Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
што наконт фітнэсу для цяжарных?

Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Цяжарнасць і роды

Аўтар Паведамленне
Nadzeyka

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 20.02.2007
Паведамленні: 1378
Адкуль: Менск, Серабранка

ПаведамленнеДададзена: 24.02.07 13:03    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Аквааэробіка ёсць дакладна ў Алімпе (плошча Я.Коласа). Там вада цяплейшая, чым напрыклад, у тым жа Палацу Воднага Спорту.
У ФОК так ні разу і не схадзіла (хаця ён таксама ў мяне ў двары Міргаю ) Адзінае, што ведаю, туды дзетак са школ калі-нікалі замест фізічнай падрыхтоўкі водзяць.
Ад басейна ўвогуле зараз адмовілася - спыталася ў тэрапеўта, яна скала, што лепей ня трэба.
Пра фітнэс - я з панядзелка пайду ў Калыбель на Краптокіна на лекавую фізпадрыхтоўку. Магу прапанаваць разам ездзіць. Тым больш, што жывем побач. Мяне муж туды раніцай падвозіць на машыне. 2895020 - іх тэлефон. Можна падрабязней даведацца пра гадзіны і г.д. Я выбрала найбольш пакуль для меня зручныя гадзіны - 10 раніцы па панядзелках, серадах і пятніцах. Потым адразу на працу у гэны ж будынак - во пашанціла Сьмешка За 10 заняткаў - 20 зялёненькіх. Плаціш толкі за тыя заняткі, на якія прыйшла.

schtirliz

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 27.12.2006
Паведамленні: 201
Адкуль: Менск, Беларусь

ПаведамленнеДададзена: 24.02.07 18:47    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

ура! СУСЕДЗІ!!!! Танчу! Танчу! Танчу!

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 30.07.08 0:28    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

julker пісаў(-ла):
Ага, я Юлі старавойтавай Гусакоўскай хадзіла... Там ёсьць і проста гімнастыка і поўны курс падрыхтоўкі да родаў і нават танцы жывата для цяжарных.

намылілася я на танцы жывата для цяжарных. З першынцам у Калыбель на гімнатсыку адбегала, зараз таньчыць навучыцца хочацца. Мо хто на Беларусі зацяжарыў ? Вельмі шчасьлівы Шчэ б са сваёй кумпаніяй Сьмешка

julker

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.05.2006
Паведамленні: 1384
Адкуль: Таронта

ПаведамленнеДададзена: 30.07.08 4:29    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Ой! schtirliz, вы зноўку??? Вельмі шчасьлівы

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 10.10.2008
Паведамленні: 510
Адкуль: Minsk, "Захад"

ПаведамленнеДададзена: 25.11.08 17:40    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А я заўтра ці ў чацьвер паспрабую ў "Колыбель" на заняткі на фітнэс паехаць. Дамовілася на першы занятак - дарэчы першы бясплатны. Сьмешка Потым магу распавесьці пра ўражаньні.
Да цяжарнасьці 4 разы на тыдзень на фітнэс хадзіла, а зараз ужо 4-ты месяц аніякага спорту. Жах.
Пра фітнэс для цяжарных шукала інфу на розных форумах. Непрыемна ўразіла, што іх так мала і шмат прапаноў вельмі дарагія. Пра "Колыбель" найлепшыя водгукі. Яны толькі адчыніліся пасьля рамонту.
Адрас: 2-гі завулак Баграціёна, д.20
Тэл. 029-364 83 14 - Марына

Кошт аднаго занятка - 13 тыс.
Абанімент на 8, 12 заняткаў дае зьніжку на 5 адсоткаў.
Там яшчэ ёсьць падрыхтоўка да родаў.

тэл. +375-29-9672826 / +375-29-7777681

Апошні раз рэдагавалася: Weranika (15.12.08 2:24), усяго рэдагавалася 1 разоў
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Наведаць сайт аўтара
Weranika

Вельмі актыўны ўдзельнік

ПаведамленнеДададзена: 10.12.08 17:30    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Здаецца я спазнілася - фітнэс для цяжарных толькі для мяне і актуальны тут зараз.
Але калі хто патрапіць на гэтую старонку распавяду ўжо пра свой досьвед. Можа хто і далучыцца. Супер!
"Калыбель" - абяцала ўражаньні. Хаджу ўжо амаль месяц на гімнастыку. Дадатковы тэл. клуба - 029-744532
Няблага - хатняя атмасфера, індывідуальныя ўважлівыя адносіны з боку трэнера.
Але мне ездзіць далёка.

Праз тыдзень магчыма пайду ў іншы клуб: Клуб Гусоўскай-Старавойтавай - вул. Заслаўская, 15 (дарэчы ў іх ёсьць філіалы ва Ўруччы і ў Малінаўке). Пайду на гімнастыку, але там ёсьць яшчэ йога і belly-dance для цяжарных.
Сайт клуба - http://semya.by
Гімнастыка ў гэтым клубе каштуе як і ў "Калыбелі" - 99 тыс. перадплата на 8 заняткаў (такі ж кошт як і ў "Калыбелі"). Заняткі можна прапускаць і "адпрацоўваць" у іншы дзень. Сьмешка

Сёньня выпадкова пачула, што фітнэс для цяжарных ёсьць і ў мяне на Захадзе - нейкі новы клуб на Прытыцкага, 83 - ?! Дакладней пакуль ня ведаю.

Апошні раз рэдагавалася: Weranika (15.12.08 2:25), усяго рэдагавалася 1 разоў
Угару
Nadzeyka

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 10.12.08 17:58    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Weranika,
я пляную яшчэ ў гэту пятніцу сюды патрапіць:
Выцемка:

belly-dance для цяжарных

Абанементы, праўда, ўжо не набываю Вельмі шчасьлівы

Weranika

Вельмі актыўны ўдзельнік

ПаведамленнеДададзена: 10.12.08 22:02    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Nadzeyka пісаў(-ла):
я пляную яшчэ ў гэту пятніцу сюды патрапіць:

Гэта я знайшла кампанію і адразу згубіла? І як ўражаньні ад танцаў? Весела там танчыць?

Угару
Nadzeyka

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 11.12.08 11:47    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Гэта я знайшла кампанію і адразу згубіла?

яшчэ не згубілі Вельмі шчасьлівы
Выцемка:

І як ўражаньні ад танцаў? Весела там танчыць?

першыя заняткі тры хацелася кінуць і болей не хадзіць, бо цела не слухаецца, не разумее, што ад яго хочуцьСьмешка Злы . Пасля, як навучылася звычайныя элементы рабіць правільна, ужо можна і задавальненне атрымлівацьСьмешка
Калі параўноўваць з простай гімнастыкай у той жа Калыбелі, то тут нагрузка такая ж, а можа і большаяСьмешка Толькі, як мне падаецца, больш збалансаваная і правільная.
зы: далучайцесяСьмешка Можа "абеларусім" хутка цалкам групуСьмешка

Weranika

Вельмі актыўны ўдзельнік

ПаведамленнеДададзена: 15.12.08 2:23    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:
далучайцеся Можа "абеларусім" хутка цалкам групу

Я вырашыла ўсё ж такі ў клуб каля дома хадзіць. Сапраўды на Прытыцкага, 83 адкрыўся новы клуб - "Твае сакрэты" Фітнэс-цэнтр & дзіцячы клуб.
(тэл. 017-2027279, 029-7737350, 029-673-76-27).
Там шмат чаго цікавага ёсьць -
1. стандартныя праграмы (для дзяўчын без абмежаваньняў Сьмешка ) - розныя напрамкі аэробікі, танцаў, etc.
2. гімнастыка для цяжарных, курсы падрыхтоўкі да родаў, пасьляродавая гімнастыка, гімнастыка для мам і немаўлят 4-15 месяцаў
3. школа разьвіцця для дзетак ад 1,5 гадоў і дзіцячы фітнэс

Я б здаецца і ў "Калыбель" з задавальненьнем і далей хадзіла, бо трэнер Марына вельмі падабаецца, але ж мне вельмі нязручна езьдзіць - і дахаты і да "працоўных шляхоў" далёка.

Угару
LaVita

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.06.2006
Паведамленні: 1778
Адкуль: Гомель

ПаведамленнеДададзена: 3.03.11 19:46    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Схадзіла сёння ў басейн (ДК чыгуначнікаў - раней туды хадзіла больш-менш рэгулярна). Паплавала ціхенька паўгадзіны, больш не змагла - пуза вельмі стамілася. Сумнік Я нават спалохалася: можа, мне прыснілася, што плаваць цяжарным карысна? У сувязі з гэтым знайшла добры артыкул: http://www.9months.ru/press/3_02/13/
Пасля 5 хвілінак на канапе ўсё прайшло, і агульнае ўражанне вельмі добрае. Буду хадзіць, патрошкі трэніравацца.

Таксама знайшла для сябе ёгу - там практыкаванні такія ўжо лёгенькія, што аж нецікава. Сьмешка Затое не адчуваеш сябе інвалідзікам, бо ўсё выдатна атрымліваецца, і ўсе такія ж, як і ты - як апынулася, гэта вельмі прыемны момант.
На Брылеўскай, 13 па аўторках 14.30. Ёсць таксама ёга для мам з дзецьмі.

Усе "гурткі" выбіраю па прынцыпе, каб блізка каля дома - толькі тады гэта мне прыносіць задавальненне. Сьмешка

Угару
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Цяжарнасць і роды Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2
Старонка 2 з 2.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Гурток "Ветахі" 42 pink_by 80402 27.09.10 2:38
pink_by Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Купляйце "Світанак" 23 наталька 60100 3.02.09 0:18
Наста Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў мой муж не хоча займацца "бабскімі" справамі 17 Lida 45223 9.10.06 12:01
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў 2 квіткі на "Сымона-музыку" 15.09 3 Kryscina 26585 13.09.06 11:51
Няма новых паведамленняў Набуду "Дамініку" 15 Lida 46787 2.07.06 11:43

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map