Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
пра нас

Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Стварэньне сайта

Аўтар Паведамленне
DW

Мінак

ПаведамленнеДададзена: 28.06.06 13:30    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Угару
julcik

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7683

ПаведамленнеДададзена: 28.06.06 13:43    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Ціпа крыўдна
І за дызайн сорамна

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
Вольга

Мінак

ПаведамленнеДададзена: 28.06.06 13:56    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Па мне, дык хутчэй дзіўна і смешна. Надта любяць журналісты патрэбныя "акцэнты" ставіць.
Крысцін - робішся "вясельным генералам". Міргаю
Угару
Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9042
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 28.06.06 15:32    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Ціпа крыўдна

І мне. Казала адно, чытаю другое. Такі ціпа монстр, які хмары рукамі разводзіць, быццам я адна ўсё стварала ў чыстым полі сярод ворагаў.
Не ведаю, што рабіць цяпер, бо журналісты часта знянацку просяць распавесці нешта, а потым я ніколі не бычу вынікаў - ледзь не ўпершыню зараз прачытала, як ўсё інтэрпрэтуецца для эфектнасці і завастрэння падзеяў. З аднаго боку -- рэклама якая-ніякая. З іншага - апраўдвайся цяпер... Злы
Пачаць казаць: "Узгадняйце інтэрв'ю з маім прэс-аташэ..."? Мая памылка, прабач

Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 28.06.06 15:33    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А хто ведае журналістку?

pink_by

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.04.2006
Паведамленні: 1336
Адкуль: Менск-Гомель

ПаведамленнеДададзена: 28.06.06 16:05    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Вельмі шчасьлівы Я ведаю. Мне таксама тэлефанавала Сьмешка Але дзякуй Богу мяне не паставіла ў галоўныя гераіні Ура! Шкада проста, можа, лепей было расказаць пра агульныя праблемы на прыкладах некалькіх таварышаў... Атрымаўся рэвалюцыйны маніфест з адным героям (гэта безасабовая выснова Сьмешка я не маю нічога супраць ні аўтара, ні героя Вельмі шчасьлівы ) Трэ было б адрэсы садкоў даць, як туды трапіць ахвотным можна, чым дапамагчы, можа апісаць становішча ў рэгіёнах, якая будучыня беларускамоўнага навучання, якія адметнасці яго ў Менску, чаму варта ім займацца, статыстыку даць больш падрабязную і г.д.. Хаця што гэта я - гэта ж тэма для цэлага цыкла Гыгыгы
А ў рэшце рэшт глядзіце і плюсы:
1. шчэ адзін матэрыял, пра праблемы беларускамоўных дзетак у Беларусі
2. дадатковая рэкляма сайта.
3. дадатковая рэкляма Крысціне. Цяпер, калі захочуць атрымаць пра гэта каментар журналісты будут звяртацца да яе. а гэта ж добра, бо чалавек у тэме.
julcik, ты наш лепшыя адмыслоўцы ў сферы дызайну Вельмі шчасьлівы
Дарэчы, у пераробке матэрыяла мог быў быць задзейнечаны і рэдактар... Так што можа і не журналіст вінаваты Вельмі шчасьлівы
Вось мой знаёмы сядзіць і плача над радкамі пра пясочак і пыласосы Сп. Зялёная Усьмешка Сп. Зялёная Усьмешка Сп. Зялёная Усьмешка

skype pink_by
http://pink-by.livejournal.com/
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 28.06.06 16:16    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

А дызайн як дызайн - стандартны для ДВ

За дызайн сайта, а не ДВ Сьмешка

Рэкляма таксама ня надта атрымалася. Не хацелася б каб сайт асацыяваўся зь нечым рэвалючыйным. Трэба быць бліжэй да народа, дзекабрысты Вельмі шчасьлівы, а нашыя СМІ гэтага не разумеюць.

Угару
Вольга

Мінак

ПаведамленнеДададзена: 28.06.06 16:18    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Дарэчы, у пераробке матэрыяла мог быў быць задзейнечаны і рэдактар... Так што можа і не журналіст вінаваты

Ой, колькі разоў даводзіцца чуць гэтую адмазку! Не зайздрошчу я вашай працы, спадарства...
Угару
Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 28.06.06 16:21    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

pink_by

Супакоілі трохі, дзякуй.
Але ж далёка не ўсе ведаюць спецыфіку журналісцкай кухні. Як патлумачыць, што я коратка адказвала на канкрэтныя пытанні, едучы ў машыне, бо пададзена -- быццам магалог з глыбыіні душы.
Я і так дастаткова публічная асоба, пытанне проста PR не стаіць, хацелася б якасці. Зноў-такі няёмка, што агульную, не маю, працу прыпісалі ў выключна мае заслугі.
Хаця, для якіх-небудзь замежнікаў можа быць такі раман-эпаея з вызначанай галоўнай гераіняй лягчэйшы для ўспрымання -- слязу пусцяць, дапамогу прапануюць... М-да. Малаверагодна.

Мінак

ПаведамленнеДададзена: 28.06.06 16:26    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Хаця, для якіх-небудзь замежнікаў можа быць такі раман-эпаея з вызначанай галоўнай гераіняй лягчэйшы для ўспрымання -- слязу пусцяць, дапамогу прапануюць...

Астап Ібрагімавіч, ну калі ж мы будзем дзяліць нашыя грошы? Сп. Зялёная Усьмешка
Угару
Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 28.06.06 16:28    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

калі ж мы будзем дзяліць нашыя грошы?

Нясіце -- падзелім! Вып'ем піва!

pink_by

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 28.06.06 16:30    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Ой, колькі разоў даводзіцца чуць гэтую адмазку! Не зайздрошчу я вашай працы, спадарства...

Чула, таму што праўда. Але наколькі залежыць ад канкрэтнай асобы. Сьмешка
Выцемка:

Я і так дастаткова публічная асоба, пытанне проста PR не стаіць, хацелася б якасці. Зноў-такі няёмка, што агульную, не маю, працу прыпісалі ў выключна мае заслугі.

Я мела на ўвазе, што магчыма, калі нехта возьмецца за такую ж тэму, дык да вас і звярнецца. А гэта добра, бо бывае, што звяртаюцца да ўвогуле недасведчаных людзей. Гэта не ПР, гэта шчэ адна дадатковая магчымасць падаваць людзям інфармацыю ад дасведчанай крыніцы.
У рэшце рэшт - праблема з белорускамоўным навучаннем ё? І вялікая. Я бы пісала пра гэта не так, але... Хай лепей так пішуць, чым маўчаць. Ці вы не згодныя?

skype pink_by
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 28.06.06 16:40    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Хай лепей так пішуць, чым маўчаць. Ці вы не згодныя?

Згодная на 100%. Так Таму хоць і бухчу незадаволена, але на кожнае наступнае інтэрв'ю пагаджаюся. Бо бачу плён: хаця б 1 новы чалавек пасля такіх публікацыяў з'яўляецца. Таму, сапраўды, -- абы інтарэсу да нас не згубілі!

julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 28.06.06 16:50    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Kryscina, а як там з адмыслоўцамі?.. Блазан

Угару
pink_by

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 28.06.06 16:59    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

julcik, ты нашае ўсё. ты нашыя адмыслоўцы. Ура!

skype pink_by
Угару
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Стварэньне сайта Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  наступная »
Старонка 1 з 11.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў TUT.BY збірае дзіцячыя водгукі пра тое, што важна 1 Kryscina 3145 23.01.14 13:59
addme Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map