Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
23 гімназія

Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Выхаванне і Адукацыя

Аўтар Паведамленне
Nadzeyka

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 20.02.2007
Паведамленні: 1379
Адкуль: Менск, Серабранка

ПаведамленнеДададзена: 10.02.16 23:18    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Добры дзень! Каб трапіць у гімазію дакладна, трэба прыйсці аднымі з першых (каб 100% трапіць у абраны клас) у дзень прыёму дакументаў з вашымі паперамі (можна спіс прачытаць на сайце гімназіі http://gymn23.minsk.edu.by/ru/main.aspx?guid=1231, там жа будзе дата пачатку прыёму дакументаў недзе ў навінах і напярэдадні сход для будучых першакласнікаў (суадносна канец траўня), дзе патлумачаць што ды як і магчыма настаўніц пакажуцьСьмешка)! Тыя, хто па прапісцы, могуць спаць да жніўня, а ў вас такой магчымасці не будзеСьмешка

Выбар класу - у кожнага свойСьмешка У мяне дзеці адзін вучыцца ў англ, другі ў кітайскай. Кіравалася выбарам настаўніцы, што больш спадабалася дзіцю і мне (хадзілі на падрыхтоўку ў "Маладзічок" і прыглядаліся). Некаторыя кіруюцца выбарам мовы, а некаторыя туды, дзе было месца яшчэСьмешка

Natallia

Зарэгістраваны: 06.05.2010
Паведамленні: 17
Адкуль: Гродна

ПаведамленнеДададзена: 14.02.16 0:30    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Nadzeyka, дзякуй за разгорнуты адказ! Буду сачыць за навінамі на сайце.

А падкажыце, калі ласка, як гэта адбываецца - трапіць першымі? Я ўжо чытала, што ў 23 гімназію, як і ва ўсе астатнія салідныя ўстановы, трэба ноч стаяць пад дзвярыма. А гэта з якой гадзіны хоць? І дзе? Перад галоўным уваходам?

А колькі прыкладны дзяцей ходзіць у падрыхтоўчую школу? Іх жа бяруць аўтаматам, ведаю.

Мой рукадзельны блог
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Наведаць сайт аўтара
Nadzeyka

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 20.02.2007
Паведамленні: 1379
Адкуль: Менск, Серабранка

ПаведамленнеДададзена: 14.02.16 13:44    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Natallia, перад уваходам. Аўтаматам не бяруць з Маладзічка. Па жывой чарзе. Наколькі рана - не ведаю. 2 гады таму ўмудраліся і а 8й прыйсці і трапіцьСьмешка Але ў апошні вагон.

Natallia

ПаведамленнеДададзена: 14.02.16 15:51    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Пра тое, што ў першую чаргу бяруць па прапісцы, а потым "малдзічок" сказала сама завуч пач. класаў - я да яе падыходзіла ўвосень.

Мой рукадзельны блог
Угару
ksysh_ka

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 26.07.2009
Паведамленні: 680
Адкуль: Mensk

ПаведамленнеДададзена: 24.02.16 16:24    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Natallia, па прапісцы могуць прыйсці і 31 жніўня, адмовіць ім не маюць права. Таму пад іх пакідаюць месцы (па ўсевобучу вядома, колькі дзяце мусіць прыйсці ў канкрэтны год).
Маладзічок - гэта платная паслуга, яго наведвальнікі не могуць мець прыярытэт, гэта супрацьзаконна.

CheGirl

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 01.12.2008
Паведамленні: 289
Адкуль: Менск, Чыжоўка

ПаведамленнеДададзена: 4.03.16 15:19    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

І я далучуся. У першую чаргу бяруць тых, хто першым прыйшоў. Наведванне Маладзічка не дае ніякіх перавагў, акрамя знаёмства дзяцей, бацькоў і настаўнікаў паміж сабой.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
helin

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 30.09.2006
Паведамленні: 873
Адкуль: Случчына-Менск

ПаведамленнеДададзена: 15.06.16 21:29    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Cпадарства,хто можа распавесці пра настаўніц 2-га класа гімназіі,якія будуць весці дзетак у новым навучальным годзе(асабліва цікавіць кітайская класа)Можна цыдулкай,дзякуй

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
Volha

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.04.2006
Паведамленні: 3956
Адкуль: Менск-Мінск

ПаведамленнеДададзена: 6.07.16 18:10    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

helin пісаў(-ла):
Cпадарства,хто можа распавесці пра настаўніц 2-га класа гімназіі,якія будуць весці дзетак у новым навучальным годзе(асабліва цікавіць кітайская класа)Можна цыдулкай,дзякуй

Эліна, кажуць, там няма месцаў.

Зарэгістраваны: 01.06.2010
Паведамленні: 29

ПаведамленнеДададзена: 6.07.16 18:10    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Volha пісаў(-ла):

helin пісаў(-ла):

Эліна, кажуць, там няма месцаў.
Так, месцаў няма )
Угару
Natallia

ПаведамленнеДададзена: 23.07.16 23:41    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Паступілі мы!

Падкажыце, калі ласка, хто ўжо вопытны, кашулі трэба па колеры хлопцу падбіраць ці гэта не строга?

Мой рукадзельны блог
Угару
Саня

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 26.05.2010
Паведамленні: 111
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 28.07.16 16:16    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Пару гадоў таму былі вось такія патрабаванні да адзення:

Апошні раз рэдагавалася: Саня (28.07.16 21:55), усяго рэдагавалася 2 раз(ы)
Угару
Natallia

ПаведамленнеДададзена: 28.07.16 21:51    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Дзякую! Стрыманыя, так стрыманыя ))

Мой рукадзельны блог
Угару
Nadzejka_7

Зарэгістраваны: 03.12.2008
Паведамленні: 38
Адкуль: Менск, Чырвоны бор

ПаведамленнеДададзена: 2.08.16 18:33    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Падкажыце калі ласка, а спіс неабходнага для першакласнікаў трэба глядзець на сайце гімназіі? Ці нам яго будуць выдаваць настаўніцы?
Падзяліцеся, калі ласка, вопытам, дзе можна набыць дзённік і вееры літар на белмове? Іх трэба неяк адмыслова шукаць ці яны зараз даступныя?

[url=http://dzietki.org/ticker/]
[/url]
Угару
Vita

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 04.01.2011
Паведамленні: 185

ПаведамленнеДададзена: 20.03.18 23:02    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Вітаю, шаноўнае спадарства.
хто ведае, ці ёсць яшчэ заняткі "Маладзічок" у гімназіі і як туды трапіць? Нешта, падсляпаватая, не знаходжу інфармацыі на сайце

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара
Vita

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 04.01.2011
Паведамленні: 185

ПаведамленнеДададзена: 24.05.18 23:42    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Няўжо больш ніхто не збіраецца ў "Маладзічок" з верасня? Міргаю
Дарэчы, я тэлефанавала завучу пачатковых класаў, "Маладзічок" традыцыйна будзе, тэлефанаваць у другой палове жніўня)

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Выхаванне і Адукацыя Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3 ... 33, 34, 35
Старонка 35 з 35.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы не можаце далучаць файлы
Вы не можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Беларускія школы 155 Kryscina 184697 21.03.18 21:33
maa Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў гімназія 29: будзем ствараць першы клас! 28 Black aspid 25976 13.01.12 0:06
Kjara Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Рыхтуемся да 25 сакавіка! 15 Alina 19254 26.03.11 0:49
algunia Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map