Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Прапаную сустрэцца

Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3 ... 81, 82, 83  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Давайце знаёміцца і сустракацца!

Аўтар Паведамленне
julcik

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 26.04.06 14:57    Загаловак паведамлення: Прапаную сустрэцца Адказаць з выцемкаю

Прапаную сустрэцца ўсім разам і пагуляць зь дзеткамі дзе-небудзь на прыродзе. Зараз я, нажаль, хварэю, але на наступным тыдні, думаю, ужо папраўлюся.

Ці ёсьць у вас такое жаданьне?

Прапануйце час, месца. Лепей пэўна на выходных, каб болей людзей магло паўдзельнічаць.
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
pink_by

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.04.2006
Паведамленні: 1336
Адкуль: Менск-Гомель

ПаведамленнеДададзена: 28.04.06 14:55    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Ну давайце Сьмешка Я... мы не супраць у прынцыпе. Галоўнае дзе і як туды дабрацца... А ну яшчэ і надвор'е...

skype pink_by
http://pink-by.livejournal.com/
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 2.05.06 22:37    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

pink_by пісаў(-ла):
Ну давайце Сьмешка Я... мы не супраць у прынцыпе. Галоўнае дзе і як туды дабрацца... А ну яшчэ і надвор'е...

Нешта жадаючых ня густа Сьмешка

Угару
Alina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 3.05.06 22:20    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

ды надвор'е халоднае было... зараз троху пацяплее і зьбярэмся.

Volha

Свой чалавек

Паведамленні: 3956
Адкуль: Менск-Мінск

ПаведамленнеДададзена: 8.05.06 10:58    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Калі: сёння, 8 траўня, недзе пасля 12-ай.
Дзе: у Батанічным. На прыродзе, меджду протчым Сьмешка.
Хто: стыхійна дамовіліся яшчэ з двума яслевымі прыяцелямі (сярэдні узрост 2 - 3 гады).
Выснова: калі занурыліся ў хаце, марыце пра тусу на свежым паветры - паспееце далучыцца.
Т.м. 254 54 72
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
pink_by

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 8.05.06 11:07    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Не, нас сёння ў горадзе няма... калі б заўтра. Кул!

skype pink_by
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
Мінак

ПаведамленнеДададзена: 8.05.06 11:21    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Заўтра таксама трэба нешта зладзіць. Можна ў звярынец...
Угару
Alina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 8.05.06 20:31    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

о-о-о!
мы ў зьвярынец хочам! Тэлефануйце, калі зьбярэцеся 6616440

Volha

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 8.05.06 22:24    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Ужо амаль сабраліся Сьмешка .
Заўтра, як і сёння - пад 12-ую.
Дзяжурная мабіла - 254 54 72.

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 8.05.06 23:17    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Алін - альбо на хатні.

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 10.05.06 17:40    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А нас за кампутарам не было... Як вы сабраліся? Можа ў наступную суботу дамовімся?

skype pink_by
Угару
julcik

Адміністратарка

ПаведамленнеДададзена: 10.05.06 23:12    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А мы за горадам былі...
Патрабую справаздачу пра паход! адсутным цікава Сьмешка)

Нажаль на гэтых выходных далучыцца не змагу... Як пэўна і на наступных - пачаўся сэзон народзінаў (у мяне амаль усе сваякі травеньскія Сьмешка))

Угару
Крысціна

Мінак

ПаведамленнеДададзена: 10.05.06 23:37    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

У наступныя суботу-нядзелю (13-14.05) у Палацы моладзі на возеры выстава катоў. Можа наведаем?
Угару
Alina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 10.05.06 23:59    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

мы былі ў заапарку. (Дарэчы, ён зусім не выглядае як зьвярынец -- зьвяры даволі вольна сябе пачуваюць у вялікіх вальерах. Тым больш, што пачаўся калісьці менскі заапарк з доміка для ўратаванага бусьліка).старэйшых хлопцаў (Ясіка і Францішка) было не адцягнуць ад горак ды іншых дзіцячых забавак. Нашага тату -- ад вялікіх жывёлаў і малпаў, а Адася -- ад маленькіх казьлянятаў на кантактнай пляцоўцы. Было вельмі шмат народу. Думаю, што ў будзёныя дні людзей крыху меней, і дыхаецца больш свабодна. Канец імпрэзы атрымаўся толькі нейкі змазаны -- пачаўся невялічкі дожджык, усе спалохаліся і пабеглі па маршрутках. А вялікімі групамі (а тры сям'і -- ужо вялікая група) паволі перамяшчацца ўздоўж вальераў было даволі складана. Гэта як на рынку -- адзін хоча адно паглядзець, другі -- другое, трэці там сабе дзесьці яшчэ завіс... Мая выснова: наступным разам пасьля таго як усе разьбегліся -- паглядзелі, варта зноў сабрацца, пасядзець, пагаманіць убаку. Такі сабе міні-пікнік. Як летась у Строчыцах.

Alina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 11.05.06 0:00    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

спадзяюся Вольга выкладзе троху фотак з мпрэзкі. на жаль, нас на фотках ня будзе -- як раз таму, што ўсе ў розныя бакі разьбягаліся

Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Давайце знаёміцца і сустракацца! Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: 1, 2, 3 ... 81, 82, 83  наступная »
Старонка 1 з 83.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы не можаце далучаць файлы
Вы не можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Шукаем робатаў, але не простых і не залатых 4 Птушкі-калібры 15746 6.09.12 1:02
Птушкі-калібры Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Беларуская тэлевізія: Што было добрага, што ёсьць? 28 наталька 58451 23.02.12 10:47
наталька Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Наваградак — ня Леніна, але Міндоўга! 0 Wojsza 18254 8.07.09 9:38
Wojsza Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Ці ёсьць у вашай дзеткі фотааальбом? 37 Tanya 55518 18.03.09 16:56
Nadzeyka Паглядзець апошняе паведамленне
Гэтая тэма зачыненая, вы не можаце адказваць і рэдагаваць паведамленні. [ Апытанка ] Беларускамоўныя садкі (групы і г.д.) 394 pink_by 294622 28.12.08 20:04
julcik Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map