Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Для чаго патрэбныя станікі?

Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3, 4  наступная » 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Для і пра дарослых

Аўтар Паведамленне
Juan

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.10.2006
Паведамленні: 1527
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 25.04.12 18:45    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Luba пісаў(-ла):
"Udakladniennie: jon ZUSIM nia rasspilajecca!"

Падпісваецеся пад уласнай некампетэнтнасцю? Міргаю

Absalutna. Сьмешка Anirazu u zycci nia udalosia...
Luba пісаў(-ла):
сумна, што жаночае цела страціла сваю таямнічасць

Chto tabie skazau, sto stracila?
Luba пісаў(-ла):
такі глыбінны бок жыцця чалавека, як сэксуальны

Naturalny, pani, naturalny. "Hlybinnym" jaho zaciata robic carkva.
Luba пісаў(-ла):
Асабіста я адчуваю нешта сярэдняе паміж агідай і абразай, калі на мяне з пажадай паглядае нейкі левы мужык

Vucysia vyhladac zvyrodliva - pierastanies abrazacca.

Parady: nijakaha makijazy (a jasce leps - vulharny "skolny"), brudnyja valasy, zydasnyja akulary (choc by j biaz dyjoptryjau), valacuznaja miechapadobnaja vopratka, kiedy, drenny pach zamiest parfumy, zapuscanyja pazury, zhorblenaja pastac.
Luba пісаў(-ла):
распыленне сэксуальнай энэргіі ў грамадстве прыводзіць да пераўтварэння сэкса з матыватара ў атрыбут і адбываецца "абімапатэнчванне" усяго насельніцтва.

a bielaruskaj movaj mozna?

Luba

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 16.01.2009
Паведамленні: 268
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 25.04.12 22:12    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Мне чамусьці заўсёды няёмка за людзей, якія пачынаюць тыкаць суразмоўцу без дайпрычыны. Як за падлеткаў, у якіх мозг, здаецца, ёсць, а карыстацца ім яны яшчэ не навучыліся.
Juan, вы ўбачылі ў маім допісе рыхтык тое, што захацелі ўбачыць. Аб тым, што жаночае цела страціла сваю таямнічасць мне сказалі цёткі на тв у грамадскім месцы, якія амаль голыя імітавалі палавы акт і мужчыны, што абыякава праходзілі побач, не звяртаючы на іх аніякай увагі.
Далей. Я не хрысціянка і аб'ектызўнага панятка граха для мяне не існуе, пагатоў у звязку з Богам (ці любым іншым "ідэалам"). Грахоўнасць я разглядаю як суб'ектыўную катэгорую, узятую з чалавечай маралі, якую я, аднак, паважаю. Такім чынам, сэкс, як натуральная (=глыбінная, вызначальная, неад'емная ) з'ява ні ў якім разе не з'яўляецца грахом, а мацнейшым матыватарам, які вы сваімі заклікамі да агалення зашорваеце і пераўтвараеце ў прафанацыю.
Вашая парада выглядаць звыродліва задужа банальная. Яшчэ раз: я не прыніжаю значэнне сэкса, у адрозненні ад вас. Упрыгожваць і даглядаць жаночае цела натуральна і прыемна. Неакцэнтаваць увагу на другасных полавых прыкметах можна не толька з дапамогай мехападобных адзенняў, але дзякуючы мілым, пяшчотным сукенка і спадніцам. Быў бы густ.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
Juan

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 26.04.12 1:11    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Luba пісаў(-ла):
Мне чамусьці заўсёды няёмка за людзей, якія пачынаюць тыкаць суразмоўцу без дайпрычыны. Як за падлеткаў, у якіх мозг, здаецца, ёсць, а карыстацца ім яны яшчэ не навучыліся.

Pakryudzilasia! Ржунімагу Nu j adrazu pasprabavala abrazic... Сьмешка Heta bielaruskaja nacyjanalnaja rysa?
Luba пісаў(-ла):
Juan, вы ўбачылі ў маім допісе рыхтык тое, што захацелі ўбачыць

Ja, vielmisanounaja j prykrakryudlivaja pani Luba, zausiody bacu toje, sto chacu bacyc. Tut vasecia mnie dapamahla, napisausy rychtyk toje, sto ja ubacyu.
Luba пісаў(-ла):
Аб тым, што жаночае цела страціла сваю таямнічасць мне сказалі цёткі на тв у грамадскім месцы, якія амаль голыя імітавалі палавы акт і мужчыны, што абыякава праходзілі побач, не звяртаючы на іх аніякай увагі.

Hetyja ciotki adkaznyja za tajamnicu zanocaha ciela?
Luba пісаў(-ла):
Далей. Я не хрысціянка і аб'ектызўнага панятка граха для мяне не існуе

Dziuna. Paniatak hrachu syrejsy za chryscijanstva. Jon abjektyuna jsnuje dla usiaho calaviectva. Jak heta pani sobila jaho uniknuc?
Luba пісаў(-ла):
сэкс, як натуральная (=глыбінная, вызначальная, неад'емная ) з'ява ні ў якім разе не з'яўляецца грахом, а мацнейшым матыватарам, які вы сваімі заклікамі да агалення зашорваеце і пераўтвараеце ў прафанацыю.

Treba siabie pieracytac, dzie z heta ja zaklikau da ahalennia?
Luba пісаў(-ла):
Вашая парада выглядаць звыродліва задужа банальная.

Usio hienijalnaje prosta! Kali vaseciu skalanaje ad cikaunych muzcynskich pozirkau, treba pieramianic jichh na hidlivyja.
Luba пісаў(-ла):
я не прыніжаю значэнне сэкса, у адрозненні ад вас.

?
A jakoje znacennie maje na vasuju dumku seks?
Luba пісаў(-ла):
Упрыгожваць і даглядаць жаночае цела натуральна і прыемна.

A lubavacca vynikami vasaha dahladu nichto nia maje prava? Kali nie - paraju paranzu.
Luba пісаў(-ла):
Неакцэнтаваць увагу на другасных полавых прыкметах можна не толька з дапамогай мехападобных адзенняў, але дзякуючы мілым, пяшчотным сукенка і спадніцам.

...u miechapadobnym vyhladzie! Kab nia padkreslic vypadkova pryhozyja stan, hrudzi, nohi... A to z hladziec buduc, paskudy!

Luba

Актыўны ўдзельнік

ПаведамленнеДададзена: 26.04.12 7:22    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Juan, ды якая крыўда, кіньце. Сур'ёзна. Можам апытаць 10 выпадковых чалавек, ці ветліва, на іх думку, тыкаць абсалютна незнаёмаму чалавеку? Усё што я адчула - гэта няёмкасць за вас. Не дадумвайце.
Цёткі, вядома, адказныя за таямніцу жаночага цела, таму што яны жанчыны. Як і тыя, хто прасовае гэткія ролікі і тыя, хто дазваляе трансліраваць іх у грамадскіх месцах, дзе ходзяць 1) дзеці 2) проста людзі, для якіх, тое, што імітуецца і што імітуе полавы акт губляе першаснае матывуючае значэнне.
Грэх існуе, вядома, я пра гэта напісала. Але для мяне ён носіць характар суб'ектыўнасці, бо заўсёды вылучаецца з чалавечай маралі, якая таксама суб'ектыўная. Бог (Абсалют, як заўгодна), на маю думку, не маральны, але толькі мэтазгодны.
Як гэта не заклікалі да агалення? я ўразумела ваш заклік пазбавіць грудзі дадатковага слоя вопраткі менавіта як заклік да агалення.
Ну пра тое, што мяне не цікавяць чужыя юрлівыя мужчынскія позіркі, я нават не буду распісвацца: усё адно не паверыце Вельмі шчасьлівы але гэта так.
пра значэнне сэкса для мяне я распісала ў папярэднім паведамленні. перачытайце.
Вынікі дагляду за маім целам носяць не толькі сэксуальную афарбоўку. неакцэнтаваць увагу на пэўных частках цела не значыць іх цалкам хаваць. проста не апускацца да пошасці ў выглядзе адсутнасці станіку пад майкай у грамадскіх месцах цалкам магчыма.

Угару
Juan

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 26.04.12 21:48    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Luba пісаў(-ла):
Juan, ды якая крыўда, кіньце. Сур'ёзна. Можам апытаць 10 выпадковых чалавек, ці ветліва, на іх думку, тыкаць абсалютна незнаёмаму чалавеку? Усё што я адчула - гэта няёмкасць за вас. Не дадумвайце.

My apytajem hetych ludziej tvar u tvar, ci virtualna? Сьмешка
Luba, u internecie (kali pani nia u kursie), jak u lazni, usie rounyja! Heta pryniataja norma. Kali jana vaseciu abrazaje - pieraprasaju.
A vaseciavu niajomkasc za mianie ja niejk pierazyvu... Гыгыгы
Luba пісаў(-ла):
Цёткі, вядома, адказныя за таямніцу жаночага цела, таму што яны жанчыны. Як і тыя, хто прасовае гэткія ролікі і тыя, хто дазваляе трансліраваць іх у грамадскіх месцах

Tryndziec. Tajamnicy bols niama! Ciotki razniesli pa sviecie. Гыгыгы Sto ciapier rabic biednaj Lubie?..
Luba пісаў(-ла):
полавы акт губляе першаснае матывуючае значэнне.

A! Ja dapier pra seks! Jon - dla uznaulennia calaviectva. A to usio lamau holau - sto za matyvatar taki?
Pieraprasaju za niedalikatnasc, ale... pani dosyc namatyvavalasia u zycci? Plan pa dziciach uzo vykanany? Ci seksmatyvatar jasce patrebny? Ржунімагу
Luba пісаў(-ла):
Як гэта не заклікалі да агалення? я ўразумела ваш заклік пазбавіць грудзі дадатковага слоя вопраткі менавіта як заклік да агалення.

Mnie uzo krychu niajomka zasmucac svajoj raspustaj hetkuju uzniosluju (adtaho j niauvazlivuju?) jstotu... Ja uzo paspieu zapatrabavac sarvac z vasych (u t.l.) hrudziej vopratku?! Я ў шоку! Sapraudy, zancyny - heta skladana... Pani choc zrazumiela piersaje pytannie topiku? I dalejsuju dyskusiju?
...a vasyja hrudzi - da pakryje lisni sloj vopratki! Dziekla usiaho dziela. Ja nia hladzu! Сьмешка
Luba пісаў(-ла):
Ну пра тое, што мяне не цікавяць чужыя юрлівыя мужчынскія позіркі, я нават не буду распісвацца: усё адно не паверыце Вельмі шчасьлівы але гэта так.

Achvotna pavieru. Vos tolki vysej pani pisala pra HIDLIVASC ad cuzych muzcynskich pozirkau. Ciapier cytaju uzo pra abyjakavasc... Adno z dzvuch. Dzie vieryc? Вельмі шчасьлівы

Luba

Актыўны ўдзельнік

ПаведамленнеДададзена: 26.04.12 22:16    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Карацей, зразумелі погляды адзін аднаго. Вось і добра. План па дзетках не выкананы шчэ, вядома. Мне толькі 24 Міргаю Але да 30 планую 3 завесці. Было б здароўе.
Дарэчы, можаце лічыць сябе пераможцам - хадзіла-такі дома без станіка, муж задаволена пасміхаўся Вельмі шчасьлівы

Угару
Juan

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 26.04.12 22:30    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Luba пісаў(-ла):
Карацей, зразумелі погляды адзін аднаго.

Ja vasych (spadziajusia) nia zrazumieu.
Luba пісаў(-ла):
План па дзетках не выкананы шчэ, вядома. Мне толькі 24 Міргаю Але да 30 планую 3 завесці.

Dyk ja pra seks/matyvatar adhadau?!
Luba пісаў(-ла):
Дарэчы, можаце лічыць сябе пераможцам - хадзіла-такі дома без станіка

Doma - i biaz staniku?! Я ў шоку! Rastliu dziaucynu svajemi pramovami. Pojdzie ciapier pa nachilenaj... Сьмешка
Luba пісаў(-ла):
муж задаволена пасміхаўся Вельмі шчасьлівы

A niedaremna rastlavau! Сьмешка

PS Luba, mnie uzo cikava paznajomicca NIEvirtualna. Міргаю

Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054

ПаведамленнеДададзена: 26.04.12 22:41    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Juan, як ты лічыш, якія прафесіі могуць (мусяць) мець дрэс-код, што забараняў бы відавочную адсутнасць станіка ў час працы?

rasiczka

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 23.02.2008
Паведамленні: 280

ПаведамленнеДададзена: 26.04.12 23:10    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

я дома часта без станіка хаджу, муж часам станоўча рэагуе, часам - наогул не рэагуе Сумнік але гэта не лічыцца.
карацей, не вытрымала я і спыталася ў яго, як ён ставіцца да жанчын маёй камплекцыі ў такоц самай майцы на вуліцы без станіка. адказ: станоўча, але ты так не хадзі Плачу!

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 23.04.2006
Паведамленні: 345

ПаведамленнеДададзена: 27.04.12 8:32    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Ой якая дыскусія! Сьмешка
Я дома ўвогуле ніжнюю бялізну не апранаю Вельмі шчасьлівы Распуууста я Вельмі шчасьлівы
Пад тоненькія маечкі ў абліпку магу і на вуліцу станік не апранаць
Памер і форма дазваляюць Сьмешка

Угару
Luba

Актыўны ўдзельнік

ПаведамленнеДададзена: 27.04.12 10:05    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Juan, ну што ж такое: я не супраць распранання/агалення і іншых вясёлых рэчаў дома, з мужам: гэта хоць будзе мець прыемныя наступствы. Але ў грамадстве гэта залішняе.

Угару
Juan

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 27.04.12 14:42    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Паўліна пісаў(-ла):
Пад тоненькія маечкі ў абліпку магу і на вуліцу станік не апранаць
Памер і форма дазваляюць Сьмешка

Miarkuju - sabaka zakapany tut.

Juan

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 27.04.12 14:43    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Luba пісаў(-ла):
Juan, ну што ж такое: я не супраць распранання/агалення і іншых вясёлых рэчаў дома, з мужам: гэта хоць будзе мець прыемныя наступствы. Але ў грамадстве гэта залішняе.

a maje pytanni tak i zastanucca biez adkazu? Сьмешка

Juan

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 27.04.12 14:45    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Kryscina пісаў(-ла):
Juan, як ты лічыш, якія прафесіі могуць (мусяць) мець дрэс-код, што забараняў бы відавочную адсутнасць станіка ў час працы?

Zviazanyja z:
absluhaj klijentau (za vyniatkam admyslovych "zabaulalnych" prafesijau)
paniatkam "ofis"

Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054

ПаведамленнеДададзена: 27.04.12 14:59    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Juan, педагогіка (не толькі ў школе), медыцына, перакладчыцкія паслугі, кур'ер - гэта абслуга кліентаў?

Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Для і пра дарослых Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3, 4  наступная »
Старонка 3 з 4.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Няма чаго насіць!!! 136 наталька 100434 25.07.08 14:19
julcik Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Для дарослых: гурток традыцыйных рамёстваў! 135 Volha 80699 25.06.08 22:12
наталька Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў чаго трэба імкнуцца пазбегнуць пры родах 35 schtirliz 40442 6.08.07 22:31
mama Halja Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў З чаго зрабіць падлогу? 25 julcik 35787 1.07.07 21:20
Alenka Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Для школьнікаў заўтра! 4 pink_by 7104 30.06.06 10:45
pink_by Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map