Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Сямейны летнік СЭТ 2014

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Адпачынак

Аўтар Паведамленне
alena

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 09.07.2009
Паведамленні: 262

ПаведамленнеДададзена: 16.05.14 11:11    Загаловак паведамлення: Сямейны летнік СЭТ 2014 Адказаць з выцемкаю

Прывітанне! Тэстую на рэальнасць ідэю - тыдневы сямейны летнік, другая палова ліпеня, дзе будзе месца і маці і дзецям. На яго хочацца запрасіць цудоўную кіраўніцу цудоўнага дзіцячага гурта "калыханка" для штодзенных заняткаў з дзеткамі спевамі і танцамі, пашыць на летніку кашулю для маленькага, павазюкацца разам з глінай. Навучыцца спяваць самім і зладзіць для сябе спеўнае свята, і шмат яшчэ якія ідэі. Правесці летнік можна ў мяне на весцы Засулле - і нават паспытаць сапраўднага вясковага жыцця, папрасіўшыся жыць да бабулек, ці ў наметах у садзе. Ці шукаць іншыя варыянты, блізка да Мінска, можна ля Міханавічаў). Мне асабіста хочацца камфорту, аднак і наметы ў лесе не палохаюць. На сенняшні момант правяраю жыццяздольнасць і запатрабаванасць ідэі, пажаданні да ўдзелу і ўмоваў летніка. Каардынаваць летнік запрасіў СЭТ, распачалі ж традыцыю і ў мінулым годзе летнік ладзілі іншыя дзяўчаты, думаю, яны адзначацца ў каментарах і таксама будуць удзельнічаць). Таму - каму цікава, так і пішам: хачу ў веску).

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
воля

Зарэгістраваны: 03.05.2014
Паведамленні: 11

ПаведамленнеДададзена: 18.05.14 1:49    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

прывітаньне!
вельмі прыемная і цікавая навіна. мы б з паўтарагадавалым сынам з задавальненьнем паўдзельнічалі. летась пабаялася ехаць. Станька быў зусім маленькі. але сёлета думаю ўжо можна. я сама ляплю з гліны. так што магу чымсьці дапамагчы ў гэтым накірунку.
Угару
alena

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 09.07.2009
Паведамленні: 262

ПаведамленнеДададзена: 18.05.14 12:42    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Прывітанне, воля, прыемна што адгукнуліся. І нагода паведаміць, што летнік я не каардыную, гэтым будуць займацца іншыя. Мае выбачэнні.

Мад: працяг тэмы тут

Угару
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуГэтая тэма зачыненая, вы не можаце адказваць і рэдагаваць паведамленні.printer-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Адпачынак Часавы пояс: GMT + 3
Старонка 1 з 1.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Гурток "Ветахі" 42 pink_by 88270 27.09.10 2:38
pink_by Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Купляйце "Світанак" 23 наталька 65517 3.02.09 0:18
Наста Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў мой муж не хоча займацца "бабскімі" справамі 17 Lida 49588 9.10.06 12:01
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў 2 квіткі на "Сымона-музыку" 15.09 3 Kryscina 28423 13.09.06 11:51
Няма новых паведамленняў Набуду "Дамініку" 15 Lida 50800 2.07.06 11:43

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map