Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Як усё пасьпець?

Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Рознае

Аўтар Паведамленне
Juan

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.10.2006
Паведамленні: 1527
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 19.01.07 2:21    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Juan, а на чым робіце выснову?

Jakuju vysnovu? Ня ведаю...

stasia

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 28.04.2006
Паведамленні: 1568

ПаведамленнеДададзена: 19.01.07 13:01    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Jakuju vysnovu?

Прабачце, гэта я проста не дачытала апошнюю старонку Сьмешка

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
Vola

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 17.05.2006
Паведамленні: 1686
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 19.01.07 15:46    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Набылі сабе файную штуковіну - блендэрам называецца. Ну проста зьвер машына. Ура! Неслабенна так дапамагае час ашчаджаць пры прыгатаваньні ежы.

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 28.04.2006
Паведамленні: 1568

ПаведамленнеДададзена: 19.01.07 16:26    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А звычайны куханны камбайн як?

Угару
Alina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 06.04.2006
Паведамленні: 3916
Адкуль: Менск, Даўгабродская

ПаведамленнеДададзена: 19.01.07 16:39    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Vola,
а што ты ім гатуеш?

Vola

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 17.05.2006
Паведамленні: 1686

ПаведамленнеДададзена: 19.01.07 19:49    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

stasia, не зразумела пытаньня. Блендэр адрозьніваецца ад кухоннага камбайна. Alina, соўсы, кактэйлі, цеста, супы, салаты... Празь інтэрнэт шукала рацэпты. Дыяпазон досыць шырокі. Карысна таксама для тых, хто сочыць за фігурай. Сьнданкі можна прыгатаваць разнастайныя. Вось.

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 19.01.07 19:58    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Часам блэндэр уваходзіць у камплект камбайна. Класная штука для гатавання дзецям, альбо для соўсаў малых дозах - міні-блэндэр

Volha

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.04.2006
Паведамленні: 3956
Адкуль: Менск-Мінск

ПаведамленнеДададзена: 22.01.07 12:57    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

наталька пісаў(-ла):
Выцемка:

ну, на наш выкшталцоны эўрапейскі густ гэта ня фільмы

А гадоў гэтак 10 назад адзін індыйскі фільм глядзелі па ўсёй Эўропе. У Індыі ён быў забаронены, бо там былі сцэны сэксу. Мне спадабалася, хаця ўсё роўна казка. Калі ўспомню назву, напішу. Дарэчы, можа "Камасутра" ці ...? Ня ведаю...

Не ведаю, ці яго мела на ўвазе - але адразу згадалася
"Вяселле ў сезон дажджоў". Будзе ў гэтую нядзелю па БТ.
Угару
наталька

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 14.05.2006
Паведамленні: 4353

ПаведамленнеДададзена: 24.01.07 16:32    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Не, дакладна, не вясельле. Па БТ такое не пакажуць. Сапраўды, здаецца "Камасутра". Даўно гэта было, у часы юнацтва. А зараз памяць саслабела. Плачу!

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Нумар ICQ
fasolinka

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 18.08.2007
Паведамленні: 141

ПаведамленнеДададзена: 28.11.07 1:41    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

momto4 пісаў(-ла):
fasolinka пісаў(-ла):
momto4, трэба будзе, калі будзе час, паспрабаваць напісаць артыкул на гэту тэму. Цікава вельмі стала

Так Я ўжо пачала спрабаваць, можа да канца году нешта атрымаецца.

Малайчына! Супер! А можно офф-пытанне? Падзяліся вопытам: як маці чатырох малых дзетак паспявае яшчэ і пісаць? Я гляджу на твой подпіс і дзіўлюся сама сабе: дзе ўвесь мой час дзяецца, калі у мяне пакуль толькі адна дочушка? Павінна ж быць шмат вольнага часу

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 23.10.2007
Паведамленні: 595
Адкуль: Miensk-Vancouver

ПаведамленнеДададзена: 28.11.07 2:25    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

fasolinka пісаў(-ла):
А можно офф-пытанне? Падзяліся вопытам: як маці чатырох малых дзетак паспявае яшчэ і пісаць?

Калі маці чатырох малых дзетак паспявае пісаць, то гэта значыць, што яна не паспявае рабіць што-небудзь іншае. Напрыклад, я ўжо тыдзень (ці нават два?) не прыбірала ў доме, гатаваць стараюся, разаграваючы стравы з кулінарыі, ці гатую адразу шмат і мароджу ў маразілке, не гляджу тэлевізар (увогуле) ну і г.д. Я ўжо прызвычаілася вызначаць прыярытэты. Стараюся планаваць свой час, хоць з маім табарам гэта і цяжка.

Я ня вельмі, насамрэч, арганізаваная асоба (ведаеце такі тып: дзяўчына- якая-наперад-ведае-што-з-ёй-здарыцца-праз-два-гады, дык я не такая). Таму маё планаванне заключаецца ў тым, што я выбіраю сабе прыярытэты, і займаюся імі па меры магчымасці.

У свой час вывучала тайм-мэнеджмент, гэта таксама дапамагае (дапамагае не планаваць залішне, каб стрэс на павялічваць). Ёсць такая кніжка: Л.Зайверт, Ваше время в Вашіх руках, Москва, 1995. Раю ўсім.

ЗЫ А дзеці, калі іх шмат, пачынаюць займаць адзін аднаго, так што мне ня трэба зараз думаць, як іх развлякаць, хоць малы, канешне, ўсё яшчэ дадае мне працы. Затое з імі весела.

"No one can go back and make a brand new start.
Anyone can start from now and make a brand new ending."
-Carl Bard
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Наведаць сайт аўтара
mama Halja

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.01.2007
Паведамленні: 1718
Адкуль: USA (а раней Менск)

ПаведамленнеДададзена: 1.12.07 16:45    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

momto4, ад шматдзетных мам я таксама чула, што старэйшыя дзеці нават з радасьцю дапамагаюць малодшым рабіць хат заданьне, чытаюць кніжкі. Галоўнае, пэўна, добра размеркаваць абавязкі. нашыя дзеці не такія дурныя як мы думаем і шмат чаго могуць зрабіць самі. А???

Sow a thought reap an action. Sow an action reap a habit.
Sow a habit reap a character. Sow a character reap a destiny
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара
mama Halja

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.01.2007
Паведамленні: 1718
Адкуль: USA (а раней Менск)

ПаведамленнеДададзена: 1.12.07 16:49    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

дарэчы, пра тэлевізар - вельмі трапна сказана! гэта такое марнатраўства часу!!!!!!! мы свой уключаем не больш за 2-3 разы на месяц для асаблівых выпадкаў (паглядзець відэа ў навінах пра якую-неб надзвычайную навіну, ці паглядзець якую оперу, што транслюецца з Метраполітан Опера). А так глядзім відэа часам - далёка не кожны дзень. Затое кніжкі з дзецьмі чытаем кожны дзень.
Я за сабой заўважаю пастаянна: калі жыцьцё раптам робіцца невыносна насычаным, то я пачынаю планаваць, сьпяшаюся ўсё разгрэсьці як мага хутчэй - і ўсё пасьпяваю. Як жыцьцё шмат ад мяне не патрабуе, то чамусьці ўсё сваечасава не робіцца Ня ведаю...

Sow a thought reap an action. Sow an action reap a habit.
Sow a habit reap a character. Sow a character reap a destiny
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Рознае Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
Старонка 11 з 11.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Гэтая тэма зачыненая, вы не можаце адказваць і рэдагаваць паведамленні. [ Апытанка ] Беларускамоўныя садкі (групы і г.д.) 394 pink_by 280401 28.12.08 20:04
julcik Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] Ці трэба вучыцца бацькоўству? 16 Kryscina 21838 27.08.08 22:10
Vola Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Віня Пых: хто жадае набыць? 52 stasia 49563 18.01.08 22:19
Vola Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў чаго трэба імкнуцца пазбегнуць пры родах 35 schtirliz 43547 6.08.07 22:31
mama Halja Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў як сыйсці, каб дзіця не плакала? 16 Volja 27857 1.06.07 13:13
mama Halja Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map