Новае ў блогах
Артыкулы
Форум
Блогі
Фотаальбом
Подпісы да форумаў
Афіша
Паштоўкі
Жывы слоўнік
Наша мапа
Каляндар
Рэгістрацыя
Пошук па форуме
Сябры і Групы
Пашпарт
» Уваход
  Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       
Гурток "Ветахі"

Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3 

Спіс форумаў Нашыя дзеткі » Выхаванне і Адукацыя

Аўтар Паведамленне
mama Halja

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.01.2007
Паведамленні: 1718
Адкуль: USA (а раней Менск)

ПаведамленнеДададзена: 20.08.07 15:29    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Прэзидэнцыя рэзідэнта - ніколі не чула. Гыгыгы Гыгыгы Гыгыгы Супер! Супер! Супер!

Sow a thought reap an action. Sow an action reap a habit.
Sow a habit reap a character. Sow a character reap a destiny
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара
stasia

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 28.04.2006
Паведамленні: 1568

ПаведамленнеДададзена: 23.08.07 22:30    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Ой, і мы жадаем ў "Ветах". Як нам кантактавацца. з кім. Я пра расклад нешта не зразумела, як гэта саломка з ранку і да 20.00, там што працуюць нон-стоп? І мы да харэографа таксама хацім!

Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку
Volha

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.04.2006
Паведамленні: 3960
Адкуль: Менск-Мінск

ПаведамленнеДададзена: 28.08.07 10:10    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Пінк, нешта я не разумею. Толькі што тэлефанавала кіраўнічцы, Таццяне П. Яны не набіраюць групы для дашкалят! Толькі з 7 год. І саломка, са спн. Лойкай, таксама для большых.
Шкада. Мы ўжо рыхтаваліся. (((

Свой чалавек

Паведамленні: 1336
Адкуль: Менск-Гомель

ПаведамленнеДададзена: 3.09.07 13:25    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Да мяне потым папярэдзілі, калі я ўжо напісала. Магчыма, Таццяна вырашыла не набіраць на гэты год. Але паспрабаваць я думаю можна... Я бы прынамсі пайшла. тым больш, што нас абяццалі дакладна не выганяць... Думаю справа ў тым, што харэограф, якая вяла групу раней зараз працуе ці то на палову стаўкі, а Таццяна вазіцца не вельмі хоча з маленькімі... Карацей не магу нічога нажаль гарантаваць.
Давайце паспрабуем. А калі не ў Ветахі, то ў любы танцавальны гурток. Вам будуць шчаслівыя - хлопчыкаў вечна не хапае там. Напрыклад у Зорачку туды белмоўныя таксама ходзяць.
Што тычыцца Лойкі. Саломка для больш дарослых сапраўды. Але Лойка прыдумляе розныя заняткі і для маленькіх напрыклад маляванне па шклу, дазваляе рабіць што дзіцю цікава.
Карацей, калі хочаце можам паспрабаваць сабрацца і пайсці ў Ветахі дамаўляцца. Мой тэлефон 4012619.

skype pink_by
http://pink-by.livejournal.com/
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
pink_by

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 10.10.07 12:14    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Сьмешка Спяшаюся парадваць, хто хацеў трапіць у Ветахі. Наша харэограф Марыя Іванаўна гатовая набіраць маленькую групу - бо маленькія і сярэдняя група (першыя класы школы) усё роўна зараз займаюцца асобна. Таму прыходзьце. Як звычайна хлопцы на харэаграфіі - гэта супер. Вядзіце. І дзяўчат. Маленькія там называюцца "Гронка" (м?) Сп. Зялёная Усьмешка Субота ў 16.00 гадзіны. Мой тэлефон як што 4012619.

skype pink_by
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара Yahoo Messenger MSN MessengerНумар ICQ
Kryscina

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.03.2006
Паведамленні: 9053
Адкуль: Miensk

ПаведамленнеДададзена: 10.10.07 20:33    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

pink_by, у нашым узросце бяруць?

pink_by

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 27.11.07 12:15    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Сьмешка я думаю, калі дзіця здолее займацца без прысутнасці бацькоў, то возьмуць.

skype pink_by
Угару
Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 27.11.07 15:13    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

калі дзіця здолее займацца без прысутнасці бацькоў

крытэр рэжымнай установы Сумнік

mama Halja

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 24.01.2007
Паведамленні: 1718
Адкуль: USA (а раней Менск)

ПаведамленнеДададзена: 27.11.07 18:49    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

чаму рэжымнай? а што калі дзіця не можа абыйсьціся без дапамогі дарослых, а на занятках толькі адзін настаўнік - што тады рабіць? але мне здаецца (з таго, што чытала пра вашага Мірона на дзетках), што Ваш сын добра дасьпеў для такіх заняткаў.

Sow a thought reap an action. Sow an action reap a habit.
Sow a habit reap a character. Sow a character reap a destiny
Угару
Праглядзець пашпарт Даслаць цыдулку Наведаць сайт аўтара
Kryscina

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 24.02.08 23:49    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

http://www.nchtdm.com/page.Folklor.aspx - дадатковая інфармацыя па тэме

julker

Свой чалавек

Зарэгістраваны: 23.05.2006
Паведамленні: 1384
Адкуль: Таронта

ПаведамленнеДададзена: 25.02.08 0:36    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

Выцемка:

Цытата:

калі дзіця здолее займацца без прысутнасці бацькоў

крытэр рэжымнай установы

нешта я ня дзюжа зразумела дзе тут рэжымнасьць. Здольнасьць дзіця да кантактаў з кіраўніком гуртка наўпрост (без пасрэдніцтва бацькоў) сапраўды ёсьць крытэрам саспяваньня да наведваньня тых самых гурткоў. Ёсьць формы заняткаў, калі бацькі займаюцца з дзеткамі (як у некаторых школках раньняго развіцця) але тое не гурткі.

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 24.03.08 23:48    Загаловак паведамлення: Адказаць з выцемкаю

бацькам нават не раяць заходзіць на рэпетыцыі, бо дзеці нават не вельмі маленькія моцна на бацькоў звяртаюць увагу Міргаю а не спяваюць. І пры тым, Ветахі - гэта ўлюблёны гурток Насты.

skype pink_by
Угару
pink_by

Свой чалавек

ПаведамленнеДададзена: 27.09.10 2:38    Загаловак паведамлення: Ветахі (танцы і спеўкі) Адказаць з выцемкаю

Прывітанне, усім, хто яшчэ мяне памятае. Сітуацыя такая, Таццяна Пладунова, кіраўнічка гурта "Ветахі" і дзіцячага гутка "Гронкі" абвесціла набор на гэты год для дзяцей прыкладна ад 6 год. Мне заняткі з ёй падабаюцца нефармальнасцю, хаця ёсць у гэтым і свае мінусы)) Падобна на тое, што заняткі пакуль будуць у палацы творчасці дзяцей і моладзі ў суботу ў 17.00. Пасля "Ветахаў" можна будзе наведаць саломку ў знанай выкладчыцы Валянціны Лойкі.

Вось, таму, калі ёсць жаданне, далучайцеся. Можаце набіраць мяне, дзесьці ў архівах форуму быў мой нумар тэлефону. Ці, калі не знойдзеце - мой тэлефон можна атрымаць у прываце, ці тэлефон кіраўнічкі гуртка.

skype pink_by
Угару
Паказаць паведамленні:   

Распачаць новую тэмуАдказаць на тэмуprinter-friendly view    Спіс форумаў Нашыя дзеткі -> Выхаванне і Адукацыя Часавы пояс: GMT + 3
Пераход да іншай старонкі: « папярэдняя  1, 2, 3
Старонка 3 з 3.

Перайсці:  
Вы не можаце распачынаць тэмы
Вы не можаце адказваць на паведамленні
Вы не можаце рэдагаваць свае паведамленні
Вы не можаце выдаляць свае паведамленні
Вы не можаце галасаваць у апытанках
Вы можаце далучаць файлы
Вы можаце сцягваць файлы

Падобныя тэмы
 Тэмы   Адказы   Аўтар   Праглядаў   Апошняе паведамленне 
Няма новых паведамленняў Хто пераклаў бы гэты вершык беларускай мовай? 5 Кот Максім 1019 17.09.17 11:05
Кот Максім Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў [ Апытанка ] Як зрабіць гэты сайт лепей? 144 julcik 163774 11.10.11 8:27
julcik Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Купляйце "Світанак" 23 наталька 59740 3.02.09 0:18
Наста Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Якім вы бачыце гэты рэсурс? 5 julcik 16997 3.07.06 0:56
Ptyz Паглядзець апошняе паведамленне
Няма новых паведамленняў Набуду "Дамініку" 15 Lida 46388 2.07.06 11:43
Kryscina Паглядзець апошняе паведамленне

Мянушка:    Пароль:      Запомніць мяне       

Board Security

Каталог TUT.BY Rating All.BY Internet Map