Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Дзе зрабіць экспертызу вады?

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Кірмаш + Дзе што набыць

Аўтар Паведамленне
Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 13.11.12 22:17    Загаловак паведамлення: Дзе зрабіць экспертызу вады? Адказаць з выцемкаю

Можа хто ведае, дзеў Менску можна аддаць (за грошы, вядома) на экспертызу ваду з калодзежа, каб потым не сумнявацца, што яе можна піць?

Tanya

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 28.04.2006
Паведамленні: 1921
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 13.11.12 22:35    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Kryscina, я хацела зрабіць тое ж, але мне патлумачылі, што ў іх тэрытарыяльны прынцып і паслалі Сьмешка мяне ў Стоўбцы. Так што ці знаёмых шукаць, ці ў Нясвіж звяртацца (ці які там у вас райцэнтр?).

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 13.11.12 23:04    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А калі ў бутэльцы ваду прывезці, якая ім розніца, адкуль яна набраная?
На ФБ далі спасылку: http://www.santehnika.by/chemical_water_analysis/ , я збіраюся неўзабаве абтэлефанаваць

Kaciaryna

Зарэгістраваны: 02.11.2007
Паведамленні: 43

ПаведамленнеДададзена: 14.11.12 10:36    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Крысціна, я ўжо адказвала ў ФБ. Прадублірую тут. Аналіз вады можна зрабіць у Мінскім гарадскім і Мінскім абласным цэнтры гігіены і эпідэміялогіі http://www.minsksanepid.by/ і http://gigiena.minsk-region.by/. Ім сапраўды ўсё роўна адкуль вада. У залежнасці ад таго які аналіз вам трэба патрэбна 1 ці 2 літра вады (пажадана свежай). Кошт аналіза прыкладна 200 тыс. руб.

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 14.11.12 20:54    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Kaciaryna, а што значыць "свежай"? Калі ў суботу набраць, а ў панядзелак увечары адвезці - падыдзе ці не?

Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Кірмаш + Дзе што набыць Часавы пояс: GMT + 3
Старонка 1 з 1.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Прылеплена: Як тут што працуе? (FAQ) 107 julcik 136875 27.08.12 18:40
Kjara Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] Як зрабіць гэты сайт лепей? 144 julcik 168991 11.10.11 8:27
julcik Паглядзець апошняе паведамленне
Гэтая тэма зачыненая, вы не можаце адказваць і рэдагаваць паведамленні. [ Апытанка ] Беларускамоўныя садкі (групы і г.д.) 394 pink_by 262454 28.12.08 20:04
julcik Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў З чаго зрабіць падлогу? 25 julcik 36452 1.07.07 21:20
Alenka Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў як сыйсці, каб дзіця не плакала? 16 Volja 26334 1.06.07 13:13
mama Halja Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map