Шукаем кніжкі - Мама Му чытае і прыбірае
Select messages from # through #
[Print]

Нашыя дзеткі -> Дзіцячая літаратура
#1: Шукаем кніжкі - Мама Му чытае і прыбірае Аўтар: НадзейкаПаведамленнеДададзена: 13.07.17 1:29

Усім добры дзень!

Мая дачка - фанатка Мамы Му, і мы маем ды актыўна чытаем усе кніжкі, перакладзеныя на бел., акрамя самых першых (Мама Му чытае і Мама Му прыбірае), якія чамусьці больш не выдаюцца (так нам сказалі ў некалькіх інтэрнет- і звыклых кнігарнях).

Можа хто з Вас мае гэтыя кніжкі і быў б не супраць нам іх прадаць ці аддаць (нават калі моцна ўжываныя, каб толькі чытаць яшчэ было можна і малюнкі бачныя)?

Вялікі дзякуй загадзя.

#2:  Аўтар: МарынаПаведамленнеДададзена: 20.08.17 13:14

Добры дзень! Ці знайшлі вы Мама Му прыбірае??

#3:  Аўтар: НадзейкаПаведамленнеДададзена: 25.08.17 20:14

Добры дзень, шаноўная Марына! Не, не знайшла....а Вы можаце дапамагчы Сьмешка ? Вялікі дзякуй. Надзя.

#4:  Аўтар: МарынаПаведамленнеДададзена: 25.08.17 22:19

Пару дзён таму я набыла Мама Му прыбірае. Магу пашукаць яшчэ па крамах. У нас горад маленькі, мало зусім хто цікавіцца беларускай мовай. Мо знайду і для вас адну) Калі не знайду, магу адсканіраваць сваю і адаслаць вам на электр пошту, калі вы жадаеце

#5:  Аўтар: НадзейкаПаведамленнеДададзена: 29.08.17 13:09

Шаноўная Марына! Калі есць магчымасць адсканаваць - я была б так удзячна. Нажаль мы жывем у Нямеччыне і былі ў Мінску толькі ў ліпені. Я Вам зараз цыдулку адпраўлю з мэйлам. Вялікі Вам дзякуй!!! Сьмешка

Нашыя дзеткі -> Дзіцячая літаратура

output generated using printer-friendly topic mod. Часавы пояс: GMT + 3

Старонка 1 з 1.