 176810 30.10.09 0:51
momto4 Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Калі чужыя выхоўваюць тваё дзіця? 7 stasia 35269 29.10.07 11:37
momto4 Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map