Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Шукаю новых беларускамоўных сяброў у Нямеччыне

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Давайце знаёміцца і сустракацца!

Аўтар Паведамленне
Надзейка

Зарэгістраваны: 19.11.2013
Паведамленні: 9

ПаведамленнеДададзена: 17.07.16 22:59    Загаловак паведамлення: Шукаю новых беларускамоўных сяброў у Нямеччыне Адказаць з выцемкаю

Вітаю!

Мяне завуць Надзея, я сама з Мінску, але ўжо амаль 15 год жыву за граніцай. Пару месяцаў таму пераехала ў Нямеччыну (Дармштат, каля Франкфурта).

Два гады таму ў мяне нарадзілася дачка Ларыса, і я вырашыла выхоўваць яе па-беларуску. Справа не зусім простая, бо яе бацька - немец. У Бруселі, дзе мы жылі раней, прынамсці былі беларускамоўныя кантакты, а вось тут у Нямеччыне нікога не ведаю, акрамя як у Берліне, а Берлін - досыць далека.

Калі ласка, буду вельмі ўдзячна, можа хто адгукнецца праз гэты сайт з тых, хто жыве ў Заходняй Нямеччыне, ці перашле інфармацыю знаемым, хто жыве. Асабліва было б класна знайсці людзей з дзецьмі. Сьмешка

Вялікі дзякуй загадзя. Надзея.
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
Natulka

Зарэгістраваны: 16.04.2009
Паведамленні: 42
Адкуль: Германія

ПаведамленнеДададзена: 27.07.16 22:40    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Прывітанне, я жыву тут!!! Сьмешка І таксама колькі гадоў шукаю беларускамоўных, але нікога ня ведаю. З вялікім задавальненнем пазнаёмімся з вамі. Міргаю
Угару
Надзейка

ПаведамленнеДададзена: 27.07.16 23:23    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Прывітанне, гэта проста супер Razz
Дзе Вы жывeце i як знайсці Вас "у прываце"? Kалі гэта магчыма, калі ласка, напішыце мне цi дайце Вашыя кантакты. Вялiкi дзякуй!!!

Апошні раз рэдагавалася: Надзейка (29.07.16 10:56), усяго рэдагавалася 1 разоў
Угару
Natulka

ПаведамленнеДададзена: 28.07.16 1:17    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Напісала табе ліст Сьмешка
Угару
Надзейка

ПаведамленнеДададзена: 28.07.16 11:34    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

На эл.пошту? Я чамусьцi нiчога не атрымала Ніякі

Апошні раз рэдагавалася: Надзейка (29.07.16 10:55), усяго рэдагавалася 1 разоў
Угару
Natulka

ПаведамленнеДададзена: 28.07.16 20:02    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Не адпраўляецца, напісала цыдулку табе
Угару
Алена_М

Зарэгістраваны: 14.03.2016
Паведамленні: 1

ПаведамленнеДададзена: 25.11.16 1:39    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

прывiтанне, дзяучаты!! я у мюнхене жыву)) можа, хто паблiзу есць?
Угару
mama Alesia

Зарэгістраваны: 16.05.2016
Паведамленні: 2

ПаведамленнеДададзена: 20.12.16 2:38    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Алена_М пісаў(-ла):
прывiтанне, дзяучаты!! я у мюнхене жыву)) можа, хто паблiзу есць?

Прывітаньне, дзяўчаткі! Наша сям'я жыве ў Рэгенсбургу. Вельмі хочам знайсьці беларускамоўных сяброў і сябровак!!! Нашаму Янку трошкі больш за тры гадочкі. Захапляецца канструяваньнем усіх магчымых апаратаў: машыны часу, самагонным, удабрынам (апарат падабрае сэрцы) і інш. Вельмі будзем радыя новым знаёмствам і сустрэчам! Калі ласка, пішыце на гэту адрэсу: алесіа кропка матусевіч слімак/сабака гмаіл кропка ком (зразумела, лацінкай).
Угару
mama Alesia

Зарэгістраваны: 16.05.2016
Паведамленні: 2

ПаведамленнеДададзена: 20.12.16 2:46    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Прывітаньне, дзяўчаткі! Наша сям'я жыве ў Рэгенсбургу. Вельмі хочам знайсьці беларускамоўных сяброў і сябровак!!! Нашаму Янку трошкі больш за тры гадочкі. Захапляецца канструяваньнем усіх магчымых апаратаў: машыны часу, самагонным, удабрынам (апарат падабрае сэрцы) і інш. Вельмі будзем радыя новым знаёмствам і сустрэчам! Калі ласка, пішыце на гэту адрэсу: алесіа кропка матусевіч слімак/сабака гмаіл кропка ком (зразумела, лацінкай).

Алена, калі ласка, выходзьце на сувязь! Hа ўсялякі выпадак, яшчэ раз мая адрэса: alesia кропка matusevich слімак/сабака gmail кропка com
Угару
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Давайце знаёміцца і сустракацца! Часавы пояс: GMT + 3
Старонка 1 з 1.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Прылеплена: Як тут што працуе? (FAQ) 107 julcik 135692 27.08.12 18:40
Kjara Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Калі адпускаць на вуліцу аднаго? 48 Volja 51914 31.05.16 22:17
гануля-мамуля Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] Калі пры вас б'юць дзяцей 56 julcik 82156 29.11.10 18:38
mama Halja Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Калі аддаваць дзіця ў школу? 134 Тэлевіталь 159715 30.10.09 0:51
momto4 Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Калі чужыя выхоўваюць тваё дзіця? 7 stasia 32798 29.10.07 11:37
momto4 Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map