Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Любімая кавярня

Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3, 4, 5, 6  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Давайце знаёміцца і сустракацца!

Часьцей за ўсё я хаджу ў кавярні для
сяброўскае сустрэчы
64%
 64%  [ 22 ]
ранішняй філіжанкі кавы
2%
 2%  [ 1 ]
адзначэньня важнай падзеі ў вялікай кампаніі
0%
 0%  [ 0 ]
танцаў і скокаў
0%
 0%  [ 0 ]
"назюзюкацца"
2%
 2%  [ 1 ]
рамантычнай вячэры
5%
 5%  [ 2 ]
сямейнага абеду
5%
 5%  [ 2 ]
проста паесьці
17%
 17%  [ 6 ]
Галасоў :34

Аўтар Паведамленне
Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 14.11.06 16:47    Загаловак паведамлення: Любімая кавярня Адказаць з выцемкаю

Народнае апытаньне: якая кавярня вам найбольш падабаецца для
- сяброўскае сустрэчы,
- ранішняй філіжанкі кавы,
- адзначэньня важнай падзеі ў вялікай кампаніі,
- арганізацыі невялічкага канцэрціку,
- танцаў і скокаў,
- "назюзюкацца",
- рамантычнай вячэры,
- сямейнага абеду,
- проста паесьці,
- інш.
Калі ласка з адрасамі і іншымі падрабязнасьцямі! Сьмешка

Мінак

ПаведамленнеДададзена: 14.11.06 19:00    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

сяброўскае сустрэчы
арганізацыі невялічкага канцэрціку
Угару
Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 14.11.06 19:41    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Я, напрыклад, люблю "Добрыя мыслі" на Дабрамысленскай з мэтай паслухаць музыку ў кампаніі, "Санкафэ" каля Камароўкі і "Лондан" на праспекце - каб выпіць кавы з сябрамі. Піва піць люблю паўсюль, дзе ёсць Бівер Вельмі шчасьлівы

Alena K

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 12.05.2006
Паведамленні: 80
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 14.11.06 21:32    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Лондан-на праспекце- каб выпіць кавы, з дзіценкам, на другім паверсе, бо ў дзень там амаль, што няма людзей.
Дамініку ёсць дзе развярнуцца, і ягоныя забавы нікому не замінаюць. Рукі вольныя для торціка. Сьмешка

Стары Менск-на праспекце-каб выпіць кавы.

Тэмпа-піццэрыя - на Карла-Марла- каб з'есці піццу, з дзіценкам, бо некаторыя сталы там стаяць каля вялікіх вокнаў з шырокімі падваконнямі,
і паміж сталом і акном атрымоўваецца штосьці на кшталт манежыка.
Калі туды пасадзіць хлопца і даць яму цацак - то, ён глядзіць на вуліцу, гуляецца з цацкамі ці спрабуе што-небудзь ухапіць з талеркі са стала.
Рукі вольныя для ...

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 15.05.2006
Паведамленні: 617

ПаведамленнеДададзена: 14.11.06 22:50    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А я ввельмі часта хаджу міма "Добрых мыслей" і ні разу не атымалася зайсці, а ле вельмі хочацца Сьмешка

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 14.11.06 23:30    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А я амаль нікуды не хаджу без патрэбы, бо паўсюль паляць Twisted Evil

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
наталька

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 14.05.2006
Паведамленні: 4353

ПаведамленнеДададзена: 15.11.06 0:05    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Для ранішняй філіжанкі чакаляды прапаную Лідо каля ЦУМу, смаката!!! Але да чакаляды больш нічога не браць!!! Затлуста!!! І паесьці там смачна. І ня вельмі дорага. Але ў абед шмат народу!!!

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Нумар ICQ
pink_by

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.04.2006
Паведамленні: 1336
Адкуль: Менск-Гомель

ПаведамленнеДададзена: 15.11.06 3:34    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Гыгыгы слухайце, кавярняў тых так шмат... я не здолею ўсіх пералічыць ды і нафіга? Сп. Зялёная Усьмешка вось мне шкада вегатыр'янскай крышнаідскай кавярні, якая зачынілася ў Гомелі гады 2 таму, і куды я так і не трапіла - вось яе трэ было рэклямаваць. А астатнія і без мяне нармальна зарабляюць Ржунімагу (асабліва ўсцешваюць мяне трымальнікі Талакі, Лідо і інш установаў Адміністрацыя прэзідэнта... Сп. Зялёная Усьмешка)

skype pink_by
http://pink-by.livejournal.com/
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 15.11.06 10:23    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Лідо і інш установаў Адміністрацыя прэзідэнта...

Уладальнік Лідо сапраўды неяк у публічным інтэрвью распавядаў што з адмінпрэз дзеліцца. Таму скхадзіла адзін раз паглядзець, спадабалася - зразумела, як бы выглядала нашае грамадскае харчаванне, каб яму не заміналі і далі крыху пачатковых інвестыцыяў.

А навошта патрэбны такі пералік - для розных мэтаў. Па-першае, я люблю хадзіць у кавярні (асабліва ў добрай кампаніі, калі там не паляць), па-другое - хутка святы (Каляды, Новы год, потым куча асабістых). Часу, каб даследаваць усе самастойна - не хапае, ды і грошай шкада на эксперыменты з загадзя адмоўным вынікам.
Думаю, я такая не адна. Рэкамендацыі абавязкова каму-небудзь спатрэбяцца. І не толькі менскіх кавярняў. Я вось перыядычна бываю ў Горадні і нічога акрамя пяльменнай там не ведаю.

julcik

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 15.11.06 12:16    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Па-першае, я люблю хадзіць у кавярні (асабліва ў добрай кампаніі, калі там не паляць),

Вось і я люблю, толькі нешта зараз я ня ведаю аніводнай такой кавярні. Ува ўсіх утульненькіх кавярнях паляць, здаецца Сумнік Толькі і застаюцца розныя Лідо і Крыніцы - хуткае харчаваньне...

Ці я не там хаджу?

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
Alina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 15.11.06 12:40    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

а я ня супраць, калі паляць Сьмешка (вядома, калі мы без малога)

наталька

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 14.05.2006
Паведамленні: 4353

ПаведамленнеДададзена: 15.11.06 12:43    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Свае аошнія нарадзіны ладзіла ў Камяніцы. Прыгожы лыцарскі інтэр'ер, жывая музыка ўвечары бяз сьпеваў. Кніжка для меню прыгожа аформлена, па-беларуску. Але само меню напісана па-руску і размаўляюць там па-руску. Салаты былі смачныя. Гарачае перасалілі. Плачу! Піва шмат рознага.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Нумар ICQ
Мінак

ПаведамленнеДададзена: 15.11.06 12:52    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

У "Эль-Памідора" на Кірава каля вакзалу прыгожа, смачна і не паляць, кошты прымальныя, ёсць дзіцячае меню, абедзенае, закускі, піцы, салодкае. Піва не шукала, таму не ведаю
Угару
julker

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.05.2006
Паведамленні: 1384
Адкуль: Таронта

ПаведамленнеДададзена: 15.11.06 15:04    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Мы з мужам летам у Ліда сьнедалі, бо так рана толькі яно здаецца і адчыненае (ну яшчэ МД, але ён не лічыцца за ежу Вельмі шчасьлівы )

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 12.05.2006
Паведамленні: 80

ПаведамленнеДададзена: 15.11.06 22:18    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

[quote="julcik"]
Выцемка:

Ува ўсіх утульненькіх кавярнях паляць, здаецца Сумнік Толькі і застаюцца розныя Лідо і Крыніцы - хуткае харчаваньне...

У Старым Менску забаронена паліць, але там так мала месца Сумнік ... з дзіцём, калі толькі з раніцы.

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Давайце знаёміцца і сустракацца! Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3, 4, 5, 6  наступная »
Старонка 1 з 6.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы не можаце далучаць файлы
Вы не можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Калі адпускаць на вуліцу аднаго? 48 Volja 67822 31.05.16 22:17
гануля-мамуля Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] Калі пры вас б'юць дзяцей 56 julcik 96355 29.11.10 18:38
mama Halja Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Гурток "Ветахі" 42 pink_by 93756 27.09.10 2:38
pink_by Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Калі аддаваць дзіця ў школу? 134 Тэлевіталь 188716 30.10.09 0:51
momto4 Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Калі чужыя выхоўваюць тваё дзіця? 7 stasia 37359 29.10.07 11:37
momto4 Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map