Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Хачу здымаць кіно, хачу зняцца ў кіно...

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Рознае

Аўтар Паведамленне
Black aspid

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 05.04.2009
Паведамленні: 1206

ПаведамленнеДададзена: 5.07.12 9:20    Загаловак паведамлення: Хачу здымаць кіно, хачу зняцца ў кіно... Адказаць з выцемкаю

Запрашаю тых, хто хацеў бы паўдзельнічаць у стварэнні відэаказкі!

(Тых, хто стаіць у чарзе да Спілберга ці падпісаў кантракт на мільён даляраў з Таранціна (а таксама зануд, якія патрабуюць ад усіх зашкальнага прафесіяналізма і маюць на ўсё адзіна правільнае бачанне) прашу не турбавацца.) Razz

Затое тых, хто хацеў бы павесяліцца на прыродзе разам з дзецьмі, паспрабаваць сябе на прынцыпах "а раптам што атрымаецца" і "не дагонім, дык хоць пагрэемся", праявіць фантазію і крэатыў і атрымаць відэасправаздачу прыгод заведама аматарскага ўзроўню - ЗАПРАШАЕМ.

Спатрэбяцца акторы любога свядомага ўзросту - дзеці, падлеткі, дрослыя, якія любяць спяваць і танчыць разам, гатовыя злёгку патраціцца на выраб касцюмаў, дэкарцыі і абсталяванне, даезд да месца здымак . Без узаемных фінансавых абавязацельстваў. Пад цвёрдае маё слова падзяліцца выніковым прадуктам (а ці рабіцца сусветна вядомымі, ці рваць юцюб - пабачым напрыканцы).
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
Black aspid

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 5.07.12 11:48    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Кароткі змест казкі:

У купальскую ноч Ясь і Кася трапляюць у лес. Цёмныя сілы ў асобе вадзяніцы Ванды і балотнага чорта Чэся жадаюць завязаць любоўныя стасункі з імі (адпаведна сваёй гетэрасэксуальнай арыентацыі), дзейнічаючы чараўніцтвам, запалохваннем, падманам і подкупам. Ясь аказваецца зачараваным вадзяніцай, а Кася мусіць прайсці ўвесь купальскі абрад (спевы-карагоды, вогнішча, вянкі, папараць кветка), каб расчараваць каханага.

Што мусіць быць у "фільме": беларускія вершы і песні (як класічныя, народныя, так і аўтарскія), танцы і драматычныя эпізоды, прыгожыя краявіды, дзённыя і начныя здымкі.

Чаго не будзе: "пасцельныя" сцэны ў сцэнары не запланаваныя.
Угару
ksysh_ka

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 26.07.2009
Паведамленні: 680
Адкуль: Mensk

ПаведамленнеДададзена: 5.07.12 13:04    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Black aspid, а калі плануецца? Вельмі хачу прыняць удзел, але пакуль я ў гіпсе. Сьмешка

Black aspid

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 5.07.12 13:32    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

ksysh_ka, хачу ў ліпені. Але як збяруцца ахвотныя. У любым выпадку, гэтым летам і хутчэй за ўсё на выходных (павільённыя здымкі і агучку можна і ў будзённыя, а на натуры ды ўночы - хутчэй з суботы на нядзелю ці з пятніцы на суботу))) А калі плануеце вызваліца ад гіпса?
І кім хочаце быць? (галоўныя героі пералічаныя, плюс бабуля-вядзьмарка і яемосць папараць-кветка, у масавых сцэнах патрэбныя жывыя расліны, вадзяніцы, балотныя чэрці, зоркі і месяц... і г.д. Сумяшчэнне другасных роляў вітаецца. )
Угару
ksysh_ka

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 26.07.2009
Паведамленні: 680
Адкуль: Mensk

ПаведамленнеДададзена: 5.07.12 13:43    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Black aspid, напісана на 4 тыдні, гэта да 17 ліпеня.
Як я бачу, Ванда, яна павінна ўмець пераўтварыцца ў прывабную дзяўчыну, каб Ясь закахаўся. Акторка звонкая-тонкая. Мабыць і Папараць-кветка таксама такога з тыпажу.
А я ўся такая кругленькая, гладзенькая.
Бабуля-вядзьмарка -- думаю адзінае, на што магу прэтэндаваць. І сумяшчаць ролі таксама магу.

гануля-мамуля

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 23.03.2009
Паведамленні: 226
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 5.07.12 15:41    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

О, вазьміце мяне! Гібее талент!

Угару
Black aspid

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 5.07.12 15:46    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Ура! Самакрытычная вядзьмарка. 17 - не страшна, пэўна, раней не пачнем. Тады варта падумаць над касцюмам - каб і аўтэнтычненька, і ў лес па зёлкі не шкада. Парык і грым а-ля Мілляр вітаюцца)))))))
Угару
Juan

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.10.2006
Паведамленні: 1527
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 6.07.12 23:21    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Black aspid пісаў(-ла):
"пасцельныя" сцэны ў сцэнары не запланаваныя.

Jak tak?! Kupalle ž!
Hetak youtube nia parvieš...
Зьбянтэжаны

Black aspid

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 7.07.12 16:30    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Juan, я дапішу, калі ты будзеш Ясем. Толькі угаворвай Натальку на Касю ці бяры ў яе пісьмовы дазвол.
Угару
Juan

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.10.2006
Паведамленні: 1527
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 9.07.12 13:43    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Black aspid пісаў(-ла):
Juan, я дапішу, калі ты будзеш Ясем. Толькі угаворвай Натальку на Касю ці бяры ў яе пісьмовы дазвол.

Chto maje zdymacca Kasiaj apraca Natalki? Сьмешка

Black aspid

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 9.07.12 19:10    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Juan, роль вакантная цалкам (я не праходжу па габарытах))) Так што клаі знойдзеш Касю (пад свой густ, калі ты ўжо пагадзіўся на Яся)- будзем удзячныя)))
Угару
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Рознае Часавы пояс: GMT + 3
Старонка 1 з 1.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Гурток "Ветахі" 42 pink_by 81572 27.09.10 2:38
pink_by Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Купляйце "Світанак" 23 наталька 60873 3.02.09 0:18
Наста Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў мой муж не хоча займацца "бабскімі" справамі 17 Lida 45935 9.10.06 12:01
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў 2 квіткі на "Сымона-музыку" 15.09 3 Kryscina 26856 13.09.06 11:51
Няма новых паведамленняў Набуду "Дамініку" 15 Lida 47339 2.07.06 11:43

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map