Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Новы год

Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3, 4, 5 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Адпачынак

Аўтар Паведамленне
Mary

Актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 01.10.2006
Паведамленні: 451
Адкуль: Менск

ПаведамленнеДададзена: 2.01.07 19:43    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

На жаль, не заўсёды атрымліваецца так, як хочацца Сумнік У нас сітуацыя вырашылася ў апошні момант і досыць непрыемна, найперш для мяне. 30 сьнежня сьвякроў закаціла мне скандал і выказала ўсё, што яна думае наконт мяне як маці, але й ня толькі Evil or Very Mad Яна вішчала як парася (літаральна, бо мае высокі голас, які пры падвышэньні пераходзіць у віск Сумнік ) і дазволіла сабе КРЫЧАЦЬ НА МЯНЕ! Злы Натуральна, пасьля такога і размовы не магло быць пра тое, каб пакінуць зь ёй дзіця на навагоднюю ноч (муж, як я казала, мусіў ісьці на працу) Сумнік І надалей я змагу пакідаць зь ёй дзіця толькі ў крайнім выпадку Сумнік

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 17.05.2006
Паведамленні: 1686

ПаведамленнеДададзена: 2.01.07 23:19    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Вой, такое адчуваньне, што усім сапсавалі настрой на Новы год. Мяркую, проста вы чакалі цуду, як у дзяцінстве, а яго не атрымалася. Затое ўвесь год яшчэ наперадзе. Са сьвятам - пачаткам нечага новага, а таму абавязкова цудоўнага. Сьмешка Даруйце за часовае зьнікненьне. Прабач

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9054
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 2.01.10 21:59    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Як вы сустрэлі Новы год?

Напрыклад я ўпершыню за 10 год запрасіла свякроў!

hormashyki

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 24.05.2006
Паведамленні: 912

ПаведамленнеДададзена: 2.01.10 22:43    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Мы сустракалі дома вузкім колам (т.е. толькі нашая сям'я). Размалявалі дзецям твары маскамі, і сабе. Муж чамусьці ад гэтай працэдуры ў мяне ўжо другі год адмаўляецца. ТВ праграма абсалютна ніякая ў гэтым годзе. Таму дзесьці ў 2 гадзіны адправіліся спаць. Але хоць і толькі сваёй сям'ёй сустракалі было весела. Аб чым сведчыць шмат мішуры, на падлозе зранку. У гэтым годзе не набывала хлапушкі танныя, а наадварот падаражэй, дык хоць каляровыя канфеці парадавала, а не белыя канфеці кітайскіх хлапушак. А вось ўжо другі дзень да нас прыходзяць сябры. І гэта сапраўды весела Razz

Крысціна, віншую, калі налажваюцца адносіны гэта добра. А вось у мяне наадварот. Яны вельмі моцна разладзіліся. Таму проста стараюся не заўважаць агрэсіўнасці і выпадаў свякрові ў наш бок.

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 26.07.2009
Паведамленні: 680
Адкуль: Mensk

ПаведамленнеДададзена: 3.01.10 0:42    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А, я пасля наведвання прэм'еры пінігінскай у Купалаўскім, неяк няўдала паслізнулася, і парвала связкі у калене. Дзіма, нават, жартаваў, што гэта мне ірлянска-брытанскія стасункі не спадабаліся.
Але, нарэшце, ажыццявілася наша мара пра Новы год нашай маленькай сям'ёй, толькі я і Дзіма, (хаця і з гіпсам ад пяткі да попы). Трэці год марылі пра інтымны новы год, з самага вяселля. Тым больш, што наступны год будзем ужо з дзеткай сутракаць.
Нягледзячы на боль і дрэнь па тэлевізары, свята атрымалася! Спадзяюся ўвесь год будзе такі ж пяшчотны, як і яго сутрэча.
А яшчэ мы, нарэшце, сказалі дзіміным бацькам, што яны скора бабуляй-дзядуляй стануць, а то скора роды, а яны не ведалі Міргаю

Palina007

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 02.03.2007
Паведамленні: 2291

ПаведамленнеДададзена: 3.01.10 16:31    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Нарэшце зараз, пасля "Ялінкі", я адчула Новы год Сьмешка Бо, як ужо хвалілася, сам момант пераходу з 2009 у 2010 я шчыра праспала. Да самае раніцы. Словам, сустрэла, як збіралася.
А Свята ў нас было сёння, і свята напраўду шыкоўнае!

Аксана, папраўляйся! Наперадзе ж яшчэ кітайскі новы год, які можна паспець адзначыць так, як марылася Міргаю
З.Ы. Дарэчы, падобна, што нам нараджаць прыблізна ў адзін час ))

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 29.07.2006
Паведамленні: 1716

ПаведамленнеДададзена: 3.01.10 21:34    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Мне Муж на нараджэньне дзеткі падарыў антыкварны гадзіньнік, вельмі прыгожы. Ён вельмі дэлікатна і лагодна адбівае колькасьць гадзін. Таму ў гэтым годзе ў нас быў казачны Новы Год, які мы сустрэлі пад казачны звон. Без тэлевізару, бяз свету (са сьвечкамі), без стала (сядзелі на падлозе, елі замоўленныя сушы). Міла соладка спала, а мы былі ўдваёх... Проста казка...

А вось другога мы зьбіраліся да сьвякрові, і яны гэта даўно ведалі, але патэлефанавалі і сказалі, што ідуць да брата мужа. І там сабралася ўся іх сямья акрамя нас... Не разумею...

Ялінка насамрэч дадала смаку!)) Вельмі радыя былі пабачыць усіх!)

Аксана, ого!((( Шкода, што так здарылася! Беражыся і выздараўлівай!

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail
ksysh_ka

Вельмі актыўны ўдзельнік

Зарэгістраваны: 26.07.2009
Паведамленні: 680
Адкуль: Mensk

ПаведамленнеДададзена: 3.01.10 22:42    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Наста, дзякуй вялікі, так і будзем. А вы ўжо патрапілі ў Жар-птушку на сярэднявечныя танцы? Як ўражанні?

Palina007, я на гэта звярнула ўвагу на гуртку яшчэ))) будзе з кім расці разам Упс...

Наста

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 29.07.2006
Паведамленні: 1716

ПаведамленнеДададзена: 4.01.10 0:36    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Аксана, не, пакуль сьвяты, я так зразумела, танцаў не было. Але зьбіраемся.

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail
LaVita

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 13.06.2006
Паведамленні: 1778
Адкуль: Гомель

ПаведамленнеДададзена: 4.01.10 23:34    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

А мы і не заўважылі, што там па тэлевізары за праграма была. Сьмешка Паглядзелі "Паласаты рэйс", пагулялі ў настольную гульню, пакідаліся мяккімі цацкамі, пакаталіся з горкі на вуліцы, пазапальвалі бенгальскія агні - ўсю праграму прыдумляў Мірцік, таму гэта быў самы прыемны Новы год у маім жыцці. Сьмешка

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Даслаць e-mail Наведаць сайт аўтара
Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 5.01.10 10:26    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

У мяне таксама адчуванне Новага году з'явілася толькі пасля Ялінкі Сьмешка

Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 9.12.10 16:02    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

http://www.pracowniamanufaktura.com/product/126/choinka-szyde%C5%82kowa-z-kokardkami.html - чамусьці вельмі спадабалася мне гэтая шыдэлкавая елачка. Захацелася і самой зрабіць, і з вамі падзяліцца Сьмешка

Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Адпачынак Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3, 4, 5
Старонка 5 з 5.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Хто пераклаў бы гэты вершык беларускай мовай? 5 Кот Максім 3516 17.09.17 11:05
Кот Максім Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Нашае вясельле было незабыўным!!! 199 Kryscina 210844 20.07.13 23:40
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Беларуская тэлевізія: Што было добрага, што ёсьць? 28 наталька 57723 23.02.12 10:47
наталька Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] Як зрабіць гэты сайт лепей? 144 julcik 184101 11.10.11 8:27
julcik Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Якім вы бачыце гэты рэсурс? 5 julcik 18707 3.07.06 0:56
Ptyz Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map