Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
"Ненадзейныя" бацькі?

Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Рознае

Аўтар Паведамленне
Volha

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.04.2006
Паведамленні: 3954
Адкуль: Менск-Мінск

ПаведамленнеДададзена: 3.11.06 10:21    Загаловак паведамлення: "Ненадзейныя" бацькі? Адказаць з выцемкаю

Выцемка:
З новага году ў сілу можа уступіць дэкрэт, у якім будуць прапісаныя абставіны, якія дазволяць забіраць у бацькоў дзяцей, пасля чаго нават не абавязкова будзе у суд на бацькоў падаваць на пазбаўленне бацькоўскіх правоў.

Белорусы и рынок:
http://www.belmarket.by/index.php?article=28507

НН, Беларуская благасфэра:
http://www.nn.by/index.php?c=ar&i=4573

Калі яшчэ не бачылі, схадзіце па спасылцы, кл!
Кажаце, палітыка - недзіцячая тэма? Мне дрэнна

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.05.2006
Паведамленні: 1384
Адкуль: Таронта

ПаведамленнеДададзена: 3.11.06 11:16    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Вовлечение ребенка в преступную деятельность, антиобщественное поведение.
Систематическое применение к ребенку антипедагогических мер воздействия.
Несовершеннолетний, ведущий нездоровый образ жизни.
Проживание несовершеннолетнего в семье в ситуации конфликта, развода. Проживание несовершеннолетнего в семье с наличием стрессовых факторов: безработица
негативное влияние культурных или религиозных факторов.

Выснова – ў мяне можна забраць дзяцей ў любы момант. Як доказ вовлеченія несовершеннолетніх в преступную деятельносьть – фоткі з майдану, да і прытэстанткаю я калісьці была. Можна і купальле пад под вліяніе релігіозных факторов падвесьці.
Спіс педагагічных мер воздействія ў студыю!
Дзякуй богу я ўжо афіцыйна замужам, а вось яшчэ паў гады таму мае чада жылі як раз у сітуацыі развода.
Блін. Валіць адсюль. Калі Радку на 3 месяцы у мяне забіруць, то я яе тры гады потым буду адкачваць ад стрэсу.
У мяне столькі адмоўных эмоцыяў даўно не было. Я раззлавалася, я вельмі раззлавалася.

Свой чалавек

Паведамленні: 1336
Адкуль: Менск-Гомель

ПаведамленнеДададзена: 3.11.06 13:17    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Сьмешка ну я як толькі пачула пра дэкрэт сказала, што можа быць паказальныя справы з апазіцыянерамі. Не ведаю, праўда, што і параіць. Напэўна толькі, як што змагацца ўсім светам Злы

skype pink_by
http://pink-by.livejournal.com/
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
Vola

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 17.05.2006
Паведамленні: 1686
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 3.11.06 13:32    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Ня так даўна нашая палатка разглядала законапрэкт аб прымусовай стырылізацыі ненадзейных, асацыяльных грамадзянаў. Не прайшоў. Калі б было па-іншаму, мы таксама падпалі б. Як па мне, гэта эфэктыўны сродак запалохваньня,дэзынттыграцыі нас і астатняга грамадзтва. Памятаеце, калі былі пасьля-рэферэндаўскія падзеі, адной з тых, хто перадаваў петыцыю ў Дом ураду, была актывістка АГП, у якой на рукох двое непаўнагадовых дзетак. Яе маёмасьць тады апісалі й паабяцалі заняцца пытаньнем аб пазбаўленьні бацькоўскіх правоў. Зараз нават закон адпаведны "падагналі". Бомба

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 3.11.06 19:39    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Кажаце, палітыка - недзіцячая тэма?

У такім разрэзе - гэта самая нашая тэма і ёсць. Калі не мы, то хто яшчэ дасць належную ацэнку і рэакцыю гэтым злачынствам?!

Nataluga

Зарэгістраваны: 10.10.2006
Паведамленні: 24

ПаведамленнеДададзена: 8.11.06 2:40    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Жах!!! Я ў шоку! Дык што, зараз можна дзетак у каго заўгодна забраць? Прынамсі, у тых, хто не дагаджае самі-ведаеце-каму. НЕ ДАМО!!! Evil or Very Mad

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Наведаць сайт аўтара
Vola

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 17.05.2006
Паведамленні: 1686

ПаведамленнеДададзена: 6.12.06 0:23    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Хто ня чуў - паведамляю: зараз дзіця можна да паловы году забраць зь сямьі без суда.

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 30.09.2006
Паведамленні: 154
Адкуль: Гародня

ПаведамленнеДададзена: 12.12.06 0:12    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

забраць, канешне, можна, але і не аддаваць - таксама. Бо у законе нічога не сказана, што будзе за тое, што ты не ададаў дзіценка.... Evil or Very Mad

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 18.01.07 18:54    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

algunia,
а як не аддаш, калі прыйдуць зь міліцыяй?
бачыла я нейкую праграму, дзе бацькі дзяцей не падзялілі, і замежны суд вырашыў на карысьць бацькі-замежніка, і як дзеці і маці галасілі, а іх адзін ад аднога адрывалі... Плачу!

stasia

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 28.04.2006
Паведамленні: 1568

ПаведамленнеДададзена: 19.01.07 13:06    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Ну, Аліна, не нам цябе гэта тлумачыць. Проста дзверы не адчыняць, а выбіць яны не могуць.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
pink_by

Свой чалавек

Паведамленні: 1336
Адкуль: Менск-Гомель

ПаведамленнеДададзена: 19.01.07 15:39    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Кул! а чаму гэта яны выбіць не могуць? Супраціўленне супрацоўнікам міліцыі? І ўвогуле колькі магчыма так у асадзе пратрымацца?

skype pink_by
http://pink-by.livejournal.com/
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
stasia

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 19.01.07 16:28    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А пасля выклікаеш да сябе ўсіх, хто можа хутка пад'ехаць. І пры сведках яны не смогут даказаць, што есць падставы для забірання дзіцяняці.

Угару
Partyzan

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 05.04.2006
Паведамленні: 346

ПаведамленнеДададзена: 19.01.07 16:32    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

stasia, такое ўражаньне, што апошніх год 10 Вы не жылі ў Беларусі Зьбянтэжаны.
Выбіць ня змогуць - выражуць аўтагенам, а ў сьведкі можаце ўзяць хоць замежных дыпламатаў...

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 19.01.07 16:41    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Partyzan,
во-во!

stasia,
а яны спачатку забяруць дзіця, а пасьля суд месяцы праз тры прызначаць. там будзеш даказваць. А якія у нас суды не мне табе распавядаць.

stasia

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 19.01.07 17:39    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Ну, я з ментамі раз на месяц дакладна маю справу. Дык вы не правы. У нас пару тыдняў таму офіс у аблозе 1.5 тыдні трымалі, нават зэдлік насупраць дзвярэй паставілі, каб было ім дзе сядзець, а ў нутр патрапіць не маглі. Толькі пасля прынеслі дазвол пракурора.
Я маю дакладныя інструкцыі, як сябе паводзіць, калі ў кватэры збіраюцца рабіць вобшук -- 1. Не адчыняць -- хай самі выбіваюць, 2. Адразу ж клікаць усіх, каго можна.
І ведаеце -- гэта дапамагае.
Я абапіраюсь на тую рэчаіснасць, у якой жыву, а не на абстрактныя факты.

Угару
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Рознае Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3  наступная »
Старонка 1 з 3.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Калі адпускаць на вуліцу аднаго? 48 Volja 50921 31.05.16 22:17
гануля-мамуля Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] Калі пры вас б'юць дзяцей 56 julcik 81089 29.11.10 18:38
mama Halja Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Калі аддаваць дзіця ў школу? 134 Тэлевіталь 157918 30.10.09 0:51
momto4 Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Калі чужыя выхоўваюць тваё дзіця? 7 stasia 32523 29.10.07 11:37
momto4 Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Хто патрабуе больш часу - дзеткі, якім 2 тыдні альбо годзік? 26 LaVita 36053 1.06.07 15:11
Alina Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map