Novaje sviata
Select messages from # through #
[Print]

Нашыя дзеткі -> Рознае
#1: Novaje sviata Аўтар: kropka, Адкуль: Чэхія ПаведамленнеДададзена: 13.05.06 11:42

Druhija vychodnyja traunja u Czechii sviatkujuc Dzen maci! Tamu vinsuju usis belruskich mamak sa sviatam. Davajce stvoryn ulasnuju alternatyvu saveckamu 8 sakaviku! Mjarkuju koznaja maci zasluhouvaje svajo malenkaje sviata.

#2:  Аўтар: Kryscina, Адкуль: Miensk ПаведамленнеДададзена: 14.05.06 18:38

У нас сёння напэўна з гэтай нагоды ў парку сустрэча. Вельмі шчасьлівы Усіх віншую!

#3:  Аўтар: pink_by, Адкуль: Менск-Гомель ПаведамленнеДададзена: 15.05.06 2:50

Сп. Зялёная Усьмешка Дзякуй за віншаванні. Толькі нагода была ўсё ж не тая...

#4:  Аўтар: Kryscina, Адкуль: Miensk ПаведамленнеДададзена: 14.06.06 23:56

Свята, вядома, не новае. Але каб тэму асобна не ствараць, уздымаю пытанне тут: што наконт КУПАЛЛЯ?
Юля, напішы, калі ласка, падрабязнасці пра Дразды.
Што вырашаем з садочкавымі карагодамі?
Можа яшчэ дзе-небудзь Купалле будзе, можна напрасіцца ў госці?

#5:  Аўтар: julker, Адкуль: Таронта ПаведамленнеДададзена: 15.06.06 11:04

Пра купальле. Святкуем у ноч з 24 на 25. Гэта з суботы на надзелю. Даезд аўтобусам 91. Да самага канцавога прыпынку. А там трэба абысьці возера і падняцца на горку. Я бяру свой намет і кладу там дзяцей спаць. Раю бацькам астатнім ці ехаць без дзяцей, ці браць наметы са спальнікамі.(машыну там не падгонішь здаецца - зяленая зона) Практыка паказвае, што дзеці добра спяць на свежым паветры. Апранацца пажадана у народныя кашулі, ці нешта іх нагадваючае. Святкуем усю ноч, а зранку дадому, ці, як мы, яшчэ пагуляць там і пазбіраць зелкі. Лепей такі тэлефанаваць мне загадзя і папярэджваць што прыедзеце. Прыяжджаць лепей гадзінкі у 8 ці 7. Каб знайсьці зручнае мейсца лдя намета і дапамагчы з дровамі вянкамі і ежаю. З ежы з сабою браць што ахвота. Лепей бліны, сала, хлеб і садавіну гародніну. Словы карагодаў і іншых песен можна запісаць у мяне, ці здаецца можна на мыла даслаць. А хто хоча павучыцца крыху спяваць і танчыць, то прыяжджайде заўтра туды. Мы збіраемся для гэтага як раз. Бо людзей якія не пяюць і увогуле усе гэта смутна ўяўляюць вельмі шмат. Будзеце вучыцца разам Сьмешка

#6:  Аўтар: pink_by, Адкуль: Менск-Гомель ПаведамленнеДададзена: 16.06.06 15:16

А хто-небудзь збiраецца з 6 на 7 лiпеня святкаваць? а тое нас шчэ не будзе.... Я ў шоку!

Нашыя дзеткі -> Рознае

output generated using printer-friendly topic mod. Часавы пояс: GMT + 3

Старонка 1 з 1.