Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Як вы пазнаёміліся?

Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Для і пра дарослых

Аўтар Паведамленне
Vola

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 17.05.2006
Паведамленні: 1686
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 5.10.06 13:35    Загаловак паведамлення: Як вы пазнаёміліся? Адказаць з выцемкаю

Дзе вы пазнаёміліся? Як зьвярнулі ўвагу адзін на аднаго? Як доўга былі знаёмыя дагэтуль? Мы, напрыклад, з мужам больш за два гады проста працавалі разам, пакуль штосьці адбылося... Не было аніякай цікаўнасьці, акрамя прафэсыйнай. Чэсна-чэсна.

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 5.10.06 13:48    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Ха-ха-ха! А мы пазнаёміліся ў інтэрнэце. Я мужа праз пашуковік аські знайшла Сьмешка)

І дала кніжку пачытаць, ага. Сагановіча "Невядомую вайну" Так
Пра кніжку потым яшчэ цікава было: ў Аднрэя на працы нхта-там быў суседам Сагановіча і прапанаваў паставіць на кніжку аўтограф і яшчэ адну для Андрэя набыць, таксама з аўтографам.

Але потым неяк так атрымалася, што кніжка з аўтографам вярнулася толькі адна, а другой усё не было і не было... Тады Андрэй вырашыў, пра прасьцей ажаніцца зь дзеўчынай, у якой ёсьць кніжка з аўтографам Сагановіча, чым дабыць аўтограф сабе Гыгыгы

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
Partyzan

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 05.04.2006
Паведамленні: 346

ПаведамленнеДададзена: 5.10.06 15:34    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

julcik, ну ў агульных рысах прыблізна так і было Ружа

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 29.07.2006
Паведамленні: 1716

ПаведамленнеДададзена: 5.10.06 23:16    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А мы пазнаёміліся ў інтэрнеце. Вельмі шчасьлівы А сустрэліся 13 Ліпеня 2004г. Пайшлі гуляць па горадзе. Я залезла на дрэва (сфатаграфавацца). Вельмі шчасьлівы Потым і Дзяніс залез. А дрэва аказалася гнілое. І зламалася... Ржунімагу І у канцы вечара я аказалася у гіпсе... Сумнік І ў гэты ж дзень я пазнаёмілася з будучай сьвякроўю. Сп. Зялёная Усьмешка

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail
julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 5.10.06 23:22    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Наста, Супер! Афігець-застрэліцца!

Угару
Наста

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 5.10.06 23:46    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

julcik пісаў(-ла):
Наста, Супер! Афігець-застрэліцца!

Ага Вельмі шчасьлівы

Угару
Alina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 5.10.06 23:47    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Наста,
ну і прыгоды! добра, што добра скончыліся!

Наста

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 6.10.06 0:11    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Alina пісаў(-ла):
Наста,
ну і прыгоды! добра, што добра скончыліся!

У мяне шмат такіх прыгодаў у жыцьці Сп. Зялёная Усьмешка , я да іх ўжо прызвычаілася. Сьмешка

Угару
matias

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 15.05.2006
Паведамленні: 617

ПаведамленнеДададзена: 6.10.06 9:29    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А да мяне муж прйшоў у якасці выкладчыка фіязофіі Сп. Зялёная Усьмешка Есць ў нас ва Ўніверсітэце такая штука, як педагагічная практыка...дык вось, яго прымусілі праводзіць семінар у першакурснікаў....Ну ен мяне разы 3 за гэты семінар пытаў (потым я яму адпромсціла, канешне...). Пасля семінару разышліся, а праз месяц сустрэліся зноў - прапанавалі адзін аднаму піва папіць (набывала піва я Міргаю)) і пасля гэтага амаль і не расставаліся Сьмешка Сустркаліся перад тым, як ажаніцца амаль 2 гады..і яшчэ 2 гады прайшло пакуль нарадзіўся Янка.

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 6.10.06 10:07    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

matias, а пра помсту па-падрабязьней можна? Зьехаў з глузду

Угару
наталька

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 14.05.2006
Паведамленні: 4353

ПаведамленнеДададзена: 6.10.06 11:50    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А мой муж прыйшоў у госьці да маёй сяброўкі (мы зь сяброўкамі ўтрох здымалі кватэру). Сяброўка вучылася разам зь ім на курсах па ваджэньню аўтамалібя, і ён напрасіўся да яе ў госьці. А тут яшчэ дзе прыгажуні. І так сталася, што ён стаў маім сябрам. Я, як даведалася, што і яму падабаецца беларуская мова, сказала: “Маёёёёё!!!!!” Ура!

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Нумар ICQ
Volha

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.04.2006
Паведамленні: 3954
Адкуль: Менск-Мінск

ПаведамленнеДададзена: 6.10.06 12:32    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

julcik пісаў(-ла):
Ха-ха-ха! А мы пазнаёміліся ў інтэрнэце. Я мужа праз пашуковік аські знайшла Сьмешка)

І дала кніжку пачытаць, ага. Сагановіча "Невядомую вайну" Так
Пра кніжку потым яшчэ цікава было: ў Аднрэя на працы нхта-там быў суседам Сагановіча і прапанаваў паставіць на кніжку аўтограф і яшчэ адну для Андрэя набыць, таксама з аўтографам.

Але потым неяк так атрымалася, што кніжка з аўтографам вярнулася толькі адна, а другой усё не было і не было... Тады Андрэй вырашыў, пра прасьцей ажаніцца зь дзеўчынай, у якой ёсьць кніжка з аўтографам Сагановіча, чым дабыць аўтограф сабе Гыгыгы

Ой, і я ведаю некалькіх суседзяў Сагановіча! Сьмешка
І "Вайну" маю... Няўжо і мой муж са мной таксама... Па-разліку, з-за кніжкі? Гыгыгы

Мінак

ПаведамленнеДададзена: 6.10.06 13:32    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Ой, і я ведаю некалькіх суседзяў Сагановіча!
І "Вайну" маю... Няўжо і мой муж са мной таксама... Па-разліку, з-за кніжкі?

A ja dumau, sto razlikam u hetkaj dalikatnaj spravie valodajuc adno dziaucyny... Міргаю
Угару
julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 6.10.06 14:30    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Volha, Сп. Зялёная Усьмешка

Угару
наталька

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 14.05.2006
Паведамленні: 4353

ПаведамленнеДададзена: 6.10.06 15:20    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Трэба сказаць Сагановічу, каб не выдаваў аўтографы сем'ям, якія ўжо маюць адзін, каб не было повадаў да разводу. Гыгыгы

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Нумар ICQ
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Для і пра дарослых Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  наступная »
Старонка 1 з 7.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Нашае вясельле было незабыўным!!! 199 Kryscina 183368 20.07.13 23:40
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Беларуская тэлевізія: Што было добрага, што ёсьць? 28 наталька 52535 23.02.12 10:47
наталька Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Усё не так проста... 41 Alionka 55938 21.04.11 21:52
LaVita Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў А вы ходзіце ў паліклініку? 73 julcik 69279 13.05.10 12:57
наталька Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Як вы ратуецеся ад спёкі? 18 Kryscina 23575 19.07.06 22:56
LaVita Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map