Белсат
Select messages from # through #
[Print]
Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3  :| |:
Нашыя дзеткі -> Кіно, музыка і TV
#31:  Аўтар: Наста, Адкуль: Менск ПаведамленнеДададзена: 20.08.10 9:03

Наталька, толькі зараз убачыла тваё паведамленьне. Вось спіс.

#32:  Аўтар: Наста, Адкуль: Менск ПаведамленнеДададзена: 20.08.10 9:13

Яшчэ Дакументальныя.

#33:  Аўтар: Наста, Адкуль: Менск ПаведамленнеДададзена: 20.08.10 9:13

І яшчэ.

#34:  Аўтар: Alona LonTre, Адкуль: Цэнтральны раён, Менск ПаведамленнеДададзена: 12.06.12 8:20

Нядаўна на сайце "Белсату" зьявілася паведамленьне аб тым, што з 1 чэрвеня можна будзе бясплатна спампоўваць (здаецца, адтуль жа) мультфільмы для дзяцей. Ці рабілі вы гэта? Калі так, то дашліце, кл, спасылку, бо я пакуль яе чамусь ня бачу.

#35:  Аўтар: kamilkaПаведамленнеДададзена: 19.10.12 23:37

А вы глядзіце мульцікі на Белсаце? Нешта апошнія два тыдні ў "Аблавушку" агучка з "карцінкай" не супадае - яны з розных сэрыяў Rolling Eyes
Вось, напрыклад, за мінулы тыдзень..

#36:  Аўтар: ЭдуардПаведамленнеДададзена: 12.04.18 2:06

Вітаю, спадары і спадарыні! Мяне завуць Эдуард. Я з'яўляюся прадстаўніком грамадскага аб'яднання "Кінакіпа", якое займаецца пошукам рэдкіх, рарытэтных перакладаў да іншамоўных фільмаў і мультфільмаў, праводзіць рэстаўрацыю і робіць іх здабыткам грамдскасці. Трапіўшы на ваш сайт, у некаторых тэмах я заўважыў, што многія з карыстальнікаў маюць якраз такія пераклады (як на касетах, так і на дысках). Я канешне разумею, што з часу іх узгадвання тут прайшло каля 10 гадоў, але ўсе ж спадзяюся што нехта яшчэ застаўся "у жывых" і зможа звязацца са мною. Зрабіць гэта можна праз паведамленні на гэтым сайце, а таксама у такіх сацсетках як УКантакце (https://vk.com/edward_valentson) і Фэйсбук (https://www.facebook.com/edwardsemashko), або па тэлефоне (029) 85-41-896 (МТС, Вайбер). Сьмешка

Нашыя дзеткі -> Кіно, музыка і TV

output generated using printer-friendly topic mod. Часавы пояс: GMT + 3

Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3  :| |:
Старонка 3 з 3.