Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Як вы пазнаёміліся?

Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Для і пра дарослых

Аўтар Паведамленне
Палівач

Мінак

ПаведамленнеДададзена: 27.11.06 22:29    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Угару
Vola

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 17.05.2006
Паведамленні: 1686
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 28.11.06 11:39    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Сочаць? Я ў шоку! Афігець-застрэліцца! Гучыць неяк...

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 12.05.2006
Паведамленні: 80

ПаведамленнеДададзена: 28.11.06 17:47    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

karcinka пісаў(-ла):
А бывае так, што абодва былі ў свабодным палёце (кожны ў сваім), ніхто пра шлюб думаць ня думаў, раптам сустрэліся і ўсё -- як цаглінай па галаве, ён хоча такую жонку і яна хоча ад яго дзяцей. Напэўна, рэдка бывае, але мой прыклад. Сьмешка

Як прыгожа!
Напэўна, таму што рэдка.
Хацела б я такую ўпэўненасць для сабе перад шлюбам.

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 28.04.2006
Паведамленні: 1921

ПаведамленнеДададзена: 19.12.06 4:47    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

І дала кніжку пачытаць, ага. Сагановіча "Невядомую вайну"
Пра кніжку потым яшчэ цікава было: ў Аднрэя на працы нхта-там быў суседам Сагановіча і прапанаваў паставіць на кніжку аўтограф і яшчэ адну для Андрэя набыць, таксама з аўтографам.

Але потым неяк так атрымалася, што кніжка з аўтографам вярнулася толькі адна, а другой усё не было і не было... Тады Андрэй вырашыў, пра прасьцей ажаніцца зь дзеўчынай, у якой ёсьць кніжка з аўтографам Сагановіча, чым дабыць аўтограф сабе

Кніжка ёсьць у "Эўрыцы" (без аўтографа Вельмі шчасьлівы )

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
schtirliz

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 27.12.2006
Паведамленні: 201
Адкуль: Менск, Беларусь

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 11:08    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

а я вогуле ад сябе гэткай "санта Барбары" не чакала! Нас пазнаёміў афіцыйна адзін наш агульны знаёмы (па справах), туі высветлілася, што ў яго ёсць нявеста (беларускамоўная) у Фінляндыі з якой ў іх ужо прызначаны тэрмін шлюбу і з якой да гэтуль яны сябравалі(!) восем год. мне заставалася толькі ўздыхнуць і перавесці свой позірк на каго-небудзь іншага, але... амаль праз паўгода (за два тыдні да іхнага шлюбу) у мяне сапсаваўся кампутар, і па колькі я ня ведала больш нікога, хто мог бы тэрмінова яго адрэмантаваць, звярнулася да Валіка. пакуль ён поўзаў пад маім кампутарным сталом мы паспелі паразмаўляць пра розныя рэчы, высветлілася, што іы любім адну і тую ж музыку, прытрымліваемся падобных позіркаў на жыццё і вогуле вельмі падобныя адзін на аднаго. А калі ён расказаў як вучыўся ў коласаўскім ліцэі на самым яго пачатку, як распаўсюджваючы апазіцыйныя часопісы уцякаў ад міліцыі вісячы на тралейбусе. я зразумела, што больш роднага і блізкага мне чалавека не існуе ў сусвеце. пасля гэтага мы вырашылі што будзем сябрамі. наступныя дзесяць дзён мы сустракаліся штодня, хадзілі на рохзныя імпрэзы, ездзілі ў Польшчу. А на прыканцы гэтых яго апошніх дзён на Беларусі пайшлі на "крамбамбулю" ў Графіці. Там ён і прапанаваў мне выйсці за яго (праз дзесяць дзён!!!!), а я згадзілася...
Ружа пасля яго чакала складаная размова у Хельсінках і , амаль, экстпымальная дарога дамоў. праз два тыдні мы распісаліся, а яшчэ праз поўгода быў шлюб. і я за гэты год (4 лютага мы адзначылі гадавіну паломкі майго кампутара) ні разу не пашкадавала, што згадзілася на гэткую "авантуру" Упс...

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 29.07.2006
Паведамленні: 1716

ПаведамленнеДададзена: 12.02.07 22:54    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

schtirliz, як рамантычна Rolling Eyes

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail
Juan

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.10.2006
Паведамленні: 1527
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 13.02.07 22:16    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Sapraūdy fajnaja “Santa Barbara”! Пляскаю
A škadavać jašče zarana – nahody šče buduć. Adyli ty nia škaduj! Ружа

andrei

Зарэгістраваны: 09.06.2007
Паведамленні: 12

ПаведамленнеДададзена: 11.09.07 22:12    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А мы пазнаёміліся ў інтэрнэце, гаварылі першы вечар як быццам ведалі адзін аднога доўга доўга. Памятаю калі клаўся спаць, было такое пачуцьце, пачуцьце нейкай радасьці Сьмешка А потым кожны вечар размаўлялі да 2-3 ночы. Сустрэцца давялося толькі праз месяц - 3 верасьня, не маглі дачакацца каб убачыцца!

А потым пачалася казка, якая доўжыцца ўжо болей за год!

Сьмешка
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 11.09.07 22:51    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

andrei, сапраўды, казачная гісторыя. Неўзабаве маладыя людзі пасля інтэрнэт-знаёмстваў у якасці празрыстага намёку на сур'ёзныя намеры будуць адзін адному спасылку на дзеткі даваць Rolling Eyes

Kasieczka

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 17.09.2006
Паведамленні: 352
Адкуль: Менск, Зялёны Луг

ПаведамленнеДададзена: 12.09.07 0:08    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Kryscina, не паверыце, ужо даюць, мне хлопец даваў Сьмешка Праўда, сур'ёзныя адносіны былі ўжо да гэта, але сам факт Вельмі шчасьлівы

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 26.05.2006
Паведамленні: 77
Адкуль: Baranavicy

ПаведамленнеДададзена: 14.09.07 8:56    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Вой, а я даю спасылкі на сайт нават малазнаёмым хлопцам Упс... Rolling Eyes

Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Для і пра дарослых Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Старонка 7 з 7.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Нашае вясельле было незабыўным!!! 199 Kryscina 183368 20.07.13 23:40
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Беларуская тэлевізія: Што было добрага, што ёсьць? 28 наталька 52535 23.02.12 10:47
наталька Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Усё не так проста... 41 Alionka 55938 21.04.11 21:52
LaVita Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў А вы ходзіце ў паліклініку? 73 julcik 69280 13.05.10 12:57
наталька Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Як вы ратуецеся ад спёкі? 18 Kryscina 23575 19.07.06 22:56
LaVita Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map