Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Развод

Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Для і пра дарослых

Аўтар Паведамленне
Lida

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 26.05.2006
Паведамленні: 77
Адкуль: Baranavicy

ПаведамленнеДададзена: 18.10.06 15:15    Загаловак паведамлення: Развод Адказаць з выцемкаю

Як перажыць развод? Як сказаць пра гэта сваякам і сябрам, патлумачыць малому? Чаму сем'і распадаюцца? Як будуваць адносіны пасьля шлюбу?

Lida

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 26.05.2006
Паведамленні: 77
Адкуль: Baranavicy

ПаведамленнеДададзена: 18.10.06 15:20    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Мая каляжанка разводзіцца. Мы ў шоку. Муж, аказваецца, закахаўся ў іншую, таксама замужнюю, жанчыну. А ў іх дачка сямігадовая. Добрая такая сям'я была. Ён кажа, што працягвае любіць яе, але другую пакахаў мацней і цяпер ня можа жыць безь яе. Сяброўка плача цэлымі днямі, зь ёй плача дачка.
Чаму так бывае?
Калі вам даводзілася прайсьці праз расстаньне - падзяліцеся, будзьце ласкавы!

Vola

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 17.05.2006
Паведамленні: 1686
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 18.10.06 16:24    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Як кажуць французы, c'esr la vie. Нічога не паробіш. бываюць і разводы, бывае й так, што людзі наноў сходзяцца. Бывае так, што хтосьці за кагосьці змагаецца й вяртае.

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 14.05.2006
Паведамленні: 4353

ПаведамленнеДададзена: 18.10.06 22:23    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Найлепшы спосаб перажыць развод, самой закахацца. А вось што рабіць дзецям? Для дзяцей бацькі заўсёды самыя лепшыя... Ня ведаю...

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Нумар ICQ
Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 18.10.06 23:25    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Я думаю, галоўнае не станавіцца ў позу "кінутай", не шукаць вінаватых. Як ёсць, так ёсць. Час пакажа, у чым былі сапраўдныя прычыны. Гэта проста нагода рпадыкальна змяніцца.

julker

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.05.2006
Паведамленні: 1384
Адкуль: Таронта

ПаведамленнеДададзена: 19.10.06 0:33    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Як перажыць развод? Як сказаць пра гэта сваякам і сябрам, патлумачыць малому? Чаму сем'і распадаюцца? Як будуваць адносіны пасьля шлюбу?

Ржунімагу Столькі пытаньняў. Па кожнаму з іх напісана дахалеры артыкулаў, навуковых працаў ды кнігаў.
Я два разы разводзілася. Кожны раз па рознаму ўсё было. Дзеці рэагавалі па рознаму, я рэагавала па рознаму, сваякі толькі аднолькава. Мае казалі "Блін!" а ягоныя "Забіць (далей шмат непрыгожых і нават матных словаў, але ўсе пра мяне)".
Выцемка:

Калі вам даводзілася прайсьці праз расстаньне - падзяліцеся, будзьце ласкавы!

Я з задавальненьнем, толькі падкажыце чым?
Зараз пабралася трэці раз і пачынаю думаць, што я ня ёсьць такая непрыгожая, як лічу...

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.06.2006
Паведамленні: 1778
Адкуль: Гомель

ПаведамленнеДададзена: 19.10.06 14:00    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

julker, на маю думку, ну вельмі моцны чалавек, таму яе парады ня ўсім падыйдуць..

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Наведаць сайт аўтара
hormashyki

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 24.05.2006
Паведамленні: 912

ПаведамленнеДададзена: 29.10.06 11:29    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

LaVita пісаў(-ла):
julker, на маю думку, ну вельмі моцны чалавек, таму яе парады ня ўсім падыйдуць..

А чаму? Хутчэй, наадварот.

ПаведамленнеДададзена: 30.10.06 16:57    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

А чаму? Хутчэй, наадварот

Што наадварот: julker слабая, парады падыдуць, юлькер не чалавек, падыдуць усім зусім не парады?.. Сп. Зялёная Усьмешка
Угару
julker

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.05.2006
Паведамленні: 1384
Адкуль: Таронта

ПаведамленнеДададзена: 30.10.06 19:35    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

julker слабая, парады падыдуць, юлькер не чалавек, падыдуць усім зусім не парады?..

Гыгыгы Гыгыгы Гыгыгы Ржунімагу

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.10.2006
Паведамленні: 1527
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 31.10.06 0:55    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

julker слабая, парады падыдуць, юлькер не чалавек, падыдуць усім зусім не парады?..

A ja z "jagrycca" pierakjmajusia!.. Вельмі шчасьлівы

LaVita

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.06.2006
Паведамленні: 1778
Адкуль: Гомель

ПаведамленнеДададзена: 8.11.07 19:05    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Прыгоды Вольгі і Міраславы Класкоўскіх: http://www.ucpb.org/?lang=rus&open=16091
Гэта пра наступствы разводу, калі ёсьць дзеткі.
Так што сьпяшайцеся разабрацца адно ў адным, пакуль няма нашчадкаў. Сьмешка

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Наведаць сайт аўтара
Vola

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 9.11.07 13:47    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

LaVita, і я ў жаху ад гэтай сытуацыі. Вольга цудоўны й вельмі прыемны чалавек. У сытуацыі зь мірай, думаю, там шмат усяго перамяшалася. Аднак відавочна, што зь дзецьмі так нельга.

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 9.11.07 13:48    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

З мамамі гэтых дзяцей таксама.

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 9.11.07 15:51    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

я асабіста ня ведаю Вольгу, і дрэнна, можа быць, разьбіраюся ў сытуацыі, але з татамі таксама так нельга.

Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Для і пра дарослых Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  наступная »
Старонка 1 з 8.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Беларускія школы 154 Kryscina 162575 6.06.16 12:19
melina.klot Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] Мацярынства/бацькоўства - як мы на гэта наважыліся? 31 Kryscina 41005 6.04.12 14:42
Wycinanka Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] Чаму вучаць у школе 11 гадоў? На колькі гэта патрэбна? 0 AntonUno 7187 16.03.09 1:36
AntonUno Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў 15 траўня - усе за морквай!магчыма, гэта самы надзейны актыў 7 Mann Kurt 17485 26.05.08 23:06
Palina007 Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] аўтарытэты ў тэме "Пра гэта" 61 Kryscina 67410 12.12.06 1:17
Juan Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map