Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Беларускія подпісы да форумаў

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Навіны

Аўтар Паведамленне
julcik

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 27.04.06 13:14    Загаловак паведамлення: Беларускія подпісы да форумаў Адказаць з выцемкаю

У тэставым рэжыме прэзентую старонку з беларускімі подпісамі.
Гэта і ёсьць той абяцаны сюрпрыз. Так
Пакуль малюнкаў ня шмат, але спадзяюся празь нейкі час мы абжывемся.

Апошні раз рэдагавалася: julcik (8.09.06 1:44), усяго рэдагавалася 16 раз(ы)
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 27.04.06 14:15    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Адрас старонкі - http://dzietki.org/ticker/

Калі ў вас ёсьць нейкія малюнкі, што б падыйшлі для фона ці выяваў подпісу, дасылайце мне [url]dzietki@gmail.com[/url].

Паведамляйце пра багі. Напраклад я няўпэўненая што з усімлічбамі формы словаў будуць добра стасавацца, калі заўважыце нешта ня тое сьмела - пішыце.

На першы час лінейкі працуюць толькі ў адным рэжыме: да года па месяцах, а потым па гадах. У перспектыве можна будзе зрабіць і больш складаныя - ад года да 2 па месяцах і г.д.

П.с. нейкія глючныя ў мяне навіны атрымаліся - аніяк нармалёва лінк паставіць у верхняе паведамленьне няможна Сумнік

Ёсьць над чым працаваць Сьмешка)

Угару
pink_by

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.04.2006
Паведамленні: 1336
Адкуль: Менск-Гомель

ПаведамленнеДададзена: 28.04.06 14:46    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Дзякуй за беларускамоўныя лінейкі Вельмі шчасьлівы Вельмі прыемна. Адная просьба, калі можна дадаць чалавечкаў... а тое я неяк наську букашкамі і звярушкамі не вельмі уяўляю, а тыя што ёсць мне не падабаюцца... Пакуль што таксама будзе гэты зялёны сымпатычны (дыназаўр? цмок? чарвячок?) Вельмі шчасьлівы

skype pink_by
http://pink-by.livejournal.com/
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 28.04.06 15:11    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Адная просьба, калі можна дадаць чалавечкаў...

Так. я таксама думаю дадаць, невядома толькі дзе ўзяць Сьмешка. Тое. што ёсьць, я пазьбірала з іншых сайтаў. Гэта ня надта добра з пункту гледжаньня капірайтаў.
Калі ў цябе ёсьць нейкія цікавыя малюнкі - дасылай, дадам.

Угару
pink_by

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 28.04.06 15:18    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Не, я нажаль не мастак... Магу толькі падкінуць пару спасылак, дзе шчэ можна ўзяць Сп. Зялёная Усьмешка

skype pink_by
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
pink_by

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 28.04.06 15:19    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А яшчэ ў мяне вось малюнак адмовіўся быць празрыстым... Такая вось белая пляма атрымалася...

skype pink_by
Угару
julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 28.04.06 15:23    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Будзем фіксаць Сьмешка)

Угару
julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 28.04.06 16:13    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

pink_by пісаў(-ла):
Не, я нажаль не мастак... Магу толькі падкінуць пару спасылак, дзе шчэ можна ўзяць Сп. Зялёная Усьмешка

Ну давай. Толькі не надта распаўсюджаныя хаця бы Сьмешка) Каб не так у вочы кідалася Сьмешка

Угару
julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 29.04.06 2:18    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

А яшчэ ў мяне вось малюнак адмовіўся быць празрыстым... Такая вось белая пляма атрымалася...

Гэта здаецца палячыла. але знайшла іншы баг - бывае што подпісы ня чорныя. Буду шукаць ў чым справа...

Угару
pink_by

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 5.05.06 1:13    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Вось у мяне была да таго лінейка - metric.odetta.ru metric.rodim.ru Там не такія пошлыя чалавечкі, як на астатніх, дзе я была... але я слаба знаёмая з англамоўным рэсурсам... бо нат не ведаю па якім ключавым слове шукаць Сп. Зялёная Усьмешка

skype pink_by
Угару
Lisa

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 10.02.2007
Паведамленні: 332
Адкуль: Маладэчна

ПаведамленнеДададзена: 11.10.07 16:11    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

У мяне не атрымалася линейка. Плачу! Дайшла да таго, што мне паказали, як яна магла б выглядаць. Але Далей не атрымалася Якую форму трэба запоуниць? Куды скапираваць коды (дарэчы адкуль скапираваць? з пашпарта?)?

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 11.10.07 16:23    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Lisa, як не атрымалася? А пад паведамленьнем што?

Угару
Lisa

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 10.02.2007
Паведамленні: 332
Адкуль: Маладэчна

ПаведамленнеДададзена: 11.10.07 16:33    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Трэба проста уважлива чытаць усе, што людзи да мяне написали и не спяшацца. Упс... Я паспяшалася, а пасля усе атрымалася. Дзякуй и прабачце. Упс...

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Навіны Часавы пояс: GMT + 3
Старонка 1 з 1.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Шукаем робатаў, але не простых і не залатых 4 Птушкі-калібры 15565 6.09.12 1:02
Птушкі-калібры Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Беларуская тэлевізія: Што было добрага, што ёсьць? 28 наталька 58121 23.02.12 10:47
наталька Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Маю вельмі шмат вопраткі ў асноўным на дзяўчынку да 6 мес 0 MartaFreeBY 12336 12.08.10 13:00
MartaFreeBY Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Наваградак — ня Леніна, але Міндоўга! 0 Wojsza 18128 8.07.09 9:38
Wojsza Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Ці ёсьць у вашай дзеткі фотааальбом? 37 Tanya 55210 18.03.09 16:56
Nadzeyka Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map