Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Колькі дзетак вы хочаце?

Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3, 4  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Гадуем дзеці

Аўтар Паведамленне
Alina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 28.10.06 22:25    Загаловак паведамлення: Колькі дзетак вы хочаце? Адказаць з выцемкаю

Заўважыла, што ў нашай беларускай супольнасьці даволі шмат сем'яў, дзе дзяцей не адзін, і ня два, а больш! А колькі дзяцей хочаце вы? і колькі плянуеце рэальна? чаму?

julker

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.05.2006
Паведамленні: 1384
Адкуль: Таронта

ПаведамленнеДададзена: 28.10.06 23:06    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

гэтая тэма здаецца была
ці найкая падобная вельмі

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 28.10.06 23:21    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

там было пра калі зьбіраецеся заводзіць другое і пра розьніцу паміж дзеткамі. а тут пра агульную колькасьць вядзецца. а таксама пра прычыны таго ці інўага выбару

Tanya

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 28.04.2006
Паведамленні: 1921
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 28.10.06 23:24    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

3 Сьмешка

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
Natka

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 24.10.2006
Паведамленні: 59

ПаведамленнеДададзена: 29.10.06 0:26    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Адразу па нараджэньні Ярэка я злавіла сябе на думцы, што ня супраць нараджаць яшчэ й яшчэ. Але чым болей праходзіць часу, тым пра меншую колькасьць дзяцей у будучыні я думаю. На сёньня спынілася б яшчэ на адной дзяўчынцы Сьмешка (то бок разам - 2). Чаму так мала? Найперш, напэўна, празь нявырашанасьць кватэрнага пытаньня. Акрамя таго, пры нашай з мужам зацятай прафэсійнай занятасьці, баюся, што большая колькасьць дзяцей - гэта не наш варыянт. Вельмі хочацца пасьпяваць ўсё, але ёсьць занепакоенасьць, што дзеці будуць пакутваць праз недахоп ўвагі з нашага боку, улічваючы тыя памеры працы, якія мы самі сабе заўсёды знаходзім Сумнік Або праца будзе пакутваць праз няўвагу Сьмешка

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.05.2006
Паведамленні: 1384
Адкуль: Таронта

ПаведамленнеДададзена: 29.10.06 9:07    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

а я хачу чатырох. З маленства хачу. Колькі атрымаецца ў рэале пакуль няведаю. Нарадзіць магу яшчэ аднаго. А чацьвертага можна і не ў радзільне ўзяць Сьмешка
Абы толькі муж не прачытаў гэтага Вельмі шчасьлівы

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 30.09.2006
Паведамленні: 873
Адкуль: Случчына-Менск

ПаведамленнеДададзена: 29.10.06 11:39    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Я хачу 3,але,шмат,што ўпіраецца ў фінансы.Каб у мяне было свае жытло,можна было б падумаць і аб большай колькасьці.Але з другога боку на ўсе воля Творцы Сьмешка

Угару
matias

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 15.05.2006
Паведамленні: 617

ПаведамленнеДададзена: 29.10.06 18:26    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Natka, і ў мяне такая ж думка...ве-е-ельмі гэта цяжка, асабліва, калі і сваю кар'эру зрабіць хочацца...думаю, што хоць і казала раней заўседы пра трох, здолею 2. І зараз мне здаецца, што буду рабіць розніцу паміж дзецьмі гадоў 6-7, а апошняга, калі будзе 3-ці, хачу нарадзіць у сталым ўзросце. ў 40 недзе...ну, гэта ўсе думкі...можа сення ноччу цяжарнай зраблюся...што ж тады Сьмешка) ?????

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7683

ПаведамленнеДададзена: 29.10.06 19:16    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Tanya, Супер!
і я 3

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
helin

Вельмі актыўны ўдзельнік

Паведамленні: 873
Адкуль: Случчына-Менск

ПаведамленнеДададзена: 29.10.06 19:31    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Цікава,сустрэццца на форуме праз гадоў 10 хаця бы і праверыць Не

Угару
algunia

Актыўны ўдзельнік

Паведамленні: 154
Адкуль: Гародня

ПаведамленнеДададзена: 29.10.06 22:38    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А я хачу чатырох.
Але трох нарадзіць, а аднаго ўзяць....Муж не супраць
Але я хачу, але ак гэта будзе....
вось

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 17.05.2006
Паведамленні: 1686

ПаведамленнеДададзена: 29.10.06 23:53    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

algunia пісаў(-ла):
А я хачу чатырох.
Але трох нарадзіць, а аднаго ўзяць....Муж не супраць
Але я хачу, але ак гэта будзе....
вось

Можа адразу двйнятаў, а? Сьмешка

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 24.05.2006
Паведамленні: 912

ПаведамленнеДададзена: 30.10.06 9:09    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А я хацела 2. Што зараз і маем. Пакуль спынімся на гэтым. І розніцу хацела ў гадах каб дзесьці каля 3. Бо мне напрыклад не вельмі хочацца ражаць у 40. Ужо будзе сказвацца ўзрост пры любым выпадку. У мужа сястра народзіла ў 37 трэццяга дзіцёнка. Каб не яго маці... было б ёй вельмі цяжка. І хаця яна ў нармальнай форме, ўсёроўна, біялагічны ўзрост ёсць, і ад яго нікуды не збяжыш.

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 15.05.2006
Паведамленні: 617

ПаведамленнеДададзена: 30.10.06 10:28    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

hormashyki пісаў(-ла):
А я хацела 2. Што зараз і маем. Пакуль спынімся на гэтым. І розніцу хацела ў гадах каб дзесьці каля 3. Бо мне напрыклад не вельмі хочацца ражаць у 40. Ужо будзе сказвацца ўзрост пры любым выпадку. У мужа сястра народзіла ў 37 трэццяга дзіцёнка. Каб не яго маці... было б ёй вельмі цяжка. І хаця яна ў нармальнай форме, ўсёроўна, біялагічны ўзрост ёсць, і ад яго нікуды не збяжыш.

А я ведаю шмат жанчын, якія нарадзілі позна - і ва ўсіх пазытыўны вопыт, напрыклад мая цетка нарадзіла першага дзіценка ў 45 год...сама, ў вельмі шчаслівая з ім...

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 14.05.2006
Паведамленні: 4353

ПаведамленнеДададзена: 30.10.06 11:14    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Я б хацела дваіх, хлопчыка і дзяўчынку. Я ня ведаю, ці гэта ва ўсіх, ці толькі ў мяне, але з узростам завадзіць дзяцей і складаней і страшней. Страшней браць на сябе такую адказнасьць...

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Нумар ICQ
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Гадуем дзеці Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3, 4  наступная »
Старонка 1 з 4.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Музыка для дзетак 63 julcik 94223 3.05.13 22:13
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Карысныя гульні для нашых дзетак 26 pink_by 48024 28.03.12 13:28
CheGirl Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Сьпевы для дзетак 97 mama Halja 95113 4.05.11 16:34
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Набуду двухпавярховы ложак для дзетак 17 Alena K 31026 5.11.08 23:01
julcik Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Праграма для дзетак з ДЦП (царабральны параліч) 1 neo_zubr 12767 24.10.07 13:22
NaT Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map