Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Патрэбна рада

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Для і пра дарослых

Аўтар Паведамленне
kropka

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 12.05.2006
Паведамленні: 1501
Адкуль: Чэхія

ПаведамленнеДададзена: 19.08.11 11:30    Загаловак паведамлення: Патрэбна рада Адказаць з выцемкаю

Дзяучаты, як кажуць адна галава добра, а дзьве лепш, можа хто параіць.
Сітуацыя складана, пісаць доўга. паспрабую крыху скараціць, каб не аднімаць у вас шмат часу. Мая маці пасьля інсульта. Інсульт быў у 2002 г. Была ў даволі нармальным стане. магла сябе абслугоўваць і што-ні што рабіць па дому. Магла на прау дзён застацца адна дома. Рэгулярна прымала патрэбныя лекі. Карацей, хвароба яе надта не абмяжоўвала. Зараз ёй параілі нейкі цудадзейны масаж. Пасьля некалькі сеансаў мамцы стала значна горш: ня можа хадзіць, сядзець, размаўляе цяжка. Яшчэ масажыстка пераканала бацькоў што зараз лекара выклікаць нельга і нікому нельга пра яе казаць… Дык вось у мяне пытаньне: ці можна нешта зрабіць, каб гэтая так званая "масажыстка" больш не калечыла люддзей такім чынам. Ведаю, што ў яе няма нічкай медычнай адукацыі і пасьля яе масажоў людзі часта трапляюць у шпіталь...

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 19.08.11 11:33    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

kropka, Знаёмая праблема Сумнік . У першую чаргу варта звярнуцца да лекараў і тэрмінова!
А на "масажыстку" наслаць падаткавую. Бо людзей (асабліва наіўных пенсіянераў) ты масава не пераканаеш да яе не звяртацца, застаецца толькі дзейнічаць у межах прававога поля.

kropka

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 12.05.2006
Паведамленні: 1501
Адкуль: Чэхія

ПаведамленнеДададзена: 19.08.11 11:43    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Kryscina, да лекарў зьвярнуліся. Шкада што не адразу, бо яна нейкім чынам пераканала бацьку, што гэта нармальныя вынікі масажу і парз 10 дзён стане зусім добра. Ні хто б пра гэта і ня ведаў, каб стрыечнеца раптам не зайшла у госьці. Лекара я выклікала сёньня. на трэці дзень, пасьля пагаршэньня. Ня ведаю, чым гэта ўсё скончыцца. Сумнік

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
julcik

Адміністратарка

Зарэгістраваны: 15.03.2006
Паведамленні: 7682

ПаведамленнеДададзена: 19.08.11 16:27    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Калі будзе дыягназ, што пагаршэнне - вынік умяшальніцтва - то на аснове яго можна заяву ў міліцыю напісаць, я думаю.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Нумар ICQ
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Для і пра дарослых Часавы пояс: GMT + 3
Старонка 1 з 1.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы не можаце далучаць файлы
Вы не можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Новы вершык Веры Бурлак (з яе ласкавага дазволу) 17 Булачка 36400 25.08.14 12:44
Джэці Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Дзе зрабіць экспертызу вады? 4 Kryscina 7854 14.11.12 20:54
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] Як зрабіць гэты сайт лепей? 144 julcik 187553 11.10.11 8:27
julcik Паглядзець апошняе паведамленне
Гэтая тэма зачыненая, вы не можаце адказваць і рэдагаваць паведамленні. [ Апытанка ] Беларускамоўныя садкі (групы і г.д.) 394 pink_by 295448 28.12.08 20:04
julcik Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў З чаго зрабіць падлогу? 25 julcik 40595 1.07.07 21:20
Alenka Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map