Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Як закахацца?

Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3, 4  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Для і пра дарослых

Аўтар Паведамленне
Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 19.10.08 17:51    Загаловак паведамлення: Як закахацца? Адказаць з выцемкаю

Хто ведае: як закахацца? З чаго пачынаецца каханне і закаханасць? Чым адно адрозніваецца ад другога? Ці можна закахацца адмыслова, ці кіруем мы сабой і сваімі пачуццямі пры гэтым?

mama Halja

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.01.2007
Паведамленні: 1718
Адкуль: USA (а раней Менск)

ПаведамленнеДададзена: 20.10.08 16:47    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Kryscina, навошта табе закахівацца?

Sow a thought reap an action. Sow an action reap a habit.
Sow a habit reap a character. Sow a character reap a destiny
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара
Vola

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 17.05.2006
Паведамленні: 1686
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 20.10.08 18:56    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

mama Halja, не Крысціна. канешне, але паспрабую адказаць. Таму што жыццёвы тонус падвышае.

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 02.03.2007
Паведамленні: 2291

ПаведамленнеДададзена: 21.10.08 0:25    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Закаханасць дзеля жыццёвага тонусу завецца фліртам Міргаю Напэўна, толькі тады і магчыма кіраваць сваімі пачуццямі.
А калі гэта Закаханасць... то ўсё, бывай, здаровы сэнс Прабач

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 21.10.08 16:25    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Palina007, вось і я пра тое, каму патрэбна гэтая закаханасьць. Я нават крыху з жахам думаю, што такое тэарытычна можа здарыцца - навошта гэтыя турботы. З агідай прыгадваю закаханасьці маладосьці. Мне б тады больш здаровага сэнсу, а не гэтай рамантыкі.
А з мужам аднавіць пачуцьці і перагарнуць новую старонку - рэгулярна здараецца, гэта прыемна і класна, жыцьцё сямейнае падобна на хвалі, ды і неяк прыемна мець стабільнасьць і давер.

Угару
Vola

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 17.05.2006
Паведамленні: 1686

ПаведамленнеДададзена: 21.10.08 19:04    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

mama Halja, з агідай узгадваць закаханасці маладосці - гэта брутальна.

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 14.05.2006
Паведамленні: 4353

ПаведамленнеДададзена: 21.10.08 20:08    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Kryscina, прыдумай сабе героя і закахайся. Гэта бясьпечна і кіруема. Альбо пафліртуй на рабоце. Міргаю

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Нумар ICQ
Mikhalinka

Зарэгістраваны: 19.06.2008
Паведамленні: 17
Адкуль: Stuttgart-Minsk

ПаведамленнеДададзена: 21.10.08 21:16    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

A jak mozhna zakahanasc' uzgadvac' z agidaj?
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
Palina007

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 21.10.08 22:48    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Э не, няможна. mama Halja, а калі тады рамантыка, як не ў маладосці? А што тады на старасці гадоў успамінаць? Вельмі шчасьлівы

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.05.2006
Паведамленні: 1384
Адкуль: Таронта

ПаведамленнеДададзена: 22.10.08 5:56    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Ну няведаю, у мяне таксама здараецца што з агідаю. Закаханасьцямі гэта праўда назьваць можна вельмі ўмоўна. Але тыя прыязьні збольшага несьлі галаўны боль, а не тонус, ці яшчэ чаго карыснага.
А вось флірт так, за флірт я рукамі і нагамі Супер!

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 22.10.08 18:04    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Palina007, на старасьці таксама рамантыка ёсьць. Толькі моладзь думае, што старасьць - гэта нейкае іншае жыцьцё. А насам рэч ты жывеш, жывеш, раптам цябе называюць бабуля, а ты гэтага не адчуваеш і дзівішся - калі гэта так здарылася, што ўсё жыцьцё прабегла. Сілаў тых, што былі няма, але чалавек ён сам сабой застаецца, пачуцьці не слабеюць, а наадварот набываюць глыбіню.

Некаторыя былі нармальныя закаханасьці, але па большасьці глупства і марнатраўства часу. Некаторыя хлопцы, што мне падабаліся - зараз сорамна нават прыгадаць. ДОбра, што хоць з-за маёй сьціпласьці многія зь іх і ня ведалі, што яны мне падабаліся. Але ўсё роўна - якое глупства і марнатраўства часу і думак! Вельмі шчасьлівы

Угару
kropka

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 12.05.2006
Паведамленні: 1501
Адкуль: Чэхія

ПаведамленнеДададзена: 22.10.08 18:13    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

mama Halja, ты разважаеш, як на скону жыцьця. І адкуль у цябе столькі жыцьцёвай мудрасьці?!

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
Palina007

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 22.10.08 22:31    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

mama Halja пісаў(-ла):
на старасьці таксама рамантыка ёсьць

А то! Калі я вучылася ў школе, з намі жыла мая бабуля 75 год. І была ў яе тая самая рамантыка з нашым суседам-дзядулем Сьмешка На той час, праўда, нашых з сястрычкай мазгоў хапала толькі на тое, каб пераміргвацца і пішчаць "цілі-цілі-цеста!"
А яны былі шчаслівыя...

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 23.10.08 11:19    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

ІМГА, усё, што ні адбываецца, нам для чагосьці патрэбна. Хоць бы дзеля таго, каб зараз прыйсьці да высновы, што тое было марнатраўствам. А не было б тых "дурных" закаханасьцяў тады, невядома, чаго б зараз карцела ўтварыць

Palina007

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 23.10.08 22:19    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Alina, +1

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Для і пра дарослых Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3, 4  наступная »
Старонка 1 з 4.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы не можаце далучаць файлы
Вы не можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Якім чынам можна знізіць узровень абортаў? 202 Mann Kurt 137686 10.03.12 19:28
Luba Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Кнігі, якія можна спампаваць 1 Kryscina 6374 14.12.10 21:04
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] Калі пры вас б'юць дзяцей 56 julcik 91378 29.11.10 18:38
mama Halja Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў чаго трэба імкнуцца пазбегнуць пры родах 35 schtirliz 45645 6.08.07 22:31
mama Halja Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Гісторыю Беларусі з 1 верасня можна выкладаць па-расейску 0 pink_by 7477 12.08.06 0:45
pink_by Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map