Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Белсат

Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Кіно, музыка і TV

Аўтар Паведамленне
Наста

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 29.07.2006
Паведамленні: 1716
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 20.08.10 9:03    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Наталька, толькі зараз убачыла тваё паведамленьне. Вось спіс.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail
Наста

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 20.08.10 9:13    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Яшчэ Дакументальныя.

Угару
Наста

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 20.08.10 9:13    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

І яшчэ.

Угару
Alona LonTre

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 14.03.2009
Паведамленні: 343
Адкуль: Цэнтральны раён, Менск

ПаведамленнеДададзена: 12.06.12 8:20    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Нядаўна на сайце "Белсату" зьявілася паведамленьне аб тым, што з 1 чэрвеня можна будзе бясплатна спампоўваць (здаецца, адтуль жа) мультфільмы для дзяцей. Ці рабілі вы гэта? Калі так, то дашліце, кл, спасылку, бо я пакуль яе чамусь ня бачу.

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 30.09.2006
Паведамленні: 122

ПаведамленнеДададзена: 19.10.12 23:37    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А вы глядзіце мульцікі на Белсаце? Нешта апошнія два тыдні ў "Аблавушку" агучка з "карцінкай" не супадае - яны з розных сэрыяў Rolling Eyes
Вось, напрыклад, за мінулы тыдзень..

Зарэгістраваны: 21.12.2017
Паведамленні: 6

ПаведамленнеДададзена: 12.04.18 2:06    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Вітаю, спадары і спадарыні! Мяне завуць Эдуард. Я з'яўляюся прадстаўніком грамадскага аб'яднання "Кінакіпа", якое займаецца пошукам рэдкіх, рарытэтных перакладаў да іншамоўных фільмаў і мультфільмаў, праводзіць рэстаўрацыю і робіць іх здабыткам грамдскасці. Трапіўшы на ваш сайт, у некаторых тэмах я заўважыў, што многія з карыстальнікаў маюць якраз такія пераклады (як на касетах, так і на дысках). Я канешне разумею, што з часу іх узгадвання тут прайшло каля 10 гадоў, але ўсе ж спадзяюся што нехта яшчэ застаўся "у жывых" і зможа звязацца са мною. Зрабіць гэта можна праз паведамленні на гэтым сайце, а таксама у такіх сацсетках як УКантакце (https://vk.com/edward_valentson) і Фэйсбук (https://www.facebook.com/edwardsemashko), або па тэлефоне (029) 85-41-896 (МТС, Вайбер). Сьмешка
Угару
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Кіно, музыка і TV Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3
Старонка 3 з 3.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы не можаце далучаць файлы
Вы не можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Прылеплена: Як тут што працуе? (FAQ) 107 julcik 151879 27.08.12 18:40
Kjara Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Нашае вясельле было незабыўным!!! 199 Kryscina 214734 20.07.13 23:40
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Шукаем робатаў, але не простых і не залатых 4 Птушкі-калібры 15751 6.09.12 1:02
Птушкі-калібры Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Беларуская тэлевізія: Што было добрага, што ёсьць? 28 наталька 58460 23.02.12 10:47
наталька Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Наваградак — ня Леніна, але Міндоўга! 0 Wojsza 18254 8.07.09 9:38
Wojsza Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map