Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Вы раўнівыя?

Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3, 4, 5, 6  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Для і пра дарослых

Аўтар Паведамленне
Volha

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.04.2006
Паведамленні: 3956
Адкуль: Менск-Мінск

ПаведамленнеДададзена: 25.10.06 19:30    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Mary,
Віншую: РС палічыла твой голас за дэлегуючы Вельмі шчасьлівы!
http://www.svaboda.org/articlesprograms/nightliberty/2006/10/BDB096BB-8B3B-48B3-A24C-029B13BF6747.html

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 17.05.2006
Паведамленні: 1686
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 25.10.06 23:35    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Ўсе гэта толькі тэарэтычныя разважанні...кантсруктыўныя/неканструктыўныя, карысныя/некарысныя....а вось калі ты (Божухна, адвядзі) рэальна знойдзеш, напрыклад, пісьмо якое, альбо знаемы хто скажа, што бачыў, тады і пачынаецца...цямнее ў вачах, дыхання не стае, ці слезы льюцца ракой....
У мяне яшчэ такого не было, і я ВЕЛЬМІ хачу гэтага пазбегнуць, таму і кажу, што калі што, я гэтага ведаць НЕ ХАЧУ!!!
У маім выпадку не. Мне неяк адзін добры чалавек казаў, а я пасьмяялася. Мая пазыцыя: калі мой муж мне здрадзіць, то я сама адчую. Нельга такое не адчуць. Тады й разьвітаюся. А дагэтуль перасьледваць мужа з прычыны нейкіх там чутак я не зьбіраюся.
Наконт сьвінгу - тут ня рэўнасьць, а пэўнае сэксуальнае вычварэньне. Калі ў ложку настолькі сумна - чаму б проста не разыйсьціся?

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 14.05.2006
Паведамленні: 4353

ПаведамленнеДададзена: 26.10.06 15:08    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Што да негатыўных эмоцыяў, дык іх па жыцьці і так хапае, паболей бы пазытыўных, таму не хацелася б, каб рэўнасьць засьціла вочы і выядала нутро. Я таксама за тое, каб нічога ня ведаць, калі раптам муж "загуляе". Але адна справа, калі муж проста зь кімсьці пераспіць, а іншая, калі закахаецца... Што тады рабіць зь сям'ёй? Ці можна і варта "склеяць" усё нанова?

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Нумар ICQ
pink_by

Свой чалавек

Паведамленні: 1336
Адкуль: Менск-Гомель

ПаведамленнеДададзена: 26.10.06 17:49    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Сьмешка а я раўнівая. Па жыцці. Але я прызнаю, што гэта не канструктыўна, таму да апошняга намагаюся не паказваць праяваў. Але самае цікавае, што для мяне праблема не ў тым, хто каго абраў, а ў тым, што я тут можна сказаць блюду... а нехта не. Гэта проста крыўдна. Я ж магла таксама Вельмі шчасьлівы Але само пачуццё... можна было б і без яго. Але тое нейкія інстынкты.

skype pink_by
http://pink-by.livejournal.com/
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
Vola

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 17.05.2006
Паведамленні: 1686

ПаведамленнеДададзена: 26.10.06 19:13    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Я б хацела дадаць, калі я кажу, што нераўнівая, гэта не азначае, што мне ўсё роўна, здраджвае мне муж ці не. Мне істотна. Больш чым. Аднак маніі перасьледу з гэтай нагоды пакуль не разьвіваецца.

Свой чалавек

Паведамленні: 3956
Адкуль: Менск-Мінск

ПаведамленнеДададзена: 26.10.06 19:47    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

наталька пісаў(-ла):
Я таксама за тое, каб нічога ня ведаць, калі раптам муж "загуляе". Але адна справа, калі муж проста зь кімсьці пераспіць, а іншая, калі закахаецца...

Нефігаса Афігець-застрэліцца!! А ну як чытане-раздрукуе-заламінуе? І да дзевак з такой індульгенцыяй Бомба!
У двухкосьсі

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 14.05.2006
Паведамленні: 4353

ПаведамленнеДададзена: 26.10.06 20:29    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Ён жа разумее, што гэта -- тэарытычныя развагі. Вельмі шчасьлівы Індульгенцыяй быць ня можа. Бо у любым выпадку мне было б балюча даведацца пра здраду.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Нумар ICQ
helin

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 30.09.2006
Паведамленні: 873
Адкуль: Случчына-Менск

ПаведамленнеДададзена: 26.10.06 20:39    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

я лічу.калі чалавек хоча здадзіць,яго не спыніцяць словы"ты ж сама казала,што можна.але каб я не ведала" Ніякі

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
Mary

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 01.10.2006
Паведамленні: 451

ПаведамленнеДададзена: 27.10.06 22:31    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Alina пісаў(-ла):

Што да рэўнасьці, то для мяне гэтае пачуцьцё неканструктыўнае. Для мяне нэгатыўныя эмоцыі стымулам не зьяўляюцца. І лішняга стрэсу мне ня трэба -- свайго па жыцьці хапае.

Супер! , Alina! Сьмешка
я б яшчэ дадала: не толькі не канструктыўнае, але і ДЭструктыўнае, разбуральнае.

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 1.11.06 0:55    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Vola, а што горш: быць раўнівай ці свінгаваць?

matias

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 15.05.2006
Паведамленні: 617

ПаведамленнеДададзена: 1.11.06 11:01    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Kryscina пісаў(-ла):

А што, нельга адначасова??? Міргаю

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.10.2006
Паведамленні: 1527

ПаведамленнеДададзена: 1.11.06 19:20    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

А што, нельга адначасова???

U hetym uvies sens - sutykniennie hetkich pacucciau Rolling Eyes Ура!

Mary

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 01.10.2006
Паведамленні: 451

ПаведамленнеДададзена: 1.11.06 23:16    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

matias пісаў(-ла):
Kryscina пісаў(-ла):

А што, нельга адначасова??? Міргаю

Я б сказала, што нельга. Калі муж АЛЬБО жонка сьвінгуе, то неяк нелагічна забараняць рабіць гэтае ці нешта падобнае другой палавіне (калі я дазваляю сабе, якое права маю забараняць яму/ёй?). Калі ж уявіць, што сьвінгуюць разам... то альбо рэўнасьці няма, альбо сьвінгу Вельмі шчасьлівы

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.10.2006
Паведамленні: 1527

ПаведамленнеДададзена: 2.11.06 1:22    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Я б сказала, што нельга. Калі муж АЛЬБО жонка сьвінгуе, то неяк нелагічна забараняць рабіць гэтае ці нешта падобнае другой палавіне (калі я дазваляю сабе, якое права маю забараняць яму/ёй?). Калі ж уявіць, што сьвінгуюць разам... то альбо рэўнасьці няма, альбо сьвінгу

Nakolki ja jaho razumieju, SWING - sprava mienavita SIAMIEJNAJA. Asobna suzancy nia svinhujuc, a bladujuc. A svinhavac mozna adno razam, h.z. u pracesie sumiesnaha seksu abmienvacca muzami-zonkami. Adsiul svinh moza byc hurtavym (usie usich bacac), a moza j nie (nu prykladam razyjslisia pa roznych pakojach).
Svinh ci nia pryznacany da adnaulennia amplitudy kachannia-chaciennia pamiz suzancami praz pacuccio peunaj (u toj albo jinsaj stupieni) reunasci?

Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054

ПаведамленнеДададзена: 2.11.06 14:40    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Я б хацела дадаць, калі я кажу, што нераўнівая, гэта не азначае, што мне ўсё роўна, здраджвае мне муж ці не. Мне істотна. Больш чым. Аднак маніі перасьледу з гэтай нагоды пакуль не разьвіваецца.

Манія пераследу і ёсць манія пераследу. А рэўнасць - усяго толькі рэўнасць. Быць раўнівым і быць ман'якам -- не тоеснасць.
У кожнага пачуцця бываюцць пабочныя эфекты. Некаторыя ад кахання вар'яцеюць, ідуць на самазабойства ці забойства. І што - абвесцім каханне шкодным і разбуральным? Будзем баяцца паспытаць яго, каб раптам не дайсці да скрайнасці?
Пачуццё рэўнасці - натуральнае. Формы і спосабы яго праяваў у кожнага свае, залежныя ад тэмпераменту, узроўню адукацыі і культуры, ад фантазіі і розуму.

Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Для і пра дарослых Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3, 4, 5, 6  наступная »
Старонка 4 з 6.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Прылеплена: Як тут што працуе? (FAQ) 107 julcik 147727 27.08.12 18:40
Kjara Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Беларуская тэлевізія: Што было добрага, што ёсьць? 28 наталька 57523 23.02.12 10:47
наталька Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў што наконт фітнэсу для цяжарных? 25 schtirliz 52613 3.03.11 19:46
LaVita Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Кніга "Наша страва" 22 Mann Kurt 37452 9.01.10 16:32
kollaps Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Кажуць што калі сьніцца ... 13 andrei 24624 22.11.09 21:21
algunia Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map