Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Шукаем кніжкі - Мама Му чытае і прыбірае

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Дзіцячая літаратура

Аўтар Паведамленне
Надзейка

Зарэгістраваны: 19.11.2013
Паведамленні: 9

ПаведамленнеДададзена: 13.07.17 1:29    Загаловак паведамлення: Шукаем кніжкі - Мама Му чытае і прыбірае Адказаць з выцемкаю

Усім добры дзень!

Мая дачка - фанатка Мамы Му, і мы маем ды актыўна чытаем усе кніжкі, перакладзеныя на бел., акрамя самых першых (Мама Му чытае і Мама Му прыбірае), якія чамусьці больш не выдаюцца (так нам сказалі ў некалькіх інтэрнет- і звыклых кнігарнях).

Можа хто з Вас мае гэтыя кніжкі і быў б не супраць нам іх прадаць ці аддаць (нават калі моцна ўжываныя, каб толькі чытаць яшчэ было можна і малюнкі бачныя)?

Вялікі дзякуй загадзя.
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
Марына

Зарэгістраваны: 20.08.2017
Паведамленні: 2

ПаведамленнеДададзена: 20.08.17 13:14    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Добры дзень! Ці знайшлі вы Мама Му прыбірае??
Угару
Надзейка

ПаведамленнеДададзена: 25.08.17 20:14    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Добры дзень, шаноўная Марына! Не, не знайшла....а Вы можаце дапамагчы Сьмешка ? Вялікі дзякуй. Надзя.
Угару
Марына

Зарэгістраваны: 20.08.2017
Паведамленні: 2

ПаведамленнеДададзена: 25.08.17 22:19    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Пару дзён таму я набыла Мама Му прыбірае. Магу пашукаць яшчэ па крамах. У нас горад маленькі, мало зусім хто цікавіцца беларускай мовай. Мо знайду і для вас адну) Калі не знайду, магу адсканіраваць сваю і адаслаць вам на электр пошту, калі вы жадаеце
Угару
Надзейка

ПаведамленнеДададзена: 29.08.17 13:09    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Шаноўная Марына! Калі есць магчымасць адсканаваць - я была б так удзячна. Нажаль мы жывем у Нямеччыне і былі ў Мінску толькі ў ліпені. Я Вам зараз цыдулку адпраўлю з мэйлам. Вялікі Вам дзякуй!!! Сьмешка
Угару
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Дзіцячая літаратура Часавы пояс: GMT + 3
Старонка 1 з 1.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Навінкі ў кнігарнях 260 Kryscina 195076 30.05.15 7:44
CheGirl Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Нашае вясельле было незабыўным!!! 199 Kryscina 186108 20.07.13 23:40
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Беларуская тэлевізія: Што было добрага, што ёсьць? 28 наталька 53047 23.02.12 10:47
наталька Паглядзець апошняе паведамленне
Гэтая тэма зачыненая, вы не можаце адказваць і рэдагаваць паведамленні. [ Апытанка ] Беларускамоўныя садкі (групы і г.д.) 394 pink_by 259710 28.12.08 20:04
julcik Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў як сыйсці, каб дзіця не плакала? 16 Volja 26092 1.06.07 13:13
mama Halja Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map