Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Што вам паклаў пад елачку Святы Мікалай?

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Давайце знаёміцца і сустракацца!

Аўтар Паведамленне
Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 25.12.13 22:23    Загаловак паведамлення: Што вам паклаў пад елачку Святы Мікалай? Адказаць з выцемкаю

Пахваліцеся! Сьмешка

Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 25.12.13 22:24    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Вось мне, напрыклад, ланцужок прыгожанькі і супер-дызайнерскую штуковіну, каб рабіць лункі на градах. Раней тыркала палачкай, а зараз буду дарагой эрганамічнай штуковінай карыстацца. Прыкольны падарунак, мне спадабалася Сьмешка

ksysh_ka

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 26.07.2009
Паведамленні: 680
Адкуль: Mensk

ПаведамленнеДададзена: 25.12.13 22:53    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Мне пад Ялінку паклалі кошычак, я яго адразу прыстасавала для алея і соўсаў на стале.
Шмат маёй любай зялёнай гарбаты, тры розных віды, і яшчэ адну ў бляшчанцы, быццам ведалі )))
А па абмену падарункамі нейкі "на адчапіся" прышоў падарунак, хутчэй для Рагнеды, але і за гэта дзякуй.

kropka

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 12.05.2006
Паведамленні: 1501
Адкуль: Чэхія

ПаведамленнеДададзена: 25.12.13 23:04    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

У нас падарункі носіць не св. Мікалай. але нэта не істотна, галоўнае, што я пад елачкай знайшла падарункавы сэртэфікат у Ikea. Яшчэ адзін падарункавы сэртэфікат у нашую улюблёную рэстарацыю, касметычны набор і цукеркі. А яшчэ ў гэтым годзе падарункі былі і пад елачкай на працы Сьмешка , там мяне чакаў індыйскі шалік ручной выробы і антыстрэсавы мячык.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 26.12.13 0:26    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Падаруначкі на працы - таксама цікавая тэма. Сьмешка Я атрымала тэрма-кубак, хлапушку, віно, набор спецыяў для глінтвейна і 2 кубачкі для глінтвейна, мора цукерак.
Партнёры з віншаваннямі плануюць хадзіць 30-31-га.

Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Давайце знаёміцца і сустракацца! Часавы пояс: GMT + 3
Старонка 1 з 1.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Як вам тэксты на сайце? 4 Kryscina 14093 2.02.15 15:52
woreirsis Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] Каляндар-домік "600 год перамогі пад Грунвальдам" 0 Алесь 4035 28.12.09 22:50
Алесь Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Ці падабаецца вам жыць у Менску? 150 kolchyn 116445 8.07.09 13:09
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [Аддадзена] Аддам старыя часопісы Cosmopolitan і пад. 3 Ptyz 5156 21.02.09 19:27
julcik Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Крывяцёк пад час цяжарнасьці. Ці варта палохацца?.. 17 Lesya 23511 22.09.07 1:18
Aliesia+ Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map